امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس سرکاری(جدید+باحال)سپاس نشه فراموش♥

به سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نذاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیاره...
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی مداد پاک کن که به خاطر اشتباه دیگران خودشو کوچیک میکنه...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونایی که تو اوج سختی ها و مشکلات به جای اینکه تَرکمون کنن درکمون می کنن...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اون رفتگری که تو این هوا داره به عشق زن و بچش کوچه و خیابون رو جارو میزنه که یه لقمه نون حلال دربیاره...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونایی که تو این هوای دو نفره با تنهایی شون قدم میزنن...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونهائی که دوست دارم رو درک می کنند و اونو به حساب کمبودهات نمی ذارن...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی کسی که هنوز دوسش داری ولی دیگه مال تو نیست...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی مادر که وقتی غذا سر سفره کم بیاد اولین کسی که از اون غذا دوس نداره خودشه...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی همه اونایی که خطشون اعتباریه ولی معرفتشون دائمی![/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونایی که به پدر و مادرشون احترام میذارنو میدونن تو خونه ای که بزرگترها کوچک شوند؛ کوچکترها هرگز بزرگ نمیشوند...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونی که بیکسه، ولی ناکس نیست...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونایی که چه عشقشون پیششون باشه چه نباشه چشمشون مثل فانوس دریایی نمی چرخه...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی حلقه های زنجیر که زیر برف و بارون میمونن زنگ میزنن ولی هم دیگه رو ول نمیکنن...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]گل آفتابگردان را گفتند: چراشبها سرت را پایین می اندازی؟ گفت :ستاره چشمک میزند، نمیخواهم به خورشید خیانت کنم[/rtl]
[rtl]به سلامتی همه اونایی که مثل گل آفتابگردان هستند...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اون دختری که حاضره زیر بارون خیس بشه ولی‌ سوار ماشین هیچ پسری نشه...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی کسی که وقتی بردم گفت : اون رفیق منه و وقتی باختم گفت : من رفیقتم...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی کسی که بهش زنگ میزی… خوابه ولی واسه این که دلت رو نشکنه میگه:خوب شد زنگ زدی… باید بیدار میشدم...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی‌ اون بچه‌ای که شیمی‌ درمانی کرده همه ی مو هاش ریخته به باباش میگه بابا من الان مثل رونالدو شدم یا روبرتو کارلوس؟ باباش میگه قربونت برم از همه اونا تو خوش تیپ تری...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی‌ اون پسری که وقتی‌ تو خیابون نگاهش به یه دختر ناز و خوشگل میفته بازم سرشو میندازه پایین و زیر لب میگه: اگه آخرشم باشی‌ انگشت کوچیکه ی عشقم هم نیستی...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی با ارزش ترین پول دنیا “تومن” چون هم تو هستی توش، هم من...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اون دختری که وقتی یه بی ام و واسش بوق میزنه سرشو میندازه پایین و میگه هرچقدرم که ماشینت باحال باشه اندازه چرخ پراید عشقمم نمیشه...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی اونایی که اگه صد لایه ایزوگامشون هم بکنن بازم معرفت ازشون چیکه میکنه...[/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتیه دوست نازنینی که گفت: قبر منو خیلی بزرگ بسازین…. چون یه دنیا ارزو باخودم به گور میبرم ![/rtl]
[rtl]*****[/rtl]
[rtl]به سلامتی پسر بچه های قدیم که پشت لبشونو با ذغال سیاه می کردن که شبیه باباهاشون بشن نه مثل جوونای امروز ابروهاشونو نازک می کنن که شبیه ماماناشون بشن!!![/rtl]

پاسخ
 سپاس شده توسط ღஜممل کرمانیღஜ ، فاطمه 09 ، sina008 ، جوجو15 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ''HeisEnbErg'' ، ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، milad_3kam ، مارال جوون ، Thyme ، زهرا10000
آگهی
  • Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinعالی عاشقه اینجور جمله هام

پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞
دستت طلاHeart
Heartمهم نیست چقدر طول بکشد! عشق واقعی همیشه ارزش انــتـظــار را دارد Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞
مَمنونَم مَمنونَم عآشِقونِع میخونَم میدونَم میدونَم.....نع من هیچی نمیدونم-ــ-
اس ام اس سرکاری(جدید+باحال)سپاس نشه فراموش♥ 1
پاسخ
باحاله
پاسخ
به سلامتی اون دختربچه ای که قدش به شیشه پرادو نرسید ، لاستیکشو پاک کرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✞ Ϧ ʝ ᔣ ✞ ، r.hadis
آگهی
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://mylife2020.mihanblog.com
Heart
پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartدمت جیز
:||:
[img=0x17]<a href=[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس سرکاری(جدید+باحال)سپاس نشه فراموش♥ 1 [url=http://8pic.ir/viewer.php?file=83kznna7l6n6fvvysl97.png][/url]
پاسخ
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود دمت گرمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
داری رد میشی عشقی سپاسو بزن دمت قیژژژژژژژژژژژژژژژ:Laie_23::Laie_23:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان