امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاشو دیگه

پاشو دیگه بچه بیا یه کم مطالب خنده دار بخون
1
2
3

طرف عروسي ميكنه، هفته بعد دست خانوم رو ميگيره ميبره دكتر ، ميگه: اقاي دكتر ما بچه دار نميشيم!! دكتره ميپرسه: چند وقته ازدواج كردين؟ طرف ميگه: يك هفته است!! دكتره شاكي ميشه، ميگه: داداش من، اين زنه ، مايكرووِيو كه نيست
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

غضنفر ميره رستوران، گارسون ميخواد بزارتش سر كار ميگه: غذاي امروز «كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با «ليمو» است! غضنفر ميگه : «كوجی پورو تياپوفو ساخارينو گلاسه» با چي؟؟
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تُو قلبمی ، تُو خونمی ، تُو تموم وجودمی ........ رفتم دکتر ، ميگن انگل داری
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به عضنفر میگن از قفل فرمونت راضی هستی میگه آره فقط سر پیچ اذیت می کنه!

غضنفر میمیره ، شب اول قبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲تاشون سوال می کردن .... ۶۰ تاشون حالیش می کردن

يه دفعه يه پسره داشته راه ميرفته ميخوره زمين هواااااااااا ميره نميدونی تا کجاااااااا ميره

يک روز غضنفر خواب ميبينه بزرگترين نون بربري دنيا را خورده صبح که بلند ميشه ميبينه لاحافش نيست

مادر : پسرم ، من دارم مي رم خريد يه وقت به كبريت دست نزني ها
پسر : نه مامان جون من خودم فندك دارم

سپاس فراموش نشهBig GrinBig Grin

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم
پاسخ
 سپاس شده توسط *onlygirl* ، ♥bahar♥ ، love selena gomez ، atefeh♥ ، キム尺刀ム乙 ، armin van buuren ، beauty ، محسن جون ، سانا50 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، sina008 ، مبینافرزین ، maryamam ، king.ali ، negin .m ، shawkila ، JKOOB ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
آگهی
ممنون خوب بودند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاشو دیگه 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
مرسی اما کم هست
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاشو دیگه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
ممنونBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عالی بودSmileSmileSmileSmileSmileSmile
پاشو دیگه 1

http://girlsclub-j4g.mihanblog.com/

پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
(06-12-2013، 9:24)♥bahar♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی اما کم هست

چشم عزیزم حتما دفعه ی بعد بیشتر میگذارم

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم
پاسخ
mrcHeart
درد مـــــن چشمانی بــــود

که به من اشک هدیه می داد

و به دیگران چشمک

پاشو دیگه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
آگهی
خیلی باحال بودن دمت گرم
پاشو دیگه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
باحال بود ممنون
پاشو دیگه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
ممممممممممممممممممممیسیBig Grin
پاشو دیگه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383
عالی بووووووووووووووووودBig GrinBig Grin
هزارران 3پاااااااااسHeartWink
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  شعره دیگه خواستی بیا خواستی ام نه برام مهم نیست
  بیا بیا دیگه !!!!!! اگه نیا ی دوست ندارم !!!!
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  عکس وقتی زن یا شوهر مجازه در بغل کس دیگه ای بخوابه طنز+18خخخ
Tongue بدترین شیطونیت تو دوران بچگیت چی بوده ؟ (+عکس) عکس شیطون داره ها بدو بیا دیگه
  با دیدن این عکس دیگه احساس تنهایی نمی کنی!
  یه بازی دیگه ...
  کار سایه با دست....... بیا دیگه عملیه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان