امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رحمان احمدی:‌ یک نفر از سپاهان نپرسید مشکل‌ات چیست؟/ اگر بمانم فقط به خاطر تونچی است

رحمان احمدی:‌ یک نفر از سپاهان نپرسید مشکل‌ات چیست؟/ اگر بمانم فقط به خاطر تونچی است
لیگ برتر - رحمان احمدی دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان دو، سه هفته پیش اعلام کرد که دیگر حاضر نیست در این تیم بماند.

به گزارش خبرآنلاین؛دلیل ناراحتی احمدی مربوط به اتفاقاتی است که در اردوی سپاهان در امارات رخ داد و گویا مسوولان سپاهان برخورد بدی با مدیربرنامه‌های احمدی داشتند و همین موضوع او را به شدت عصبانی کرد.
احمدی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل تو با باشگاه سپاهان حل شده است می‌گوید:« خیر هنوز مشکل من حل نشده و حتی از آن روز به بعد هیچ یک از مسوولان سپاهان از من نپرسیدند که مشکل تو چیست.» رحمان در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهی از سپاهان جدا شوی خاطرنشان می‌کند:« تا این ساعت هیچ یک از مسوولان سپاهان با من تماس نگرفته‌اند که بخواهم در این مورد صحبت کنم.»
احمدی در پاسخ به این سوال که اگر مسوولان سپاهان به تو پیشنهاد تمدید قرارداد بدهند آیا حاضری در این تیم بمانی می‌گوید:« همانطور که گفتم تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ یک از مسوولان سپاهان در مورد تمدید قرارداد با من صحبت نکرده‌اند. من یک سال خوب را پشت سر گذاشتم و یک مربی دروازه‌بان دارم که به هیچ عنوان دوست ندارم او را از دست بدهم. من چیزهای زیادی از تونچی یاد گرفتم و اگر بخواهم در سپاهان بمانم دلیلش فقط این مربی است.»
از رحمان در مورد پیروزی سپاهان مقابل الاهلی و احتمال رویارویی این تیم با استقلال سوال می‌کنیم که او می‌گوید:« خوشحالم که به عنوان تیم اول صعود کردیم و در مرحله بعد میزبان هستیم. متاسفانه در این بازی فرصت‌های زیادی را از دست دادیم ولی در مرحله بعد نباید مقابل استقلال یا الریان قطر امتیاز از دست بدهیم. برای ما فرقی ندارد که با استقلال روبه‌رو شویم یا الریان چون می‌خواهیم به مراحل بالاتر برویم.»‌
رحمان احمدی:‌ یک نفر از سپاهان نپرسید مشکل‌ات چیست؟/ اگر بمانم فقط به خاطر تونچی است  1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدام کشور به خاطر چاقی اقامت نمیدهد؟+عکس
Information احمدی نژاد و باز هم تهدید هایش!
Science احمدی نژاد تایید صلاحیت میشود؟!
Subarrow سیاست آمریکا نسبت به ایران به ویژه فعالیت های آن در منطقه چیست
  دعا کنید در تهران زلزله نیاید/ برای زلزله بالای ۷ ریشتری مشکل قبر هم داریم
Heart من به خاطر بایدن و اوباما اینجا هستم
Heart ارتباط سلطان فولاد با اکبر طبری چیست؟
Heart قضیه ناو اسرائیلی در دریای خزر چیست؟
  هشدار! مشکل عجیبی که گوشی های اندروید را از کار می اندازد
  تندگویان: «تبلیغات اتوبانی» مشکل رشد جمعیت را حل نمی‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان