امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باید به حال یه سری از کاربرا گریه کرد!

من فرید هستم. فقط اومدم این مطلب رو بذارم و برم. یه چیزایی شنیدم پس از رفتن از بعضی ها که واقعا توشون موندم. خب همه می دونید که من از انجمن برای همیشه رفتم و حتی کاری کردم که دیگه با نام کاربریم نتونم بیام. ولی چند روزی اتفاقاتی افتاد که تصمیم گرفتم بیام و چیز هایی رو بگم که تاحالا نگفته بودم.

4 سال من توی انجمن فلشخور و انجمن های دیگه بودم و اول توجهی به ادما توی اینترنت نداشتم و سرم به کار خودم بود ولی به مرور به خاطر کنجکاوی ها و شخصیتم با ادم های خیلی خیلی زیادی اشنا شدم.

چیزی که به مرور برام جالب شد این بود که بیشتر ادما (به ویژه کسایی که زیر 18 سال هستن) توی دنیای مجازی کلا فرق دارن با اون ادمی که توی دنیای واقعی هستن. شاید بهتر باشه نامش رو بذاریم نقش بازی کردن.
 خب شاید یه سری بگن که نقش بازی کردن که اونقدر ها هم چیز مهمی نیست و حتی می تونه مثبت باشه برای فرد در دنیای واقعی و بهش کمک کنه ولی حقیقت اینه که چیزی که هست نقش بازی کردن نیست. بلکه جلوه دادن یک سری کمبود ها و صد البته چیز هایی هست که ادما می خوان توی دنیای واقعی باشن ولی نیستن و مجبورن که تلاش کنن تا توی دنیای مجازی که همون اینترنتمون باشه رفتار ها و حرف هایی رو بزنن که از دید خودشون و یا دیگران اون فردی به نظر بیان که در حقیقت هیچوقت نبودن ولی دوست دارن که باشن.

من چند جا مدیر بودم ولی فلشخور بهم توی شناخت ادما و کسب تجربه های مختلف خیلی کمک کرد. توی 4 سالی که توی فلشخور مدیر بودم از کسایی بودم که بیشترین ارتباط رو با دیگران داشتم. پس چیزی که میگم روی هوا نیست. چیزی هست که به روشنی دیدم.
 می تونم بگم که حدودا از هر 10 تا کاربر فلشخور 8 تا شخصیتی غیر واقعی از خودشون توی اینجا نشون میدن. قسمت بزرگی از این عملیات خودآگاه و ناخودآگاه مربوط میشه به دروغ گفتن یا خیلی خودمانی تر چاخان کردن.

خیلی زیاد دیدم دخترا و پسرایی رو که حتی درباره ی اسم و محل زندگیشون دروغ گفتن. چیزی که دربارش خیلی دروغ گفته شده سن و سال بوده و درکنارش عکس های شخصی که عموما هم دخترا بودن که عکس دیگران رو به عنوان عکس خودشون به دیگران نشون دادن. متاسفانه خیلی ها و به ویژه کم سن و سال ها توی اینترنت خیلی ساده دروغ ها رو باور می کنن. هرچند که کلا دروغ گفتن توی اینترنت ساده هست ولی بازم راه های مختلفی برای پی بردن به راست و دروغ ها هست.

اینم بگم که توی این مدتی که توی فلشخور بودم با یه سری دخترا در ظاهر رابطه ی عاطفی برقرار کردم ولی حقیقت اینه که اگه اون ها یکم می فهمیدم قطعا متوجه این می شدن که خود من به شخصه داشتم نقش بازی می کردم و تنها هدفم این بود که کنجکاویم فروکش کنه و یکم سرگرم بشم و در نهایت ادم ها رو بشناسم. وگرنه چرا کسی مثله من که بیرون با ادم های مختلفی در ارتباط هست باید خودش رو اینجا از لحاظ روابط اجتماعی ارضا کنه؟

راز ها و اسرار خیلی از ادم ها رو توی اینترنت می دونم(پس خیلی ها احساسات و راز هاشون رو توی اینترنت بروز میدن) و اگر بخوام رو کنم ، برام کاری نداره. خودآگاه و ناخودآگاه خیلی ها پیش من گاف دادن و یا اطلاعات با ارزشی رو لو دادن. خیلی ها هم احساس کردن که دروغ های خوبی بهم گفتن و به قول معروف سرم کلاه گذاشتن ولی حقیقت اینه که من به روی خودم نیاوردم وگرنه انقد بی تجربه نیستم که دروغ هایی که همراه با سوتی های مختلف هست رو باور کنم. پس خانوم و اقای X و Y من به روی خودم نیاوردم ولی بد نیست شما به روی خودتون بیارید که چه رفتار و عملکردی در اینترنت دارید.

نمی دونم خوندید اصن چیزی رو که توی 15 دقیقه نوشتم یا نه. ولی بد نیست یه سری بخونن و به خودشون بیان. ولی حقیقت اینه که متاسفانه اینترنت امروز جایی شده برای حل موقتی یک سری مشکلات که در دنیای واقعی هست به صورت خودآگاه و ناخودآگاه توسط کاربرای اینترنت.
هدفم از کل این مطالبی که گفتم.  این بود که اونایی که توی اینترنت خودشون نیستن ، خودشون باشن. به جای بازی کردن نقش هایی که خیلی از شخصیتتون دور هست آب زیر کاه بودن و چاخان کردن و دروغ گفتن بسته. خدایی فایده ای نداره و اتفاقا زیان بار هست برای خودش شخص. اگه عقده ی حقارتی در کار هست برید مشکلتون رو پیش مشاور روان شناسی حل بکنید.
خودتون قضاوت کنید. دنیای واقعی مهم تره یا دنیای مجازی؟ اصلا حاضر هستید که به جای ساختن خودتون در دنیای واقعی ، وقت و انرژیتون رو بذارید برای ساختن یک خودی که واقعیت نداره و در دنیای مجازی هست؟
 سپاس شده توسط ICe Angele ، ♥h@di$♥ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، 30Ḱᗩᔕ ، Mïņ̃†êR ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ~Mahnaz~ ، نگین..... ، Mohammad 77 ، عاشق الکترونیک ، Ana Hita ، FurY ، Samaneh77 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، ساچلين ، ♥غم کده♥ ، z.l♥ve ، τοxικ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، سایه2 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Wanton ، MAHTA .S ، *Nafas* ، ~~sweet love~~ ، ERF@N ، bela vampire ، ÐeaÐ GiЯl ، ✘ คl๏ภє ✘ ، ɨAʀʍɨռ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، هاناجون ، shawkila ، ~JaSmIn~ ، ʂհმოἶო ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Wєιяɗ ، яᎧмιиα ، ☼آریا☼ ، сÜтε Đévìł ツ ، aCrimoniouSs ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Armina ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، bahare_021 ، ღSηow Princessღ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ∆ MeRzaD ∆ ، ▪неизвестный▪ ، دخترک ، مهربان ترین دختر دنیا ، Shadow of Death ، حقوقدان انجمن ، ✘Miss maryam✘ ، sara mehrani ، BlAcK dAy ، First Star ، Brooklyn Baby ، ~~SARA:HIVA~~ ، W O L F ، -м α є ∂ є- ، # αпGεʟ ، sadeq sm ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Roxanna ، ըoφsիīkα ، Avril. ، "SoLmAz RaD" ، -Edgar ، spent † ، || Mιѕѕ α.η.т || ، ~HiSssh~ ، Dead Silence ، † αƖιєη † ، Archangelg!le ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، سوزان 14 ، ρяіηcεss~Αιοηε ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Jack Daniel'ѕ ، Spell † ، Interstellar ، dokhi khoooooooobi ، sara006 ، IM JUST TIRED
آگهی
به نظر من از اونجایی که به قول خود شما دنیای واقعی مهم تره پس این وقت اوناس که هدر رفته و این کارشون روی زندگیه خودشون یا دیگران تاثیری نمیذاره
خوب بذار خوش باشنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شاید اینطوری شاد بشن TongueTongue
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Erwin Rommel ، Mïņ̃†êR
تنکس تاپیک شومپت زمینی fs10
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Erwin Rommel ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Jack Daniel'ѕ
راست میگی .متهول شدم.
شوخی کردم خیلی خوب بودBig Grin
اب و اتش دو زیبایی که همیشه درحال جنگ میباشند
                     باید به حال یه سری از کاربرا گریه کرد! 1
اصلا چه لزومی داره ادم دروغ بگه
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
 سپاس شده توسط Erwin Rommel ، ~Шоиďєгfůι G!яl~
من که حقیقتارو میگم چاخان توکارم نیست TongueTongue
ولی یکی رو میشناسم که سردسته ی دروغگوهاست
باید به حال یه سری از کاربرا گریه کرد! 1
 سپاس شده توسط Erwin Rommel
آگهی
هی راس میگی ولی شاید کسانی مثل منم باشن که راست گفته باشن؟!
من هم با هچین ادم هایی صحبت کردم...با هاشون مچ شدم و کاری کردم دروغ نگن...ولی حتی به جون مادر و پدراشون قسم خوردن که اینا واقعیه...منم قسم می خورم...
چون که چی بشه الکی بگم که من اینم و اونم؟!
هرچی که واقعا هستم...این خودمنم...فقط خودم...
این لباسم...اینم پروفایل واقعی ام...و اینم دلم...و قسم نفرین دیگری رو می گم...
شاد باشید...فعلا
 سپاس شده توسط Erwin Rommel ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Jack Daniel'ѕ ، IM JUST TIRED
واقعا هم امیدوارم........من همونیم که هستم....به خدا قسم......
 سپاس شده توسط Erwin Rommel
(08-12-2013، 22:22)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی راس میگی ولی شاید کسانی مثل منم باشن که راست گفته باشن؟!
من هم با هچین ادم هایی صحبت کردم...با هاشون مچ شدم و کاری کردم دروغ نگن...ولی حتی به جون مادر و پدراشون قسم خوردن که اینا واقعیه...منم قسم می خورم...
چون که چی بشه الکی بگم که من اینم و اونم؟!
هرچی که واقعا هستم...این خودمنم...فقط خودم...
این لباسم...اینم پروفایل واقعی ام...و اینم دلم...و قسم نفرین دیگری رو می گم...
شاد باشید...فعلا
قسم؟ کدوم قسم؟ من دروغ های شاخ دار همراه با قسم های گنده گنده هم دیدم و شنیدم از خیلی ها توی نت و به ویژه همینجا.
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، Mïņ̃†êR ، яᎧмιиα ، ▪неизвестный▪ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Jack Daniel'ѕ
دقيقا منم چون اينو ميدونم ديگه با کسي دوست صميمي تو دنياي مجازي نميشم!!
 سپاس شده توسط Erwin Rommel ، Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هنگام خرید کلاه گیس زنانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  یه دختر خوب چه کارایی باید بکنه چه کارایی نباید بکنه(آخر خنده)
  لباس‌های بچگانه چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟
  اظهارنامه مالیاتی چیست؟ چه زمانی باید آن را تکمیل کرد؟
  تصاویری که با دیدن آن باید بگوییم "اللهم عجل لولیک الفرج"
  ضایع ترین کاری که تو بچگیت کردی و الان بهش فکر میکنی میخوای گریه کنی چیه؟
  به بعضیام باید گف:
Heart پسر باید اینجوریا باشه(خانما تشریف بیارن)
  دختری که سنگ گریه می کند!!+ عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان