امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتظار 8 ساله این خانم برای بدست آوردن هدیه اش !+ عکس

انتظار 8 ساله این خانم برای بدست آوردن هدیه اش : این گوشواره الماس که به او هدیه داده شده در داخل معده سارا به دام افتاده است و هر گونه تلاشی برای بازیابی آن می تواند زندگی پرنده را با خطر مواجه سازد.

تکناز: خانم کلر لنون ۳۸ ساله از برکشایر برای بدست آوردن گوشواره ۳۰۰ پوندی خود باید به انتظار این بنشیند که مرغ شش ماهه‌اش «سارا» پیر شده و بمیرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انتظار 8 ساله این خانم برای بدست آوردن هدیه اش !+ عکس 1

این مرغ به طور بالقوه ۸ سال دیگر زندگی کند و صاحب آن تقریبا نزدیک به یک دهه برای بازگشت هدیه انتظار بکشد.

گفتنی است «میا» دختر شش ساله خانم لنون علاقه زیادی به این مرغ دارد و این به معنای آنست که انتظار چند ساله آنها برای بازگشت گوشواره شروع شده باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ( lιεβ ) ، ayda1383 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ایلگار ، s.amiri ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، Mr.Robot ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، لی مین هو3 ، آدنیوس2 ، یاسی@_@
آگهی
عقل تو کلشون نیستا سرشو ببرن گوشتشو کباب کنن بخورن گوشواره رو هم بردارن
به همین سادگی به همین خوشمزگی جوجه کباب الماسBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
4 اسپم پاک شد
پاسخ
(24-12-2013، 16:49)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 اسپم پاک شد

توهم جز این چیزی بلد نیستی هی این پاک شد اون پاک شدDodgyDodgy
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza-1377 ، Mr.Robot
:+
راست میگه این
توفقط همینو بلدی؟؟؟؟؟؟
هی چی پاک شد اون پاک شد
زندگی بدون علی خر است°¡°¡°¡°
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(24-12-2013، 23:16)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2013، 16:49)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 اسپم پاک شد

(24-12-2013، 23:26)alireza-1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه این
توفقط همینو بلدی؟؟؟؟؟؟
هی چی پاک شد اون پاک شد
وظیفه ی مدیر اینه تازشم شما دو نفر خیلی اسپم مدید اگه مدیر دیگه ای بود تا حالا 60 یا 70 % بهتون اخطار میداد من که بهتون اخطار میداد منکه اخطار نمیدم 
باز دارین اسپم میدین اعتراض هم میکنین . باشه من من از این به بعد یه اسپم شما دو نفر رو دیدم میدونم چی کار کنم DodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط s.amiri
آگهی
(25-12-2013، 14:10)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2013، 23:16)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 اسپم پاک شد

(24-12-2013، 23:26)alireza-1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگه این
توفقط همینو بلدی؟؟؟؟؟؟
هی چی پاک شد اون پاک شد
وظیفه ی مدیر اینه تازشم شما دو نفر خیلی اسپم مدید اگه مدیر دیگه ای بود تا حالا 60 یا 70 % بهتون اخطار میداد من که بهتون اخطار میداد منکه اخطار نمیدم 
باز دارین اسپم میدین اعتراض هم میکنین . باشه من من از این به بعد یه اسپم شما دو نفر رو دیدم میدونم چی کار کنم DodgyDodgyDodgyDodgy

آخه من کی اسپم دادمcryingcrying
مامان ببین داره چی میگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cryingcryingcryingcrying

باشه اگه دیدی پاک کن هنو که ندیدی چون هیچ کدم از تاپیکام پاک نشدن پس اسپم نیستن
نزن دیگه مارو خوب؟؟؟؟
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(25-12-2013، 16:14)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شانس دیگه

(25-12-2013، 17:30)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2013، 14:10)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4 اسپم پاک شد

راست میگه این
توفقط همینو بلدی؟؟؟؟؟؟
هی چی پاک شد اون پاک شد

آخه من کی اسپم دادمcryingcrying
مامان ببین داره چی میگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cryingcryingcryingcrying

باشه اگه دیدی پاک کن هنو که ندیدی چون هیچ کدم از تاپیکام پاک نشدن پس اسپم نیستن
نزن دیگه مارو خوب؟؟؟؟
خیییییییییییییییییلییییییییییییی اسپم دادی و من چیزی نگفتم !
نمیزنم Big Grin
تاپیکات خوبن ولی ارسالات ....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  مرد گرگ نما در خیابان بدست پلیس دستگیر شد ( عکس )
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  وضعیت قرمز بوشهر در انتظار برنامه‌های رئیس‌جمهور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان