امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پزشکی هم دنیای دیگری است ( طنز تصویری)

پزشکی هم دنیای دیگری است ( طنز تصویری) 1
سپاس و نظر بدیا!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط پرنسس گاردنیا ، فرهاد1370 ، ♣محمدهادی♣ ، farzguee ، صوصن ، sufiy ، بیتا****** ، .. ReZa .. ، سارا گل فخرابادی
آگهی
خخخخخخخخخخخخ.بابای من دکترهHeartHeartHeart
عشق داغی است و دوست داشتن پخته شدن داغی یک روز سرد می شود ولی آدم پخته هیچ گاه خام نمی شود Heartکوروش کبیر
پاسخ
خنده داره
پاسخ
سپاسDodgy
پاسخ
من نمی خوام به شمایی که این عکسا رو گذاشتی توهین کنم ولی باید یادمون باشه که توهین کردن اصلا کار درستی نیست در ضمن اینکه مردم کشور ما اینقدر سریع از یه برنامه تلویزیونی هم تاثیر میگیرن صحیح نیست من نمیخوام صحیح و غلط و اینجا یاد بدم و درس اخلاق بدم ولی باید یاد اوری کنم که هر قشری خوب وبد داره و بدی ها نباید مانع دیدن ما از خوبی ها بشه در ضمن پزشکی که زحمت میکشه کشیک میده از مریضا فحش میشنوه دم نمیزنه کسی که حداقل مطالعه اش روزی 5 ساعته کسی که تمام زندگیشو صرف بیماراش کرده و زندگیش خلاصه شده تو کارش و شب وروز براش معنی نداره ایا واقعا با این چیزایی که شما میگین ناراحت نمیشه شاید بگین همچین کسایی نیست ولی هست من میبینم تو اطرافیانم . پول میگیره؟؟؟؟حقشه ،ح..ق..ش..ه :من نمیدونم بعضی ها چرا نمی خوان اینو بفهمن ؟ Angry چرا باید حقوق یه معلم با یه پزشک برابر باشه ؟(توهین نشه ولی اونا سه ماه بیکارن در ضمن شغلشون هیچ استرسی نداره و از لحاظ رو حی ارومن و به زندگیشون لطمه ایی وارد نمیشه )پزشکی رشته ی مقدسیه توانایی میخواد چه 7 سالی که باید عین چی درس بخونی چه موقع کار استرسش اونقدر بالا است که با یه سهل انگاری جون یه ادمو میگیری و یه خانواده داغدار میشن یه طرفه به قاضی نریم نمیگم پزشک بد نداریم ولی خوبا و دلسوزام کم نیستن Undecided Undecided : crying crying crying
پاسخ
 سپاس شده توسط sufiy ، سارا گل فخرابادی
(04-06-2015، 19:40)خر مانده در گل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمی خوام به شمایی که این عکسا رو گذاشتی توهین کنم ولی باید یادمون باشه که توهین کردن اصلا کار درستی نیست در ضمن اینکه مردم کشور ما اینقدر سریع از یه برنامه تلویزیونی هم تاثیر میگیرن صحیح نیست من نمیخوام صحیح و غلط و اینجا یاد بدم و درس اخلاق بدم ولی باید یاد اوری کنم که هر قشری خوب وبد داره و بدی ها نباید مانع دیدن ما از خوبی ها بشه در ضمن پزشکی که زحمت میکشه کشیک میده از مریضا فحش میشنوه دم نمیزنه کسی که حداقل مطالعه اش روزی 5 ساعته کسی که تمام زندگیشو صرف بیماراش کرده و زندگیش خلاصه شده تو کارش و شب وروز براش معنی نداره ایا واقعا با این چیزایی که شما میگین ناراحت نمیشه شاید بگین همچین کسایی نیست ولی هست من میبینم تو اطرافیانم . پول میگیره؟؟؟؟حقشه ،ح..ق..ش..ه  :من نمیدونم بعضی ها چرا نمی خوان اینو بفهمن ؟ Angry چرا باید حقوق یه معلم با یه پزشک برابر باشه ؟(توهین نشه ولی اونا سه ماه بیکارن در ضمن شغلشون هیچ استرسی نداره و از لحاظ رو حی ارومن و به زندگیشون لطمه ایی وارد نمیشه )پزشکی رشته ی مقدسیه توانایی میخواد چه 7 سالی که باید عین چی درس بخونی چه موقع کار استرسش اونقدر بالا است که با یه سهل انگاری جون یه ادمو  میگیری و یه خانواده داغدار میشن یه طرفه به قاضی نریم نمیگم پزشک بد نداریم ولی خوبا و دلسوزام کم نیستن   Undecided  Undecided  : crying  crying  crying

من با حرف اولتون موافقم ولی با حرف دوم مخالفم تا حالا فکر کردین معلما از شما چی میکشن؟من خواهرم پزشکه ولی مامانم معلمه و هر وقت میومد میگفت سر درد داره و سرش سوت میکشید از دست بچه ها کی گفته ارامش دارن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سارا گل فخرابادی
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دنیای مد آرایش و زیبایی قرمز کردن لب ها به روش های خانگی، گیاهی و طبیعی
  وقتی که زیباترین دختر ایران انتخاب شد! (طنز تصویری)
  نامه بسیار خنده دار غضنفر به همسرش(طنز تصویری)
Big Grin وقتی ماه رمضان میشه ! (طنز تصویری)
Wink پ نه پ های باحال تصویری (1)
Wink دنیای بدون پسر چه خوبه نه؟؟؟؟
  مکالمه طنز اما واقعی از دنیای دختر و پسر !
  پ ن پ های تصویری باحال (خیلی باحال)
  اگه میخوای بخندی (کلیک کن) پ ن پ تصویری
  دنیای دخترونه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان