امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتشار تصاویر وقیحانه گلشیفته فراهانی در یک فیلم غیر اخلاقی فرانسوی

به گزارش میهنفا به نقل از خبرگزاری فارس، انتشار تصاویر مستهجن حضور گلشیفته فراهانی در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
انتشار تصاویر وقیحانه گلشیفته فراهانی در یک فیلم غیر اخلاقی فرانسوی 1
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچ یک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی ( البته جایز نیست که نام این را یک ایرانی گذاشت )، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند.
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.
سرانجام بازیگری که کشور و وطنش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست،چیزی جز بی اخلاقی نبود.
به گزارش میهنفا، انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.
آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، در کمال تاسف اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران اسلامی فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود، امروز با اینکارش بر آن ذره محبوبیت جا مانده در دل طرفدارانش به حرمت نقش‌هایی که در ایران آفریده بود، پشت پا زد.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گلشیفته فراهانی» با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به درآوردن لباس‌هایشان می‌کنند، البته نکته جالب توجه این است که در این میان فراهانی تنها بازیگر زنی است که عضوی از بدنش را به معرض نمایش می‌گذارد.
انتشار تصاویر وقیحانه گلشیفته فراهانی در یک فیلم غیر اخلاقی فرانسوی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط rval ، فلانی ، PEGAAH ، Amir BF ، ashkan100 ، bi kas ، MINA JOON ، sasan1 ، Alijah-1994 ، LOVE KING ، سورنا فاول ، LOVE8 ، faran405 ، gamander ، sohrabe khaste ، rezaak
آگهی
Be man marboot nist ke chi kar mikone.hezar ta Irani ke Miranda oonja ke saat Kari mikonan sharifan faghat in bisharafeHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط ashkan100 ، MANI2013
یعنی خاک واقعا خاک
خدا ببخشدشdit
حکایت رفاقت حکایت سنگهای کنار ساحله …
اول یکی یکی جمعشون میکنی تو بغلت بعدشم یکی یکی پرتشون میکنی تو آب ؛ اما بعضی وقتا یه سنگهای قیمتی گیرت میاد که هیچ وقت نمیتونی پرتشون کنی …
پاسخ
 سپاس شده توسط MANI2013 ، نفسممممممم
حتی بازیگرای خارجی هم راضی به همچین کاری نشدن.واقعا کهConfusedDodgy
 [url=http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=one-direction-18-.jpg][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط MANI2013 ، نفسممممممم
اسپم ها پاک شد
پاسخ
 سپاس شده توسط نفسممممممم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کاهش انتشار گاز متان در سال ۲۰۲۰
Rainbow تصاویر زنی با موبایل در فیلم چارلی چاپلین!!!!!
  افزایش احتمال انتشار و انتقال کروناویروس با کولر گازی
Rainbow شرکت داروسازی فرانسوی: واکسن کرونا ابتدا به آمریکا عرضه خواهد شد!
  پزشک فرانسوی: همه‌گیری کرونا در حال پایان یافتن است
  بحران کرونا و پیامدهای آن از نگاه جامعه‌شناس برجسته فرانسوی
  انتشار نامه‌ای جدید از «اون» به تاریخ امروز
  نامه نماینده شیراز به علی لاریجانی: با شرمساری احساس می کنم در قرنطینه اخلاقی هستم ت
  شصت و چهارمین هفته اعتراض فرانسوی ها !
  شوهر قاتل تصاویر جنازه تکه تکه‌ زن جوان را در فیسبوک گذاشت+تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان