امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس عاشقانه تنهایی

Heart 
اس ام اس عاشقانه تنهایی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه تنهایی 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه تنهایی : برای شما عاشقان و دلدادگان عزیز اس ام اس های ناب عاشقانه را جمع آوری کرده ایم تا در لحطات تنهایی با خواندن آن ها آرامش بگیرید.برای خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه تنهایی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

اس ام اس عاشقانه تنهایی

♥♥♥♥♥
بهت گفتم با دلم بازی نکن…. ببین………… خرابش کردی دیگه عاشق نمیشه
♥♥♥♥♥
منم اناری در آستانه‌ی پوسیدن تا دورم نینداخته‌اند صورتم را به دو دست بگیر و لب‌هایم را بمک…
♥♥♥♥♥
” مــن از اینجــا خــواهــم رفــت و فــرقــی هــم نمــی کنــد کــه فــانــوســی داشتــه بــاشــم یــا نــه! کســی کــه مــی گــریــزد، از گــم شــدن نمــی تــرســد … ! “
♥♥♥♥♥
” ایــن شعــر یــک زیــر سیــگاری ســت! مــرا در آن خــامــوش کــرده انــد، بــه همیــن خــاطــر خــاکستــرش مــایــل بــه خــون اســت! یــک نفــر مــرا مثــل سیــگاری روی لبــش گــذاشــت و تــا انتــها کــشیــد … ! “
♥♥♥♥♥
” تمام اعضا و جوارحم برای من کار می کنند جز این قلب لامصب که کار می کند برای تو … ! “
♥♥♥♥♥
کنارم که باشی آنقدر آرام می شوم که فراموش میکنم باید نفس بکشم!
♥♥♥♥♥
میشنوی؟ دیگر نفسم نمی آید! به دار کشیده مرا بغض نبودنت!
♥♥♥♥♥
مانند هیزم های مصنوعی شومینه میسوزم و پایان ندارم…
♥♥♥♥♥
شرح…!!! گفتی:«دوستت دارم»گفتم:«امروزهواچقدرخو� �ه!»گفتی:«عاشقتم» گفتم:«من گرسنه ام ,توچطور؟»گفتی:«حاضری باهام زندگی کنی؟»گفتم:«خونتون کجاست؟»خندیدی و گفتی:«همسایه ایم,کوچه علی چپ,سمت راست»———————–
♥♥♥♥♥
این مطلب رو تابلو نوشته که پسرم برام خریده: مادر چه گرم دوستت دارم همیشه در خیال من ز شعله گرمتر تویی عاشق پسرمم
♥♥♥♥♥
نــمــیــدونــم تــو چــه فــکــری هــســتـــی …. یـــا الــان داری چــیــکــار مــیــکــنــی …. شــایــد هــنــوز مــجــرد بــاشــی شـــایــدم….. نــمــیــدونـــم ….. خــیــلــی وقـتــه هــیــچــی ازت نـمـیـدونــم ….. ولـــی خــواســتـــم بــگــم تــولــدم نــزدیــکـِـــ …. فــقــط هـمـیــن …..
♥♥♥♥♥
یــکــی از لــذتــایــی کــه هـیـچ وقــــت نـبــود …. بــا شــیــطـونـی تــمــام بــیــاد شــمـعـایـی رو کــه بــه زور رو کـیـکِ تـولـدم روشـــن کــردمـــو ” فـــوتـــــ کــنــه ” …. حــیــفــــ ….
♥♥♥♥♥
گاهی حسی در تو نسبت به دیگری ایجاد میشود که قوتی میشود برای بیان احساست افسوس که پیش از تو دیگری از سر تفریح آمده و شکسته و زخم زده و آزار داده هر آنچه را که باید می پروراند و نوازش میکرد …..
♥♥♥♥♥
گاهی وقتها دلم میخواهد بگویم:من رفتم,باهات قهرم، دیگه تموم!!!دیگه دوست ندارم… و چقدر دلم میخواهد بشنوم:کجا بچه لوس؟:غلط میکنی که میری…مگه دست خودته؟: رفتن به این راحتی نیست‎!‎!!اما… نمیدانم چه حکمتیست که آدمی همیشه اینجور وقتها میشنود:به جهنم…
♥♥♥♥♥
یعنی میشود روزی برسد ک بیایی مرا در آغوش بگیری بخواهم گله کنم… بگویی هیس! همه کابوس ها تمام شد
♥♥♥♥♥
” مــن ابــر شــدم! گفتــه بــودی کــه خــورشیــدی! یــادت هســت تــا زیبــاتــر بتــابــی، چقــدر گــریستــم؟! “
♥♥♥♥♥
قـلبـم شاتـر دوربیـن عکـاسی‌ای است … به تــو کـه می‌رسـد، تنـد می‌زنـد بـرای ثـبـت لحـظـه‌هـا …. کاش کمی آهسته تر میزد این لعنتی… کاش…
♥♥♥♥♥
عشق یعنی صبح از خواب بیدار می شی ببنی مامان خوابه اما بابا داره صبحانه درست میکنه…
♥♥♥♥♥
اس ام اس عاشقانه تنهایی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza-1377
آگهی
cryingcryingcrying
زندگی بدون علی خر است°¡°¡°¡°
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان