امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم My Girl

مشخصات سریال:

نام فارسی: دختر من

نام انگلیسی: Ma-i-geol | My Girl

ژانر: کمدی | عاشقانه

تعداد قسمت ها: 16

زبان: کره ای

زیر نویس: انگلیسی | فارسی

سال تولید: 2005

شبکه پخش کننده: sbs

بازیگران:

Lee Dong Wook as Seol Gong-chan
Lee Da Hae as Joo Yoo-rin
Lee Joon Ki as Seo Jung-woo
Park Si Yeon as Kim Seo-hyun

خلاصه داستان:

این داستان واقعا زیبا درباره دختری به اسم یورین جو میباشد که به چند زبان مختلف مسلط است و در یک شرکت توریستی کار میکند براثر ماجراهایی این دختر با پسر یک هتلدار بزرگ با نام گونگ چان آشنا میشود . در ادامه ماجرا گونگ چان که به توصیه پدرش که حال خوبی ندارد و در جستجوی نوه گم شده خودش میباشد تصمیم میگیرد که این دختر را بجای نوه واقعی پدربزرگ جا بزند تا او روزهای آخر عمر را بخوبی بگذراند ولی با آمدن یورین جو و نشاطی که به پدربزرگ میدهد پدربزرگ دوباره حالش خوب میشود ! در این بین عشقی کم کم بین یورین و گونگ چان بجود میاید و.............

نظروسپاس بدین!چه بارcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم My Girl 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، mahdi.ir ، maryamam ، لی مین هو3 ، pink apple
آگهی
خب چی بگم آخه؟؟؟؟؟؟؟ExclamationIdea
هان!من این فیلمومیخااااااااااام!Big GrinSleepy
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم My Girl 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
عکس نزآشتی ؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
من این فیلم رو مممممممممممییییییییییییییییییییییییخخخخخخخخخخخخخخووووووووووواااااااااااااااااااا​اامممممممممممممممUndecided
فیلم My Girl 1
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
(12-12-2013، 20:39)✘ƝᏙЯÐ!ɳ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس نزآشتی ؟؟
نه شرمنده!!!
دفعه ی بعدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(14-12-2013، 17:33)setare 92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من این فیلم رو مممممممممممییییییییییییییییییییییییخخخخخخخخخخخخخخووووووووووواااااااااااااااااااا​اامممممممممممممممUndecided
اخی!نگری!من ومی نامم میخوایم ولی خب.......
فیلم My Girl 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
(12-12-2013، 20:27)ko*minam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چی بگم آخه؟؟؟؟؟؟؟ExclamationIdea
هان!من این فیلمومیخااااااااااام!Big GrinSleepy
دقت کن من وتوهمه ی فیلمارومیخواییم!!cryingcryingcrying
فیلم My Girl 1
پاسخ
آگهی
خب بالاخره کره این دیگهBig GrinBig GrinBig Grin
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیلم My Girl 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
آره دیگه!
فیلم My Girl 1
پاسخ
ممنون گلم
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
خواهش میکنم عزیزم!
فیلم My Girl 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان