امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوشهای صورتتون رو از بین برید

سلام دوستان خوبید؟من تو این قسمت تصمیم گرفتم که بهتون یاد بدم چطوری با جوشاتون مبارزه کنید.پس با من همراه باشید.

اگر براي درمان جوش صورت خود خيلي عجله داريد پس بايد روش سريع الاثرتري را انتخاب كنيد. اگر قبل از خواب كمي خميردندان بر روي جوش بماليد، احتمالا صبح جوش شما به مراحل پاياني عمر خود خواهد رسيد و شايد هم از بين رفته باشد.
اگر صبح كه از خواب بيدار مي شويد متوجه شويد كه يك جوش در قسمتي از صورتتان سر برآورده و خصوصا اگر اين اتفاق قبل از يك واقعه مهم برايتان پيش بيايد، حتما خيلي غصه دار مي شويد.
به گزارش مشرق، اكثر افراد اين حادثه غم انگيز را به نوعي تجربه كرده اند. چند روز مانده به يك مهماني مهم، يك مراسم رسمي، جشن تولد و… انگار كه طبيعت از سرلجبازي مي خواهد دستمان بيندازد. حالا اگر چنين شد چه بايد بكنيم؟
مركبات: يكي از روش هاي متداول، گذاشتن مركبات بر روي جوش است. اسيدسيتريك موجود در اين ميوه ها به خشك شدن جوش چركي كمك مي كند، در حالي كه ويتامين هاي موجود در آنها التهاب باكتری هاي عفونت زا را كم مي كند.
اگر در جست و جوي درمان خانگي براي اين جوش ها هستيد استفاده از مركبات نقطه آغازين خوبي است. يك پرتقال يا ليمو را پوست كنده و از طرفي كه آب ميوه وجود دارد به پوست و روي جوش بماليد، اين كار باعث مي شود تا كمي احساس سوزش كنيد. سپس اجازه دهيد تا در معرض هوا خشك شود. تكرار اين كار چندين بار در طول يك روز به شما كمك مي كند تا جوش برطرف شود.
نمك دريايي: به شما كمك مي كند تا باكتري هاي موجود در جوش هاي چركي كشته شوند و منافذ پوستي پاكيزه بمانند. به اين منظور كمي آب را بجوشانيد. مقداري نمك دريايي را برداشته و كمي آب بر روي آن بريزيد تا خميري شكل شود. پس از آنكه خمير سرد شد و دماي آن به دماي اتاق رسيد با دست و دلبازي اين خمير را بر روي جوش قرار دهيد. صبر كنيد تا كاملا خشك شود و سپس محل را با آب بشوييد. اين عمل باعث كشته شدن باكتري ها شده و اجازه نمي دهد تا جوش چركي در صورتتان اثر و لكه اي باقي گذارد.
خمير دندان: اگر براي درمان جوش صورت خود خيلي عجله داريد پس بايد روش سريع الاثرتري را انتخاب كنيد. اگر قبل از خواب كمي خميردندان بر روي جوش بماليد، احتمالا صبح جوش شما به مراحل پاياني عمر خود خواهد رسيد و شايد هم از بين رفته باشد.
سيب: سيب رنده شده را مستقيما بر روي جو ش ها بماليد و پس از خشك شدن نه تنها به از بين رفتن باكتري هاي موجود در جوش هاي چركي كمك مي كند، بلكه جوش ها را خشك مي كند.
به سلامتیه پسری که تا یه دختر خوشگلی رو دید ،با خودش گفت :خوشگل تر از عشق من که نیست .Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi.ir ، پری استار
آگهی
ممنون تپلی
هـــــــــه
از این ـــبــــ بعد
طعم شیرین زندگیو
تنهایی حسش میکنم
☻برو ـــــــبـــــــ درکـــ☻
پاسخ
تو مطمئنی؟؟؟؟Huh 
لیموووووووووووووووو؟؟؟
مرکباتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت؟؟؟
خمیردنداننننننننننننننننننننننن؟؟؟ Huh چی بگم؟؟؟؟
امضا نمیدم یه بوس تپل میدم 
بووووووووووووش Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  با انگشت برید و خونی بنویسید !!!!!!!!!!! خیلی جالبه
Tongue با این تست باحال بفهمید کجا مسافرت برید (خوبه)
  مردی به خاطر همسرش زبانش را برید!!!
  هر جا میخواید برید .فضا(جالبه)
Tongue اگر از نداشتن شوهر رنج می برید...بیاید تو!!!
  چرا داعش خبرنگار آمریکایی را با لباس نارنجی سر برید؟
  برید حال کنید
  از انجام این کارها لذت می برید ؟
  چگونه با جوشهای صورت خود مبارزه کنید؟؟
  برید کنار که من آتیشم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان