نظرسنجی: جز کدوم دسته ای؟؟؟
از تتلو خوشم میاد
از تتلو متنفرم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیر زمین یا رو زمین؟ مجاز یا غیر مجاز؟ دبی یا ایران؟؟؟بلا تکلیفی تتلو!!!!!

(16-01-2014، 19:45)panizaa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا چ ربطی داره؟؟؟ تتلو این همه سال بد بختی نکشیده ک اخرش تو همون زیرزمین پیر شه بمیره یه بارم واسه طرفدادراش کنسرت نزاره!!اون میخواد مجوز بگیره ب کشورش و مردمش خدمت کنه و پولشوبه خیریه ها بده!!تتلو خیلی سادس دلشم خیلی پاکه صداش و قیافشم عالیه اون لیقتشو داره. البته فک نکنین مجوز گرفت میشه مثه یکی از همین خواننده های مسخره توایران ک اسم نمیبرم!!خوهشا دیگه از این مطالب مسخره هم ننویسین Angry

کاملا پیوند داره!

کسی که یه زمانی می گفت بهترین سکو زیر زمینه اما حالا بگه تمامی کارای قبلیم لیست سیاه من بوده! این ادم ثبات نداره که! وقتی هم که مجوز بگیره خود به خود میشه مث یکی از همین خواننده های ایرانی چون اول به تکستش مجوز میدن پس باید تکستی که داره تو یه چارچوب و قاعده خاص باشه! از یه حدی نمی تونه فراتر بره! باید معنی و مفهوم درست حسابی باشه.

تو با قیافش چیکار داری اخه؟؟؟ مگه خواننده بون با قیافس؟؟؟؟؟

این جا ازادی بیان هست فک کنم کسی بتونه به کس دیگه بگه چی بنویسه و چی ننویسه!!!!
زیر زمین یا رو زمین؟ مجاز یا غیر مجاز؟ دبی یا ایران؟؟؟بلا تکلیفی تتلو!!!!! 2
پاسخ
آگهی

بهرام را به خاطر کارها و اشعار سیاسی دستگیر کردن و به عنوان زندان سیاسی در اوین زندانی کردن اما بهرام نه به ان افتخار کرد , نه به خاطر کارهایش احساس پشیمانی کرد

تو را به خاطر استعمال مواد مخدر دستگیر کردن و به خاطر ان جلوی دوربین و پیش روی چشمان غریبه ها گریستی نکته ی جالب اینجاست که به ان افتخار هم میکنی

بهرام سالهای سال سکوت میکند آن هم بدون هیچ حاشیه ای , چون آثارش تا سالهای سال زنده می ماند و اسمش هیچگاه از ذهن مخاطب پاک نمیشود

اما تو حتی چندماه هم نتوانستی سکوت کنی چون هنرت با حاشیه سازی و تخریب کردن دیگران زنده است

تا به حال از خود سوال کرده ای چرا همه هنرمندان موسیقی زیر زمینی بهرام را دوست دارند ؟ همه ی هنرمندان به او احترام می گذارند چون همه می دانن برای اول شدن هیچوقت دیگران را هدف نکرد و فقط به هدف خودش فکر کرد

بین بهرام با امثال شماها از زمین تا اسمون فرق هست
پاسخ
 سپاس شده توسط eNorto
تتلو فقط بخاطر طرفداراش داره مجوز میگیره اینو همه میدونن
اون بعداز چندین سال میخواد باخیال راحت و با مجوز اهنگ بخونه
از این جور چیزا هم دیگه ننویسین

پاسخ
عشق منه کسی حق نداره چپ نگاش کنهDodgyAngry
پاسخ
من عاشق تتلوام چ مجاز چ غیرمجاز واسم فرقی نمیکنه فقط دوس دارم قشنگ بخوونه و بموونهHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
  آرمین زارعی ( آرمین 2FM ) بصورت رسمی خواننده مجاز شد
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
Exclamation تهدید جدی(امیر تتلو)به خودکشی:میدونید میکنم اینکارو....عاشقاش کجااااااااااان پس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان