امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک های فلش خوری

مورد داشتیم برا اینکه مدیر بشه تا تونسته اسپم داده مدیر که شده به هرکی که میتونه  اخطار میده به خاطر اسپم

مورد داشتیم طرف شیش سالشه اسمیه دخترو زده میگه عشقمه

مورد داشتیم پسر ده ساله بهم پیام داده فوحش هایی که خودم بلد نیستمو بهم دادHuh

مورد داشتیم طرف از بی دوستی افسردس  میری پروفایلشو میبینی 1098 دوست داره

مورد داشتیم مدیر  هرچی دوست داره رو اوردهنویسندهیا مدیر ازمایشی کرده بعد میگه من اهل پارتی بازی نیستم

دقت کردین کل دخترای فلش خور گوشیشون  یا دست باباهاشونه یا افتاده تو اب سوخته یا گوشی ندارن

مورد داشتیم دختره 42 ساعت رو عکسش کار میکنه بعد میزاره فلش خور میگه این عکس همین جوری چند دقیقه پیشمه

پسره انقدر خواهش التماس میکنه که بزارمش تو لیست دوستام منم همین کارو میکنم  بعد میبینی تو پروفایلش نوشته بعضیا منو با خواهش والتماس میذارت تو لیست دوستاشون انقدر مهمم

خودم دیدم به دختره پیام دادم چند سالته میگه 14 بنج دقیقه بعد دوباره همینو میپرسم میگه 18 بعد میگم حیف شد من 20 سالمه میگه منم 20 سالمه گفتم 18 که کسی مزاحمم نشه:159:

دختره 10 سالشه بعد عکس لب گرفتن میزاره این یعنی چی؟؟:297:

بعضی ها هستن تو پروفایلشون نوشتن من اصلا دوست ندارم بعد یه تومار اسم نوشتن اینا انقدر ادمای بامزهای هستن
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، 30Ḱᗩᔕ ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، MR.FARZAM ، alighaemazar
آگهی
اینا جوک نبودن که دادا!!
حقیقت تلخ بودن...
پاسخ
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ
بعضی هاش کاملا راست بود. Confused Sad crying
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط پژژمان
مورد داشتیم پسر ده ساله بهم پیام داده فوحش هایی که خودم بلد نیستمو بهم داد. این سره منم اومدهConfused

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
عین حقیقتع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوک های فلش خوری 1
پاسخ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongueSleepySleepySleepySleepy
جوک های فلش خوری 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان