امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اطلاعاتی درباره ی کیتی پری

کیتی پری

اطلاعات هنرمند
نام اصلی کاترین الیزابت هادسن
نام مستعار کیت هادسون
زادروز ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴(۱۹۸۴-10-۲۵) ‏(28 سال)
سنتا باربارا، کالیفرنیا
اهل کشور  آمریکایی
سبک‌ها پاپ، پاپ راک، دنس پاپ، الکتروپاپ، سی سی ام
کار(ها) خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر
ساز(ها) آوازخوان، گیتار، پیانو
مدت کار ۲۰۰۱ - اکنون
ناشر(ها) تپه قرمز، آیلند رکوردز، کلمبیا رکوردز، کپیتال رکوردز
وب‌گاه katyperry.com

کاترین الیزابت هادسن (به انگلیسی: Katheryn Elizabeth Hudson) (زادهٔ ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴) که با نام کِیتی پری (به انگلیسی: Katy Perry) شناخته می‌شود؛ خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر اهل آمریکا است که در سنتا باربارا، کالیفرنیا به دنیا آمد.

او با تک‌آهنگ اینترنتی خود به نام «Ur So Gay» در سال ۲۰۰۷ و بعد از آن با تک‌آهنگ «I Kissed a Girl» (دختری را بوسیدم) در سال ۲۰۰۸ و سپس با ترانه «Hot n Cold» در همان سال به دنیای شهرت قدم گذاشت. این آهنگ‌ها در بیش از ۲۰ کشور دنیا از جمله آمریکا، کانادا، استرالیا و ایرلند در رتبه‌های بالای جدول‌های موسیقی قرار گرفتند.

کتی پری در سال ۲۰۱۱ و بعد از اینکه ۵ تک‌آهنگ او از آلبوم رویای نوجوانی در جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد شماره یک شد، توانست با مایکل جکسون در رکورد «پرشماره‌یک‌ترین آلبوم جهان در تاریخ تأسیس جدول ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد» سهیم شود؛ رکوردی از آلبوم بـَـد مایکل جکسون که برای ۲۴ سال تنها به نام خود جکسون بود.[۱]

کیتی پری تاکنون موفق به فروش 11 میلیون نسخه آلبوم در سرتاسر جهان شده. او تاکنون 6 بار نامزد جایزه گرمی شده است.

کیتی در اکتبر 2010 با بازیگر و کمدین معروف راسل برند ازدواج کرد. اما این دو در دسامبر 2011 از هم جدا شدند

راسل برند تصمیم دارد همه جزئیات رابطه خود و کتی پری را در کتاب خاطراتش بنویسد .

وقتی کتی پری از این تصمیم همسر عجیب و غریب خود مطلع شد ، خیلی ناراحت و عصبانی شد.

بنا به گزارش خبرگزاری آفتاب به نقل از یو اس ویکلی ، این کمدین ۳۶ساله انگلیسی تصمیم گرفته است که در کتاب خاطرت خود ، همه جزئیات وحتی تلخی ها و زشتی های ازدواج ۱۴ ماهه خود و کتی پری را بنویسد . چند وقت پیش این زوج جدایی خود را اعلام کردند.

یک منبع خبری گفت:”کتی خیلی ناراحت و عصبانی است و از اینکه راسل اینقدر بد و بی رحمانه با او رفتار می کند احساس خیلی بدی دارد.او هرگز راسل را نمی بخشد.”

“رفتارهای او آنقدر عجیب و بی رحمانه است که کتی احساس می کند هرگز او را نشناخته است.”

گزارشات و شایعات منتشر شده در روزهای گذشته حاکی از آن بود که راسل برند و کتی پری قبل از اینکه از هم جدا شوند هرگز درباره طلاق با یکدیگر صحبت نکرده بودند.

یک منبع خبری گفت:”مشکلات کتی و راسل شبیه مشکلات معمول همه زوجهای جوان بود.”

“در روزهای قبل و بعد از جشن شکر گذاری هیچ صحبتی از طلاق و جدایی درمیان نبود . همه مشکلات و اختلافاتی که منجر به جدایی این زوج شد ، درست قبل از کریسمس اتفاق افتاد . هیچکس حتی خود کتی این جدایی زود هنگام را پیش بینی نمی کرد.
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط emo love ، benyamin ، mohsenniceboy ، ...Sara SHZ... ، Hamidreza jefri HHH ، sama1 ، 3vda ، pink devil ، فلانی ، thp ، aCrimoniouSs ، ##شهرزاد## ، *Nafas* ، -_- kimiya
آگهی
دقیقا موضوع کتی پری مثل من

اما من اینو از یه جای دیگه گیر اوردم
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil ، فلانی
النم دارم اهنگشو گوش می دم خیلی خواننده خوبیه!Rolleyes
مرسی ستاره جونمHeart
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
به این میگن خواننده ازهمه لحاز عالیه HeartHeartHeartHeart
خوش به حال فرهاد که تلخترین خاطره اش شیرین بود
پاسخ
 سپاس شده توسط ICe Angele
Rainbow 
(22-05-2012، 15:12)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا موضوع کتی پری مثل من

اما من اینو از یه جای دیگه گیر اوردم

من خودم عاشق کیت پری هستم
اطلاعاتی درباره ی کیتی پری 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان