امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

!!!!اموزش تقلب سر امتحان!!!!!حرفهای نخونی افتادی ترم امسالتو

تقلب ساق پایی : تجربه برا من حداقل اثبات کرده هیییییییییییچ جا بهتر از ساق پانیست چون فک میکنه پاتو انداختی رو پات ولی کور خونده یوهاهاهاهاها رو ساق پا بنویسید یا ته کلاس بشینید کتابو باز کنین اهان وکسایی که موهاشون پر پشته بزارن لا موهاشون برگه رو خیلی خوبه جواب میده چون تو مدرسه ما جیباو کف دستو همه جا رو میگردن یا دخترا جاساز کنین زیر کلیپستون خخخخخخخخخ تو جوارابم خوبه !!!!اموزش تقلب سر امتحان!!!!!حرفهای نخونی افتادی ترم امسالتو 1!!!!اموزش تقلب سر امتحان!!!!!حرفهای نخونی افتادی ترم امسالتو 1!!!!اموزش تقلب سر امتحان!!!!!حرفهای نخونی افتادی ترم امسالتو 1شیرین ترین لحظات مدرسه تقلبه از دستش ندید یوهاهاهاهاهاها

تقلب با ماشین حساب:اموزشش بسیار اسونه بیشتر سره امتحان ریاضی به رفیقتون میگی ماشین حسابشو بده بعد سوالی بلد نیستی به عدد تو ماشین حساب میزنی بهش میدی در جریان باه رفیقتون ها راستی ماشین حسابه  در دار لازم داریم بعد اون طرف جوابو روش مینویسه بهتون میده میگذارش لایه ماشین حساب

تقلب با باد:برا پسرا فکر کنم دخترا  نمیشه شاید بشه وقتی بردنتون رویه حیات داره باد میاد برگتو ول میکنی  بیفته کناره  طرف میری برش میداری از رویه دستشم نگاه میکنی برین حالشو ببرید خدایی

تقلب با خودکا:هم برایه پسرا و دخترا تو سالون امتحان میدن  خودکارتونو بندازین اون طرفه سالون اجازه بگیرید برش دارید بعد از رویه طرف نگاه کنید اگه گفت چرا اینقدر واستادی معلم بگید سره خودکارمونو گرفته نمیده

تقلب با گوشی :ادمایه بیکار که مثله رفیق من پیدا میشه میرن درسه تالریخ یا دینیو  ظبت میکنن بعد هدفون در گوش ها وقتی معلم دیر میشه و مینویسن وللش روش مزخرفیه

100%عملیه یبار امتحان کنید خداییش یکی از روش هارو نظر یادتون نره و اگه روش تقلب دیگه ای بلدین بگید فقط نظر

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Samaneh77 ، sara1112 ، キム尺刀ム乙 ، alishariati2011 ، bieber fan ، مهتاب17 ، مادام ایزابلا ، mobina bieber ، ~Mahnaz~ ، Alijah-1994 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ✘ คl๏ภє ✘ ، sara mehrani ، tan!a ، isi ، benj@min ، mahdi.ir ، Shadow of Death ، navidnazari ، teen555 ، NeGiN♦ ، lackyguy ، f123 ، alireza..... ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، کلوپاترا ، mohammad31 ، ایریا ، mohamad100 ، alireza2099 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، DiReCtIoNeR GiRl ، برادر مثبت ، زهرا10000 ، مسی جوجو ، . . . P oo R ! A . . . ، amy roz ، امیر حسین 1374 ، تیناجونی ، -Edgar ، اریانا 1378 ، marmar2013 ، F A R ! N ، 7383 ، jinora ، BLUE WATER ، نازنین* ، asal.hz ، dj erfan ، سووگند ، ღ narges ღ ، noosha joon ، چرا؟ ، arina001 ، javad1dell ، یاسی@_@ ، هاناجون ، oktay.j ، ❤R@TA❤ ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، Top top ، سعاد جون ، r.hadis ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، نازنین زیودار ، parisa16 ، یزدان شیر ، یاسمین81 ، P e D i ، f a t e m e h ، L²evi ، ~ALONE GIRL~ ، Mr.Robot ، فاطمه خانم ، گل شکر ، محمدرضا.ر ، فاطی کرجی ، *Armila* ، شایان1382 ، ali320 ، TARA* ، mohadese iglesias ، fate min ، فائزه خانوم ، الیکا0 ، اميرمحمد 2 ، saba sh ، ℋα℘℘¥ ℊ☤яℓ ، rezaak ، مامان بزرگ ، .آمیتیدا. ، هاکان ، مهربان ترین دختر دنیا ، panizaa ، خانم خلاق ، javad00631 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، صادق خطر ، saba 3 ، **zeinab** ، سوزان 14 ، marya* ، A General ، ♥تابنده♥ ، yas yasi ، nafas1999 ، جیگیل ، مرضیه 79 ، باران20 ، االنا ، ♥shaqayeq♥ ، WARLAIK POURIYA ، roozbeh0007 ، llamirll ، S H A Y A N ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، امیر210 ، justin bieber051 ، golbarg 284 ، Nυмв ، Titiw ، marco.r ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، سمیرا 512 ، sohrabe khaste ، اشا ، بهارجون ، _Ovver_ ، عارفه ، آرامش ، سروشا ، Directioner_kimia ، taran08 ، shirin joooon ، ALI REZA J ، آهیو ، دیوونم میفهمی ؟ ، اونی ، [χσℓσνєѕтєя] ، shahrokh.sh ، *Sanaz* ، hanie directioner ، none ، mahdi m p ، zahra HA ، nazi.exo ، Modern Thinking ، آیلی جوون ، مبینا7 ، Cigarettes.at.daybreak ، خوشتیپ انجمن ، بامیه2014 ، ارش خان ، ممدو1 ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، s d17 ، ♥kimiya♥ ، Ֆℋ£¥∂α ، مهدیه 1381 ، ایلیاس ، ._NeGiX_. ، !...rana ، دختر بارانی ، چمان ، ناز خوشگله ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، *محمد طاها* ، Mona Jooon ، علیرضا جذاب ، Nero ، jas-s ، AعطریناA ، hamid076 ، نفس گل ، نیلوفر23 ، ×nasim× ، kian007 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، beber2003 ، فسقلی81 ، ×ИамеLеsS× ، عطیه خانم ، parsa817 ، آرالیا ، dark heart ، آویـــســا ، bakhi ، Nike 2 ، KING ERFAN ╬ ، شیطون بلای سایت ، love selena gomez ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، هدیه 20 ، حسن CR7 ، artan.az ، ЯΣΨΗΛΝЕH ، پرهام 15 ، oprah vinfrey ، mahsa._.abd ، Mason ، طهورا84 ، -samira- ، eagle2 ، vampire whs ، mariii ، +K!nd~G!Яl+ ، خوشگل خانوووم ، عارف صفارزاده ، mahya . m ، karolin ، omidkaqaz ، Thyme ، ♥♥عسل♥♥ ، ...Maryam... ، farnam22 ، Fatemeh_ns ، ♥دلبر♥ ، sara006 ، MOSTAFAMERATI ، آراگل ، نیمارعشقمه ، yegi200180 ، み£∂ɨע£ ، ...AMIR... ، sama00 ، setayesh 1386 ، Prometheus
آگهی
ما گزینه هارو با ضربه به هم میگیم،مثلا سه بار میزنیم رو میز یعنی گزینه ی 3!
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، کریستال ، BLUE WATER ، تهمینه جون ، فائزه خانوم ، الیکا0 ، ~Mahnaz~ ، Titiw ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، سمیرا 512 ، Modern Thinking ، خوشتیپ انجمن ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، artan.az
مرسی عالی بود ولی من قبلا اونو که خودکارتو میندازی بعد میری بیاریش امتحان کردم دبیرمون فهمیدcryingولی خیلی حال دادTongueTongue
گفت : بزن به سلامتی پت و مت !
گفتم : حتما به خاطره اینکه خنده دار بودن ؟
گفت : نه ، به این خاطر که تا تهش با هم بودن !Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، الیکا0 ، خوشتیپ انجمن ، artan.az
Big GrinBig GrinBig Grinفداتون پس کو نظرات
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، الیکا0 ، خوشتیپ انجمن ، artan.az ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪
اصلا امتحان حالش به همین تقلبشه
!!!!اموزش تقلب سر امتحان!!!!!حرفهای نخونی افتادی ترم امسالتو 1
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، الیکا0 ، آیلی جوون ، خوشتیپ انجمن ، artan.az
Big GrinBig Grinراست میگی ها
پاسخ
آگهی
(21-12-2013، 14:00)ღஜممل کرمانیღஜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big GrinBig Grinراست میگی ها
من همیشه راست میگمBig Grin
پاسخ
من موافق نیستم Dodgy
سر امتحان نه می زارم کسی از روم تقلب کنه نه خودم تقلب می کنم Sleepy
باور نمی کنید از viva music میز جلوییم و دوست عزیزم بپرسید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط isi ، teen555 ، Alisaa ، الیکا0 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، *رونيكا* ، Navisa. ، artan.az ، vampire whs ، نیمارعشقمه
جدید مدید بگو  رفیق اینا واس عهد فیف علی شاه...
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، kimia.1381 ، الیکا0 ، yas yasi ، fatima1378 ، آیلی جوون ، artan.az
Big GrinBig Grinاقا تو بگو دوسه تا خخخخخخخ بروز بشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط teen555 ، زهرا10000 ، الیکا0 ، artan.az

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music ✧ سابلیمینال قبولی در هر امتحان و آزمونی
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  یه بازی جالب (امتحان کنید)
  اموزش خودکشی(:
  تست هوش(امتحان کنید)
Exclamation ایران...]بهرام نورایی[...نخونی از دست رفته...¡
Wink روش های تقلب کاملا تضمینی
  اموزش زبان المانی به قلم خودم ........بیا تو
  اینها رو میدونستین؟! / امتحان کن تا باورتون بشه
  شب امتحان !!

پرش به انجمن: