نظرسنجی: بازی زلاتان ایبراهیموویچ را می پسندید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زلاتان :‌ می‌ خواهیم در تمام مسابقات قهرمان شویم + عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زلاتان :‌ می‌ خواهیم در تمام مسابقات قهرمان شویم + عکس 1

زلاتان : می خواهیم در تمامی مسابقات قهرمان شویم

زلاتان ابراهیموویچ عقیده دارد پاری‌سن‌ژرمن این فصل به قهرمانی در تمام مسابقات ممکن فکر می‌کند.
پاری‌سن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا با تیم‌های بنفیکا، المپیاکوس و اندرلخت در گروهی نسبتا آسان قرار گرفته است.
زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی پاری‌سن‌ژرمن درباره حریفان تیمش در مرحله گروهی لیگ ‌قهرمانان اروپا گفت: انتظار حریفان سرسختی در دور گروهی داشتم. تیم ما نسبت به سال قبل، تیم بهتری است و پیشرفت زیادی کرده. مطمئن هستم این فصل می‌توانیم عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشیم زیرا بازیکنان خوبی به ترکیب تیم ما اضافه شدند.
ابراهیموویچ در گفت‌وگو با روزنامه "پاریزین" ادامه داد: امسال باید تلاش زیادی بکنیم. فرصت خوبی برای ما فراهم شده است تا بتوانیم رویای خود در لیگ قهرمانان اروپا را عملی کنیم. آنقدر قوی هستیم که بتوانیم در هر تورنمنتی که هستیم به قهرمانی فکر کنیم. می‌خواهیم به هر افتخار ممکن در این فصل دست یابیم. نباید فقط به یک تورنمنت تمرکز کنیم و با خیال راحت در بقیه مسابقات شرکت کنیم.
مهاجم سوئدی پاری‌سن‌ژرمن در ادامه گفت:‌ فکر نمی‌کنم مالکان باشگاه از کسب یک جام خوشحال باشند. آنها سرمایه‌گذاری زیادی کرده و توقع دارند امسال چند جام به دست آوریم. خیلی دوست دارم این فصل به قهرمانی در لیگ قهرمانان برسیم. اگر قرار باشد پاری‌سن‌ژرمن بدون گلزنی من به قهرمانی در لیگ قهرمانان برسد، مشکلی ندارم و از آن استقبال می‌کنم.
زلاتان در پایان درباره رابطه خود با لورن بلان، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن گفت:‌ رابطه خیلی خوبی با او دارم. فشار زیادی روی اوست. تیم در دو هفته ابتدایی لیگ فرانسه نتایج خوبی به دست نیاورد. او مثل خیلی دیگر از مربیان آرزوهای زیادی دارد. من به تیم خوشبین هستم. تازه اول راه هستیم و مطمئن هستم در آینده پیشرفت زیادی خواهیم داشت.
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط Ѧℳℐℝ
آگهی
عمرا اگه پی اس جی بتونه قهرمان شه
زلاتان :‌ می‌ خواهیم در تمام مسابقات قهرمان شویم + عکس 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | تیم نکسوس vs تیم WWE
Video مسابقات WWE | فول شؤ کامل ماندی نایت راو ۱۳ مه 2024
Video مسابقات WWE | ست رولینز vs دین آمبروز در tlc 2018
Video مسابقات WWE | رندی اورتن vs جیندر ماهال در بتلگراند ۲۰۱۷
  مسابقات WWE | د شیلد vs اولوشن payback 2014
  مسابقات WWE | بلادلاین vs کوین اونز و رندی اورتن
Video مسابقات WWE | بیگ شو vs مارک هنری
Video مسابقات WWE | دانلود شو راو 6 مه 2024
Video مسابقات WWE | ای جی استایز vs کودی رودز
Video مسابقات WWE | شاون مایکلز vs برت هارت

پرش به انجمن: