امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت های محمد قاضی در باره ی وضعیت تیمش ( استقلالی ها حتما بیان )

Star 
سه‌شنبه منتظر ديدن هواداران زيادي هستيم

محمد قاضی: بازی با صبا بهترين بازی فصلم بود

محمد قاضي به دليل گلي كه وارد دروازه صباي قم كرد اندكي از انتقادهايي كه به دليل نمايش ضعيفش در هفته‌هاي گذشته به خود مي‌ديد كاست. قاضي با اين گل تا حدودي از ادامه انتقاد‌ها مصون مي‌ماند. او اگر بتواند به همين منوال ادامه دهد شايد در هفته‌هاي آتي كمتر مورد نقد اهالي فوتبال قرار بگيرد. قاضي در گفت‌وگويي شركت كرده و اميدوارانه به روزهاي آتي مي‌نگرد...

بعد از هفته‌ها موفق شدي گلي بزني. فكر مي‌كني اين روند ادامه داشته باشد؟

تمام تلاشم را مي‌‌كنم تا بهترين بازي‌ها را براي استقلال انجام دهم چند هفته مصدوم بودم و بعد از رفع آسيب‌ديدگي‌ام خيلي تلاش كردم به شرايط ايده‌آل نزديك شوم اميدوارم هم كادرفني و هم بازيكنان تيم از بازي‌ام رضايت داشته باشند. انتظارات از ما به‌عنوان بازيكن استقلال بالا است و بايد عملكرد خوبي را از خود به نمايش بگذاريم. من هم با توجه به اين مساله سعي كردم روحيه‌ام را بالا برده و از اين وضعيتي كه در آن قرار گرفته بودم رها شوم. الان اميدارم اين روند ادامه پيدا كند.
مقابل صبا يك موقعيت خوب هم براي گلزني داشتي اما شوت شما به گل تبديل نشد؟
اين بازي جزو بهترين بازي‌هايم در استقلال بود و مي‌توانستم بازهم براي استقلال گل بزنم اما كمي دچار بدشانسي شدم. اميدوارم در بازي‌هاي بعدي‌ به همين روند ادامه دهم.
از بازي نظري در كنارت راضي هستي؟
فكر مي‌كنم مقابل صبا هر دو كنار هم خوب بازي كرديم. ما در زمين به هم كمك مي‌كنيم. با ادامه اين روند مي‌توانيم روز به روز هم هماهنگ‌تر شويم همه هدف تيمي ما همين است كه انتظارات كادر فني و هواداران را برآورده كنيم.
چرا استقلال هنوز به آن تيم ايده‌آل تبديل نشده؟! البته در بازي با صباي قم خوب بوديد.
بالا رفتن تعداد مصدومان باعث شد تا تیم‌ كاملی را نداشته باشیم و همین مساله به نظرم روی گلزنی ما مهاجمان هم تاثیرگذار شده بود اما خوشبختانه در دو بازی اخیر تمام تیم‌مان را در اختیار داشتیم. من احساس می‌كنم استقلال روز به روز بهتر می‌شود و ما كم‌كم به شرایط ایده‌ال نزدیك می‌شویم.
ظاهرا توصيه‌هايي كه قلعه‌نويي در جريان تمرين‌هاي استقلال به تو داشت خيلي موثر واقع شد؟
همينطور است. ما جزو يك خانواده هستيم و اگر توصيه‌اي از سوي مربيان شود بايد آن را به ديده مثبت بنگريم تا تيم رو به پيشرفت بگذارد.
با اين برد آينده استقلال را در جدول ليگ سيزدهم چطور پيش‌بيني مي‌كني؟
فكر می‌كنم یكی از خاصیت‌های ویژه لیگ امسال همین رقابت فشرده در صدر جدول است كه به جذابیت لیگ ما خیلی كمك می‌كند. شرایط استقلال هم الان خیلی خوب است و هدف ما همین است كه تلاش كنیم تا به صدر رسیده و عنوان قهرمانی در لیگ را متعلق به خودمان كنیم، هرچند كه برای رسیدن به این هدف راه زیادی پیش‌رو داریم اما از تلاش دست بر نمی‌داریم.
و سه‌شنبه بازي با داماش كه شايد منجر به صدرنشيني شما شود.

این بازی هم مثل همه بازی‌ها سخت است اما با توجه به شرایطی كه تیم ما دارد همه تلاش‌مان را می‌كنیم به سه امتیاز حساس این بازی برسیم. من امیدوارم هواداران زیادی به استادیوم بیایند تا با استفاده از میزبانی‌مان بتوانیم برنده این بازی باشیم.
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، لیونل مسی بهترین 10 دنیا
آگهی
فک میکردم پرسپولیسی هستی!
صحبت های محمد قاضی در باره ی وضعیت تیمش ( استقلالی ها حتما بیان ) 1
پاسخ
(27-12-2013، 15:53)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک میکردم پرسپولیسی هستی!

من که پرسپولیسیم ولی این قاضی استقلالیه!
Goodbye Flashkhor...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
Clocket فسخ و تغییر رنگ کیت قرمز محمد انصاری
Earth پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال
  نگران کننده؛خون ریزی بینی کومان حین صحبت(عکس)
  وضعیت نامشخص مصدومیت سردار آزمون
  محمد نادری و ماجرای دخالت ویژه آقا کریم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان