امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاریکاتور مارادونا در راه ایران!

روزنامه‌ "کلارین" آرژانتین نوشت : فدراسیون فوتبال ایران حاضر است برای حضور مارادونا در این مراسم و پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران 100 هزار دلار به اسطوره فوتبال آرژانتین پرداخت کند.

کاریکاتور مارادونا در راه ایران! 1
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥farbod♥ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، Ѧℳℐℝ ، مادام ایزابلا ، ali alipour ، pania@ ، Hadis Messi ، f-ghaemi
آگهی
تك عكسه كهDodgy
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Ѧℳℐℝ ، مادام ایزابلا
جدا میاد ایران؟
کاریکاتور مارادونا در راه ایران! 1
پاسخ
(23-12-2013، 11:44)AMIR 2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا میاد ایران؟

بله :cool:
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
باحال بود ممنون
اخر هفته هم بی حوصله گی تقصیر جمعه
عصر است وبس!
همیشه در انتطار به پایان رسیدن روز هایی
هستیم که بهترین روز های زندگیمان را تشکیل
میدهند:
مدرسه....
دانشگاه....
کار......
حتی در سفر همواره به مقصد می اندیشیم بدون
لذت از سفر!
غافل از این که زندگی همان لحظاتی بودکه
می خواستیم بگذرند
ایا مشکل ما در فهم زندگیست؟؟؟
خیر
ما
((لذت بردن را یاد نگرفتیم ))
به دنبال خوشبختی در بیرون از ذهنمان می گردیم
بیایید به هم بیاموزییم از لحطاتمون لذت ببریم..
پاسخ
ممنون خوب بود ولی کم بود.....Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedDodgyDodgyHeart
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان