امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بسلامتی.........

سلامتيپسري که لاشي بازي رو بلد بود اما واس هيچ دختري امتحانش نکرد
گفتي دهانت بوي شير ميدهدو رفتي...آهاي عشق من...امشب به افتخار تو دهانم بوي مشروب.بوي سيگار.بوي دروغ ميدهد...برميگردي؟؟؟
به سلامتي پسري که داره بهخاطر دوس دخترش عرق ميخوره ولي دوس دخترش داره زير يکي ديگه عرق ميکنه
سلامتي پسري که به دوسدخترش گفت روزي که جلوي دختري غير از تو زانو بزنم روزيه که بخوام بند کفش دخترمونو ببندم
به سلامتي سربازي که55دقيقه تو نوبت تلفن ايستاد تا 3 دقيقه با عشقش حرف بزنه ولي چيزي نشنيد جز:مشترک مورد نظر در حال مکالمه است
به سلامتي دختري که وقتيتو خيابون چشمش به يه پسر خوشگل ميفته بازم سرشو ميندازه پايين و زير لب اروم ميگه هر چي باشي به انگشت کوچيکه عشقم نميرسي
آن کسي را که دوس داشتمآدم با گذشتي بود.از من هم ساده گذشت
به سلامتي دختري که زبونشوتا حلقش تو دهنه دوس پسرش ميکنه...اما به ليوان باباش ميگه دهنيه
به سلامتي اوني کهتنهاس...نه اينکه نتونسته با کسي باشه...بلکه نخواسته با هر کسي باشه
به سلامتي دختري که يکلحظه قدم زدن با عشقشو با هيچ ماشين مدل بالايي عوض نميکنه...
به سلامتي اون دختري که بهخاطر دوس پسرش رگ دستشو ميزنه اما نميدونه دوس پسرش داره رگ گردن يکي ديگه رو ليس ميزنه
دردم اين بود!عشقش بودموقتايي که عشقش نبود
احساس ميکنم بد بازي راباخته ام.حواست هست؟من يارت بودم نه حريفت...!
درد داره!کسي تنهات بزارهکه که به جرم با اون بودن...همه تنهات گذاشتن
به سلامتي چشمي که چشممارو روي همه ي چشما بست
به سلامتي اونايي که چهعشقشون پيششون باشه چه نباشه چشمشون مثل فانوس دريايي نميچرخه...
به سلامتي اونايي که تواين هواي دو نفره با تنهاييشون قدم ميزنن
چقدر سخته دستاي کسي روکهدوسش داري تو دستاي کسي ديگه ببيني و نتوني چيزي بگي جز اينکه بگي:آهاي غريبه مواظب عشقم باش
روزي به من ميگفت:اگه توروبا غريبه ببينم شهر رو به آتيش ميکشم.اما امروز حتي حاظر نيس کبريتي روشن کنه تا ببينه من کجا هستم...!

اگه خوشت اومدسپاس روبزن ممنونWink
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، *aisan* ، ~ArTaBaNoOs~ ، هستی0611 ، D.I.Z.E.R.E ، Elena79 ، دُخی شِیطون ، sev sevil
آگهی
اسپم ها پاک شد
منتقل شد-_-
بسلامتی......... 1

پاسخ
خوشگل بود
گُفتــــــــ :مَـــرا فَــرامــوش کُـטּ اَمّـــا نَــدانستـــــ
ڪـﮧ
اَصــلـاً اَرزش ِ بـﮧ یــاد مـــانـدَטּ رآ نَــداشتـــــــ…!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان