امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبری مهم برای هری پاتر دوستان اپدیت شد کتاب نوشته شد

Heart 
با سلام

این خبری که می خوام بهتون اعلام کنم بهانه ای برای خوندن دوباره ی هری پاتر و دوباره دیدن فیلم های هری پاتره

از پدرم شنیدم که جی.کی.رولینگ داره یک قسمت یا نمی دونم چند قسمت قبل از هری پاتر و سنگ جادو  یعنی هری پاتر یک رو می نویسه که من احتمال می دم درباره ی لی لی و جیمز یعنی پدر و مادر هری و سورس اسنیپ باشه .

پس باید منتظر باشیم که ترجمه ی این کتاب بیاد و قبل از اون منتظر باشیم که جی.کی.رولینگ کتاب رو بنویسه و فکر کنم که فیلم این کتاب تا چند سال دیگه ساخته بشه

راستی به نظر  شما اسم این کتاب چی می تونه باشه

اگه خبر تازه ای بود  سپاس نظر هم فراموش نشه

کتا ام در باره ی گذشته نبود در باره ی ازدواجش بود سایت دمتور به عنوان هیه ین کتاب ور برامون ترجمه کرده فقط لذت ببرید باورم نمی شه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری مهم برای هری پاتر دوستان  اپدیت شد کتاب نوشته شد 1
هدیه دمنتور: متن کامل فارسی کتاب داستان کوتاه جدید هری پاتردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۸

درخبرهای قبلی در مورد داستان کوتاه جدید هری پاتر که طی روزهای گذشته توسط جی.کی.رولینگ منتشر شده است، اطلاع پیدا کرده‌اید. این داستان با قلم ریتا اسکیتر نوشته شده و به بزرگسالی هری پاتر و دوستانش می‌پردازد.
اگر می‌خواهید بدانید هری پاتر در ۳۴ سالگی چه وضعی پیدا کرده، از بچه‌هایش، هرماینی، رون، لونا و… باخبر شوید، خواندن این داستان جذاب را از دست ندهید. این داستان کوتاه دو روز گذشته در پاترمور توسط رولینگ منتشر شده بود.
حالا می‌توانید این کتاب را به‌صورت کامل به فارسی از دمنتور دریافت و مطالعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کتاب جدید هری پاتر
 (۱.۵ مگ)

بازتاب از سایت

وای باز دوباره هری پاتر به رویا هام برگشت
پاسخ
 سپاس شده توسط bieber fan ، هری جیمز پاتر ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Mr.Robot ، tina 81 ، سامینا ، یه دختر ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، faezegolriz ، دنیل رادکلیف ، فرانه
آگهی
فک کردم هری وان دایرکشن ولی از هری پاترم خوشم میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط هری جیمز پاتر ، Mr.Robot
اسمشو می گذاره لیلی و جیمز پاتر
برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنیدnky
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(26-12-2013، 17:01)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2013، 1:15)jasamin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2013، 1:08)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کردم هری وان دایرکشن ولی از هری پاترم خوشم میاد

هری چی وایر؟.......
هری استایلز تو گروه وان دایرکشن..Dodgy
نمی دونم کیه ولی از نظر من هری پاتر به صد تای این می ارزه البته قصد توهین ندارم نظر من این  جوریه 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
اسپم (ها) پاک شدند خبر جالبی بود ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@
(26-12-2013، 17:56)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دارم منظور از جمله ی اسپم ها پاک شدن چیه

شایدم درباره ی خانواده ی دامبلدور باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
آگهی
(27-12-2013، 17:26)jasamin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2013، 17:56)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه منظورم ارسال بیهودست چه قدر هری پاتر دوست داری!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ
(27-12-2013، 20:40)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-12-2013، 17:26)jasamin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلومه اگه پروفایلمو مشاهده کنید به این موضوع پی می برین
پاسخ
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mr.Robot
وووووووووووواااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یی هووووووووووووورررررررررررااااااااااااااا ^_________________^
من عاشق هری پاترم!!
خعلی مشتاقمــــــــــــــــــــ
ممنونـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــ
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@
(27-12-2013، 20:40)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم از خانواده ی دامبلدور اینکه توی پستم نوشته بودم که کتابش درباره ی چی می تونه باشه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اقدام عجیب در کتاب فارسی پایه هفتم
Heart شکایت خانواده ترامپ از کتاب برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا رد شد
  ترامپ وسط کنفرانس خبری قهر کرد و رفت!
Thumbs Up نمایشگاه کتاب بعد ماه رمضان برگزار خواهد شد
  هتلی که برای عاشقان هری پاتر ساخته شده + عکس
  پیشگویی کرونا در کتاب چشمان جادویی سیلویا براون (عکس)
  تولد «رولینگ» و هشتمین کتاب «هری پاتر»
  نقاشی روی لبه کتاب +عکس
  شعارها و دست‌نوشته‌های راهپیمایان تهرانی
  روش عجیب یک مرد عرب برای یافتن همسر برای خودش!! عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان