امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شاهین نجفی: وضع من بدتر از سلمان رشدی است

دوستم بهم گفت شاهين نجفي مرد!!!!!

نمي دونم اما خيلي دوسش داشت!

هميشه شعر هاش و مي خوند!Sleepy
cof cof
پاسخ
آگهی
[quote='رها نیکو' pid='107316' dateline='1337764480']

بالاخره یه جایی رو پیدا کردم که از شاهین حمایت کنه Smile پویا جان با تو موافقم

نگفتمت نرو نگفتمتUndecidedSad که این جماعت .........خط و رد وحشی نگاهت غریبه اند
البته تو این آهنگ آخری حمایتش نمی کنم
واقعا واستون متاصفم که از یه آدم عوضی شارلاتان حمایت می کنین در ضمن خون این بارو که حتی اسم نکبت شو نمی خوام به زبون بیارم خونش حلاله اگه گیرش اوردین معطل نکنینAngryAngryAngry
پاسخ
توی شعرش واقعا خیلی بی شرمانه توهین کرده من ازش متنفرم دلم می خواد نمیرم و ببینم که سرش رو از تنش جدا کردن
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
شاهین نجفی: وضع من بدتر از سلمان رشدی است  2
پاسخ
حقشه پرروDodgyAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Khaste shodam az adamaye roye zamin Confused
پاسخ
مرگ‏ ‏بر‏ ‏خفاش‏ ‏بد‏ ‏صدا‏ ‏اگه‏ ‏میشد‏ ‏میکشتمشAngryAngryAngryAngryAngryAngry

(22-05-2012، 18:01)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تا حالا آهنگاشو گوش دادم نه میخام گوش بدم . به اماممون توهین کرده اونوقت شما ازش طرفداری میکنی ؟ واقعا که !
به‏ ‏خدا‏ ‏‏ ‏راست‏ ‏میگه‏ ‏نمیدونم‏ ‏از‏ ‏چیش‏ ‏طرفداری‏ ‏میکنین
گفتم جدایی لرزیدی اما باورش نکردی.Heart
پاسخ
(22-05-2012، 15:32)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جام نیوز: وب سایت «خودنویس» (khodnevis) پنجشنبه 28اردیبهشت (17 May) از شرایط بد "شاهین نجفی" خواننده هتاک به ساحت قدسی حضرت امام هادی (علیه السلام) خبر داد و نوشت: «شاهین نجفی در گفتگو با روزنامه ی آلمانی «تاتس»، با بیان اینکه تهدید به مرگ را بسیار جدی گرفته، گفته است که وضعیتش با نویسنده کتاب آیات شیطانی متفاوت است.»

بر این اساس، روزنامه آلمانی در گفتگوی کوتاهی با شاهین نجفی از وضعیت و شرایط به وجود آمده برای این خواننده پرسیده است. «تاتس» از آقای نجفی در خصوص فتوای مرگ پرسیده و شاهین نجفی با بیان اینکه این فتوا علیه وی کارگردانی شده، گفته است که اما آن را جدی می گیرد. نجفی همچنین به خبرنگار تاتس گفته است که دولت آلمان از او خواسته تا کشور آلمان را ترک کند.

این سایت در ادامه نوشت: «از شاهین نجفی در خصوص تشابه وضعیتش با سلمان رشدی پرسیده شده و وی در پاسخ گفته است که بین موقعیت او و سلمان رشدی تشابه کمی وجود دارد چراکه سلمان رشدی می تواند در زندگی مخفی خود کتاب بنویسد اما وی باید روی صحنه باشد و اکنون این موقعیت از وی سلب شده است.»

روزنامه بیلد آلمان نیز در این باره نوشت: «شاهین نجفی از خانهٔ خود در کلن فرار کرده و ۴ روز است که پنهان شده است. او همسرش را به خانهٔ پدرش فرستاده و تور اروپای خود را کنسل کرده است.»

به نوشته بیلد، شاهین نجفی تصریح کرده است: «من باید هر ثانیه منتظر مرگ باشم.»
SmileSmileSmileSmileSmile
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Subarrow تحلیل رویترز از دلیل تغییر لحن محمد بن‌سلمان در برابر ایران
Subarrow برجام چگونه بن سلمان را وادار کرد از موضع پایین، به مذاکره با ایران تن دهد؟
Subarrow چین به درخواست بن سلمان پاسخ مثبت داد
Heart ترامپ: زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است
Heart ترامپ: بحران کرونا از حادثه ۱۱ سپتامبر هم بدتر است
Heart واکنش عربستان به رسانه‌ای شدن برخورد تحقیرآمیز ترامپ با بن سلمان
  ملک سلمان فردا در راس نشست مجازی رهبران گروه ۲۰ با محوریت کرونا
  مردم! اوضاع بدتر از آن است ک فکر می کنید در خانه بمانید
Shocked احتمال مرگ ملک سلمان قوت گرفت
  خانواده میترا استاد نجفی را بخشیدند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان