امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بنگر: یکی ازبهترین گل‌های فوتبالم را زدم من و سیدجلال دوستداریم برای پیروزی بازی کنیم

همه دوست دارن واسه پرس پلیس بازی کننSleepy
بنگر: یکی از شیرین‌ترین گل‌های دوران فوتبالم را زدم/ من و سیدجلال دوست داریم برای پرسپولیس بازی کنیم
لیگ برتر - محسن بنگر مدافع بلندقامت سپاهان در بازی با استقلال باز هم توانست گلزنی کند.
به گزارش خبرآنلاین؛ این گل هم مثل گلی که او در دیدار مقابل الاهلی به ثمر رساند مهم بود. بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در مورد گلی که به ثمر رساند می‌گوید:«‌ خیلی خوشحالم که این گل را زدم و فکر می‌کنم یکی از شیرین‌ترین گل‌های دوران فوتبالم بود. گلی که به الاهلی زدم حساس‌تر بود ولی گلی که به استقلال زدم شیرین‌تر بود و این گل را به هواداران سپاهان تقدیم می‌کنم.»
بنگر ادامه می‌دهد:« ما بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و خوشحالم که در نهایت به جمع 8 تیم برتر آسیا رفتیم. سپاهان نشان داد که بهترین تیم ایران است و بعد از قهرمانی در لیگ برتر قدرت خودمان را ثابت کردیم. سپاهان حتی می‌تواند به قهرمانی در آسیا هم برسد.»
از بنگر در مورد شعارهای تماشاگران علیه سیدمهدی رحمتی سوال می‌کنیم که اینگونه جواب می‌دهد:« حرکت تماشاگران سپاهان زشت بود و آنها نباید به رحمتی توهین می‌کردند. حواس من به بازی بود و نمی‌دانم چه حرف‌هایی در مورد رحمتی زده شد ولی نباید با او این برخورد را می‌کردند. من به خاطر اتفاقاتی که افتاد از رحمتی عذرخواهی می‌کنم.»
بنگر حالا قراردادش با سپاهان به پایان رسیده است. او در مورد بحث حضورش در پرسپولیس به همراه سیدجلال حسینی خاطرنشان می‌کند:« من و سیدجلال دوست داریم به پرسپولیس برویم ولی هنوز این اتفاق قطعی نشده است. با این حال فکر می‌کنم تا سه، چهار روز دیگر تکلیف من و سیدجلال مشخص شود.»
بنگر: یکی ازبهترین گل‌های فوتبالم را زدم من و سیدجلال دوستداریم برای پیروزی بازی کنیم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH
آگهی
ان شاء الله به ارزوشون برسن
پاسخ
 سپاس شده توسط Armina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  شاکری: در لیگ و جام حذفی به سهمیه فکر می‌کنیم
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  آرتتا: این پیروزی متعلق به بازیکنان است
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  سیدجلال خیال پرسپولیس را راحت کرد
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان