امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا صفحات سایت برای شما دیر بارگذاری می شود ؟

سلام.
سوال من اینه که ایا در این هفته صفحات انجمن برای شما دیر بارگذاری می شود؟ یا خوب است.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، behnami.3ven ، behnaz ، I.R.IRAN ، فرشته ي كوچولو ، امیررضاجی ، mohammad ali ، reza u? ، panita ، Apathetic ، مهدی خره ، درسـایـــــــ ، نانا☀2012 ، بهاره 1377 ، arooos ، Alijah-1994 ، صحرا 2 ، ✘Nina✘ ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ★MoRpHeUsS★ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، First Star ، ×ThundeRBolT× ، فاطمه خانم ، فرشته 250 ، سیدپویا ، Y.a.S.a.M.i.N ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، amir♥lover ، SaRvEnAz_Hn ، iran-dokht ، BlAcK dAy ، Titiw ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Navisa. ، PįŋK ĞįŘł ، نشاط خانم ، L²evi ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، mr.destiny ، オスイン ، moeintnt1
آگهی
صابر خان بارگذاری صفحات واقعا عالی است
بنده که با اینرنت دیال آپ میام سایت اول از همه سایت فلش خور رو باز می کنم بلافاصله نازی سنتر را
ابتدا عبارات نازی سنتر و پس زمینه آن ظاهر می شود در حالی که هنوز فلش خور پیدا نشده ولی در ادامه فلش خور زود تر بالا می آید و نازی سنتر را پشت سر می گذارد

توضیح آن که نازی سنتر از نظر قالب و سرور و مطالب خیلی خیلی سنگین تر از فلش خور است و دیر بالا آمدن آن نسبت به فلش خور تعجبی ندارد
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، deymon 20 ، FARID.SHOMPET ، behnaz ، I.R.IRAN ، Apathetic ، درسـایـــــــ ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، hadi.shokri123456789
به جز صفحه بازی های آنلاین که اونم طبیعیه نه اشکالی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، درسـایـــــــ ، arooos ، ✘Nina✘ ، ჩяσOσкєη ժяєαм
برايه من بازيا ديگه لود نميشه
مشگل از مرورگر منه يا سرور؟ آخه تازه اينطوري شده
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، I.R.IRAN ، درسـایـــــــ ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм
سلام.
اره الان منم همین مشکل رو دارم.
مشکل از سرور نیست ظاهرا مخابرات ایران باز مرض ریخته!
این سبز ها می خوان کاری کنن جدیدا مگه؟

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، ♥ Sky Princess♥ ، امیررضاجی ، Senator✘Strong ، نانا☀2012 ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، First Star ، ×ThundeRBolT× ، Titiw ، AMIRMAHDI_AEZAZI
نميدونم ولي يكي از دوستام ميگفت يه خبراييه منم خوب متوجه نشدم ميخواستم برم تو ميلم اونم نشد

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، I.R.IRAN ، ♥ Sky Princess♥ ، Senator✘Strong ، درسـایـــــــ ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм
آگهی
شما اینترنت شاتل داری؟

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، ♥ Sky Princess♥ ، Senator✘Strong ، درسـایـــــــ ، نانا☀2012 ، arooos
نه شبديزه سرعتشم 1مگ

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، Senator✘Strong ، درسـایـــــــ ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм
الان مثل این که خدایا شکر برای من درست شده.

پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، Senator✘Strong ، درسـایـــــــ ، نانا☀2012 ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм
منم برم امتحان كنم اگه درست شده بود خبر ميدم

دمت گرم صابر جان مثل اينكه درست شده

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، I.R.IRAN ، Senator✘Strong ، درسـایـــــــ ، arooos ، ჩяσOσкєη ժяєαм

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چجوری تو سایت واسه خودم عکس بذارم؟
  آموزش قرار دادن کلیپ های سایت آپارات در انجمن !
  چگونگی حذف شدن از سایت
  چرا چت روم سایت باز نمیشود؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان