امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هیچوقت نفهمیدم اونی رو که دوست دارم چطور نگهش دارم......؟!!!!

وقتی خیلی خیلی خیلی کوچیک بودم شیشه شیرم رو خیلی دوست داشتم برای همین هیچوقت از خودم جداش نمی کردم و همیشه تو دستم بود , اما ی روز از دستم افتاد و شکست .

اونوقت فهمیدم اونی ک دوسش دارمو نباید همش تو دستم بگیرم چون ممکنه از دستم بیفته و بشکنه !

یکم بعد از اون , توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم ,

برای همین ی شب توت فرنگی هامو با خودم بردم تو تخت خوابم ک پیش خودم بخوابن , اما صبح ک بیدار شدم دیدم همه ی توت فرنگیام له شدن .

اونوقت فهمیدم اونی ک دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه !

چند وقت بعدش یادمه ماهی هفت سینمون رو خیلی دوست داشتم و می خواستم فقط مال خودم باشه , برای همین از تو تنگ آب درش آوردم و تو کمدم قایمش کردم , اما فرداش ک رفتم سراغش دیدم دیگه تکون نمی خوره ! اون مرده بود .

اونوقت فهمیدم اونی ک دوسش دارم رو نباید تو کمدم قایمش کنم چون می میره !

مدت ها بعد ی بار داییم ی شیرینی عروسکی برام خرید و من خیلی دوسش داشتم برای همین بغلش کردم و فشارش دادم اما سرش کنده شد .

اونوقت فهمیدم اونی ک دوسش دارم رو نباید بغلش کنم فشارش بدم چون سرش کنده میشه !

وقتی مدرسه می رفتم ی آبرنگ داشتم ک خیلی دوسش داشتم و ب همه ی هم کلاسیام نشونش می دادم اما ی روز دیدم ک تو کیفم نیست و هیچوقت معلوم نشد ک کی اونو برداشته .

اونوقت فهمیدم اونی ک دوسش دارم رو نباید ب هیچ کسی نشون بدم چون ممکنه ازم بدزدنش !crying

وقتی بزرگتر شدم ی پسرهمسایه داشتیم ک خیلی دوسش داشتم اما همیشه ازش خجالت می کشیدم و هیچ وقت بهش نگفتم ک دوسش دارم , ی روز شنیدم ک با ی دختری دوست شده .

اونوقت فهمیدم ب اونی ک دوسش دارم باید ابراز علاقه کنم وگرن از دستم می ره !

همیشه ی خانواده ای داشتم ک خیلی دوسشون داشتم و هر وقت بهشون فکر می کردم می ترسیدم ک نکنه ی روزی ازم دور بشن …

اونوقت فهمیدم نباید نگران از دست دادن اونی ک دوسش دارم باشم وگرن حتماً از دست میدمش !

وقتی برای آخرین بار ی نفرو دوست داشتم همیشه بهش می گفتم ک دوسش دارم و ب خاطرش هر کاری می کردم اما وقتی دیدم داره ازم دور میشه فهمیدم دیگه نباید بهش بگم دوسش دارم و گرن از دست میدمش !

برای همین دیگه نگفتم دوسش دارم , دیگه آزاد گذاشتمش , تو دستم نگرفتمش ک بیفته بشکنه , تو کمدم قایمش نکردم ک بمیره , تو بغلم فشارش ندادم ک سرش کنده بشه , ب کسی نشونش ندادم ک ازم بدزدنش , نگران از دست دادنش نشدم ک از دستم بره …

اما ی روز ک برگشتم بهش نگاه کردم دیدم سرش با کسای دیگه ای گرم شده و منو فراموش کرده…
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، pegah-p ، arshia khoshgel ، mahdi.ir ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، bahare_021 ، sara-ice girl ، azary ، saghar24 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، jinora ، marmar2013 ، melisajon ، shawkila ، ▪неизвестный▪ ، ★~Ѕдула~★ ، rana m ، RTEMIS@ ، narges2020 ، M ATIN ، along boy ، *aisan* ، zahra2310 ، fatima1378 ، SEL♥♥♥ ، فاطمه خانم ، ×fteя LifE∀× ، عاشق الکترونیک ، HediVampire ، BlAcK dAy ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ☂ ☠....MANESA.... ☂☠ ، اسلی ، -atena- ، ×~parand~× ، قرقی ، sara1112 ، شکوفه2 ، پاتیناز ، BaCk GiRls
آگهی
خوب اخرش باید چیکار کنیم؟؟؟

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچوقت نفهمیدم اونی رو که دوست دارم چطور نگهش دارم......؟!!!! 1
پاسخ
(06-01-2014، 15:15)king0fkings نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

khary dg

لطفا توهین نکن....

(06-01-2014، 15:19)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب اخرش باید چیکار کنیم؟؟؟

اگه میدونستم نگهش میداشتم واسه همیشه
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
سپاس فراموش نشهWink
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
چرا نگهش نداشتی؟
پاسخ
(06-01-2014، 19:07)arshia khoshgel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نگهش نداشتی؟

اسم موضوع رو بخونی متوجه میشی
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
آگهی
ههه خیلی جالب بود مرسیShyHeart
پاسخ
حالا طرف کی بود؟
پاسخ
عالی بود ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط ...asall...
akhey azizam kheili kheili ghashang bod vaghean mer30.....Smile
من را ببین..
همچنان ایستاده ام..
همون که فک می کردی می شکند بی تو...
می شکند امثالی مثل
"ت و ر ا..."
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  اولین بار با انجمن چطور آشنا شدین؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
Question دوست پسر چیست ؟
  بدو اگه دوست داشتی
Question چند تا سوال ازتون دارم؟_؟
  دوست شیم
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"

پرش به انجمن: