امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"پارتـــی مجـــــازی"

"پارتـــی مجـــــازی" 1

فرض کنید من توانجمن پارتی راه انداختم البته پلیس انجمن نفهمه

اگه گفتن پاشو برقص دوست داری باکدوم یکی از بچه های انجمن برقصی؟؟

اونم دست تو دست بابا خجالتو بزار کناره همش یه رقصه3تا6ساعتس

"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1
دیدپینی"پارتـــی مجـــــازی" 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ساحره شیطونه ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، τοxικ ، Roshanak1 ، ندا2000 ، ★~Ѕдула~★ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ~Mahnaz~ ، mohabat ، rana m ، مادام ایزابلا ، M ATIN ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، -Edgar ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ~× like nOboDy ×~ ، پری خانم ، گریس ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ♥سارا♥ ، ✘v!☻lent girl✘ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، beauty ، キム尺刀ム乙 ، ✘PETER✘ ، پرستوباهوش انجمن ، Asanat ، ریما هیس ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، F A R ! N ، **MOHAMMAD** ، خانومي ، along boy ، ×fteя LifE∀× ، Wєιяɗ ، pink lady ، MR.FARZAM ، AMIRHOSSINE7 ، Mr.Robot ، hava 50 ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Neioosha ، Navisa. ، دختر زیبا ، D.I.Z.E.R.E ، noosha joon ، رزاo ، arooos ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، کلوپاترا ، Mᴏʙɪɴᴀ ، Archangelg!le ، shawkila ، BLUE WATER ، پوری ومپایر ، Matin Dj ، *کاترینا جون* ، دالتون انجمن 2 ، نگین..... ، نازدخت ، negar24 ، maryamam ، mahdi0191 ، mahdi.ir ، ali alipour ، இFATEMEHஇ ، هیوا1 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، نازنين خوشگله انجمن ، بهار* ، alireza..... ، *2gether4ever* ، .•´¯`•Mehdi.•´¯`• ، نازنین* ، sara mehrani ، arian 007 ، ▪неизвестный▪ ، M.H2 ، !~IмДи~! ، hanieyh ، ~~SARA:HIVA~~ ، پریفام 2013 ، HeDyE~×~ ، ღSηow Princessღ ، ♥امیرخان♥ ، ♥bahar♥ ، ♥nahid♥ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη † ، ×●SomeOne●× ، Gitarist ، T A R A ، amir.beigi ، ♥h@di$♥ ، ^gĥàŻáĽ^ ، ساراملوس ، asal.hz ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، bieber fan ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، √♥✖ Ş ♥ p √♥✖ ، -м α є ∂ є- ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Meteorite ، ըoφsիīkα ، spent † ، Ma30h *_* ، سووگند ، First Star ، ALI REZA J ، FARID.SHOMPET ، Spell † ، Fake Girl ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، فرانه ، A lover ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، shghyegh ، Волшебник
آگهی
من ک نباید بگم باید بیان بهم درخواست بدن چون دخترا ک نمیرن آویزون پسرا شن
من سکوت را از آدم پر گو آموختم،بردباری را از نابردبار و مهربانی را از نا مهربان
اما عجیب است که قدر دان این آموزگاران نیستمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط beauty ، PARTO.18 ، ~Mahnaz~ ، شیدا18 ، Mr.Robot ، مادام ایزابلا ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، جانگ یونگ هوا ، ρѕуcнσραтн ، ×fteя LifE∀× ، AMIRHOSSINE7 ، hava 50 ، Neioosha ، arooos ، negar24 ، بهار* ، sara mehrani ، hanieyh ، ~~SARA:HIVA~~ ، ×●SomeOne●× ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، A lover
کی میاد با من برقصهExclamationExclamationExclamationExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ×fteя LifE∀× ، hava 50 ، Neioosha ، arooos ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
هیچ کدوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"پارتـــی مجـــــازی" 1
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ×fteя LifE∀× ، Neioosha ، arooos ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
من میخونم شماها برقصید!! Big Grin"پارتـــی مجـــــازی" 1

شوخیدمـــ!
کی افتخار میدهـــ؟!
این بادکنکا!!"پارتـــی مجـــــازی" 1
اینم گروه خواننده!!"پارتـــی مجـــــازی" 1
اینم رقصنده!!"پارتـــی مجـــــازی" 1
اینم من!!"پارتـــی مجـــــازی" 1
حالا همه دَس دَس"پارتـــی مجـــــازی" 1
اوپس اوپس اوپس"پارتـــی مجـــــازی" 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Roshanak1 ، Mr.Robot ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، خانومي ، ×fteя LifE∀× ، ایلیا021 ، sara-kabus ، hava 50 ، Neioosha ، noosha joon ، arooos ، کلوپاترا ، پوری ومپایر ، negar24 ، இFATEMEHஇ ، -м α є ∂ є- ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، spent † ، FARID.SHOMPET
منم اومدم"پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1 "پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1
هرکی میاد برقصیم: "پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1
"پارتـــی مجـــــازی" 1

"پارتـــی مجـــــازی" 1 منم :l
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ×fteя LifE∀× ، Mr.Robot ، hava 50 ، Mohammad 77 ، Neioosha ، arooos ، mahdi.ir ، Ƒαкє ѕмιƖє ، mohabat ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، FARID.SHOMPET
آگهی
هرکی افتخار بدهBig Grin
باهمه
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ×fteя LifE∀× ، hava 50 ، noosha joon ، arooos ، mohabat ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، spent †
اخه پسرا درخواست میدن نه دخترا....
نمیگم دوستت دارم
نمیگم عاشقتم
می گم دیونتم اگه یه روز ناراحتت کردم بگی بیخی دیونست...
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ×fteя LifE∀× ، Mr.Robot ، hava 50 ، arooos ، نازدخت ، mohabat ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، spent †
هههههههه میدونم
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، hava 50 ، arooos ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖

لامیا¿¿
فقط باید با پسرا رقصید¿ :|
اصن نمیشه با دختر رقصید¿¡ €_€
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، hava 50 ، noosha joon ، arooos ، FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان