امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1)

Photo 
نقل قول:

بیوگرافی هری پاتر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1

نام كامل:اما شارلوت دئوئر واتسون                                      بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1    بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1بیوگرافی هری پاتر + عکس( 100/1) 1

لقب:EW                                                               

زادروز:۱۵آوریل ۱۹۹۰(در مورد تاریخ دقیق تولد اما واتسون چند سایت تاریخ دقیق را ۱۴ آوریل ذكر كرده اند ولی اما در مصاحبه ای كه با مجله ی سان داشت اعلام كرد كه : من چون در ساعت ۱ دقیقه ی بامداد به دنیا آمده ام پس در واقع هنگام تولد من ۱ دقیقه از ۱۵ آوریل گذشته بود برای همین هم من متولد ۱۵ آوریل می باشم)

امضا:به شكل یك بره

محل سكونت:آكسفورد شایر انگلستان

محل تولد:پاریس(بسیاری از انگلیسی ها معتقدند او در انگلستان متولد شده است اما حقیقت این است كه زمانی كه مادر اما به پاریس نزد خانواده ی پدرییش رفته بود اما را بدنیا آورد)

قد:۱۶۵ سانتی متر

رنگ مو : طلایی(در فیلم های هری پاتر قهوه ای است)

حیوان خانگی: دو گربه به نام های دو مینو و بابلس (اما در ۷ سالگی دومینو را به الكس داد)

رنگ چشم:قهوه ای تیره

خانواده:پدرش كریس(متولد۱۹۶۰) نام دارد و مادرش ژاكلین(متولد۱۹۶۰) برادرش هم الكس(متولد ۱۹۹۴)

تذكر: برخی از سایت ها زاد روز پدر و مادر اما را ۱۹۵۹ نوشته اند

به انتخاب اما:

بازیگر مرد:براد پیت (اما عاشق براد پیت است) جان كلیس و اورلاندو بلوم(بازیگر ارباب حلقه ها)

بازیگر زن:جولیا رابرتس-ساندرا بلوك-گالدی هاون و جنیفر آنیستون(همسر براد پیت)

گوشی موبایل:اما یك گوشی نوكیا۳۳۳۰ دارد

غذا:غذا های ایتالیا یی بخوصوص پیتزا و شوكولات

رنگ:آبی

لباس فروشی :دی كا ان وای به سر پرستی خانوم سیكستی

درس:هنر-تاریخو انگلیسی(از جغرافی و ریاضی و لاتین متنفر است)/آخه اما جون حیف ریاضی نیست آلبرت انشتین میگه :آنكس كه از ریاضیات تنفر دارد در حقیقت با همه ی جهان سر جنگ دارد/

كتاب:The Phantom Tollbooth, I Captured Castle, Chicken Soup's

نویسنده:Roald Dahl

روژ لبConfusedtilla

اما از كسایی كه هرمیون صداش می كنن بدش میاد

سرگرمی:هاكی روی یخ-تنیس-گردشبا خانواده-خرید- رقص

موسیقی:از زبان خود اما بشنوید:دوس دارم گیتار بزنم و از سبك پاپ خوشم میاد بابام از بی بی كینگ و التون جان و مادرم از الویس پریسلی خوشش میاد من همیشه مجبورم توی ماشین به الویس پریسلی گوش بدم

فیلم:Shawshank Redemption, Gladiator, Braveheart, Pride & Prejudice, Grease, Shrek, Ocean's 11

پدر و مادر اما از هم جدا شده اند و اما با مادرش در آكسفورد زندگی می كند پدر اما در لندن زندگی می كند اما بمدت ۵ سال در فرانسه زندگی كرده است اما دوست ندارد فرانسوی صحبت كند اما قبل از بازی در هری پاتر در مدرسه ی خود(دراگون) در تئاتر هایی چون سالهای جوانی آرتور شاه - شاهزاده ی خندان-آلیس در سرزمین عجایب و... شركت كرده و برای خودش اسم و رسمی در بین مدارس ابتدایی لندن بهم زده بود او هم چنین چندین بار قهرمان دو و پرش طول در بین مدارس لندن شد و دستی هم در شعر و شاعری داشت در شب شعری كه در لندن بر گزار شد اما در حالی كه ۸ سال بیشتر نداشت به عنوان بهترین شاعر گروه سنی خود شناخته شد او به دوستانش و ورزش خیلی اهمیت می دهد.

پاسخ
 سپاس شده توسط عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، இFATEMEHஇ ، Mσηѕтєя Gιяℓ
آگهی
FUK OMG THIS CRAP
پاسخ
اوریـــــــــــــن!خوب شد!
ممنون!
پاسخ
بدم میاد ازش>____<
قیافش کپی دیونه هاست-____-
بازم ممنون
پاسخ
اوووووووقUndecided
بسلامتی داربی 78....که
نه7(فرهادمجیدی هس)...
نه8(علی کریمی)....
پاسخ
اگه این خوشگله زشته چیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
آگهی
دوستان پست خوشکل ترین پسر ایرانی به بیوگرافی هری پاتر تغییر داده شد
پاسخ
(08-01-2014، 10:12)~× like nOboDy ×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراریه که!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=38462
ایناها>___<
به هرحال زشته
ویرایش شد!
پاسخ
وااااااااااااااااااای.من عاااااااااااااشقشمHeartHeartHeartHeart
|:
پاسخ
ممنونم کیانا جان که به موقع بهم خبر دادیHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  |-بیوگرافی بنده-|
  برای دوستداران هری پاتر
  بیوگرافی لوازم آرایشی محبوب شما +عکس
Heart هری‌ پاتر مقصر اصلی انقراض جغدهای هندی !!
Rainbow بیوگرافی امینم (EMINEM)
  بیوگرافی باب اسفنجی و دوستاش
  بیوگرافی برن سات(نقش ثمر) سریال عشق ممنوع
Rainbow ورد های هری پاتر!!!!!!!!!!!!!!
  بازیگران هری پاتر از قسمت اول تا آخر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان