امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاتا مارتینو: با مسی صحبت کرده‌ام؛ لئو آماده است

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاتا مارتینو: با مسی صحبت کرده‌ام؛ لئو آماده است 1

جراردو مارتینو توضیح داد که در بازی امشب مقابل ختافه در رقابت‌هایکوپا‌دل‌ری به لیونل مسی بازی خواهد داد و اظهار داشت: با لئو صحبت کردم و به من گفت که آماده است. او اکنون در جلسات تمرینی بیشتری حاضر می‌شود. وی به ترکیب تیم بازگشته و همه ما از این اتفاق خوشحالیم؛ به خصوص من که اکنون همه بازیکنانم را در اختیار دارم. قبل از بازی با الچه او تنها در دو یا سه جلسه تمرین کرده بود. تمام چیزی که مسی نیاز دارد این است که در مسابقه‌ای به میدان برود.

وی ادامه داد: وقتی نام مسی مطرحمی‌شود، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. همه‌چیز به این بستگی دارد که او چگونه احساس می‌کند و شرایطش پس از مسابقه چگونه باشد. جایی برای اشتباه در این مرحله وجود ندارد. می‌توانستیم حذف شویم. باید به شدت روی بازی امشب تمرکز کنیم و همه حرف‌هایی را که زده می‌شود، نشنیده بگیریم.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: غریزه‌ام به من می‌گوید هیچ نیازی به ریسک کردن بر سر بارترا نیست؛ در مورد ژاوی هم همین‌طور. می‌دانیم که باید با احتیاط گام برداریم. آلوس به جلسات تمرینی بیشتری نیاز دارد. هنوز جای بسیار زیادی برای پیشرفت داریم.
تاتا مارتینو: با مسی صحبت کرده‌ام؛ لئو آماده است 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  عمران‌زاده: در این شرایط سخت آماده هستیم
  لک، آماده هفتمین کلین شیت آسیایی (عکس)
  سعید معروف آماده احضار آلکنو برای حضور در اردو/ خوشخبر: در حال تلاش برای حضور آلکنو ه
  نگران کننده؛خون ریزی بینی کومان حین صحبت(عکس)
  کمربند میانی استقلال، آماده شروع لیگ (عکس)
  طارمی آماده برای گلزنی در لیگ قهرمانان
  کاپیتان وریا، سرحال و شاداب آماده بازگشت(عکس)
  نیروی هوایی پرسپولیس آماده حمله به فولاد (عکس)
  رییس موقت IWF: در حال آماده کردن برنامه کامل مسابقات وزنه‌برداری هستیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان