امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☻☺پــَــــ نـــَــــ پــــَـــــ☺☻

رفتم کت فروشی میگم یه کت میخوام، میگه واسه خودتون میخواین؟!
گفتم پ ن پ واسه کمدم میخوام که یه وقت احساس خالی بودن نکنه!
ﺩﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﮐﻮﭼﻪ ﺭﺍﻩ ﻣﯿﺮﻡ ﯾﻪ ﺧﺎﻧﻤﻪ ﺑﺎ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺭﻓﺖ ﺗﻮ ﭼﺎﻟﻪ ﺁﺏ ﭘﺎﺷﯿﺪ ﻫﻤﻪ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﻭ ﻟﺒﺎﺳﺎﻡ ﺧﯿﺲ ﺷﺪ، ﻭﺍﯾﺴﺎﺩﻩ ﻣﯿﮕﻪ ﻭﺍﯼ ﺧﯿﺲ ﺷﺪﯾﺪ؟
ﮔﻔﺘﻢ :ﻧﻪ ﺩﯾﺪﻡ ﯾﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﻣﺤﺘﺮﻣﯽ ﻣﺜﻞ ﺷﻤﺎ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﻪ... ﺍﯾﻨﺎ ﺍﺷﮏ ﺷﻮﻗﻪ
مردای انگلیسی 1 زن دارن ، 1 معشوقه .
اما معشوقه شون رو بیشتر دوست دارن .

مردای آلمانی 1 زن دارن ، 1 معشوقه .
اما زنشون رو بیشتر دوست دارن .

و اما مردای ایرانی ... 1 زن دارن ، 3 تا معشوقه ، 6 تا صیغه ای ، 7 تا دوست دختر ...
آخر سر هم ننه شون رو از همه بیشتر دوست دارن ...!!!
غضنفر ميخواد به يه انگليسي طرز تهيه دوغ ياد بده ميگه:

it is a ماست

in the مشک

after شلق و پلق شلق و پلق

خانومه با ماشین ۲۰۶ زده به تیر چراغ برق، ماشین نصف شده!
به افسر میگه :من مقصر شناخته می شم؟ افسر :پَ نَ پَ علت حادثه انحراف به چپ تیر برق بود ایشون مقصرن

با یکی از دوستام واسه تمرین میرفتیم باشگاه ... این دوست ما سمعک میزاره ... واسه پرس سینه که رفتم سنگین بود به دوستم گفتم که هواست باشه صدا کردم بیا کمک ...

آقا ما 1 2 3 ،4 رو به زور ،5 رو با بدبختی ،سر حرکت 6م گیر کردم آقاااا هر چی داد میزدم دامووووووووون (دوستم) (آهنگ تو باشگاهم هم بلند بود) نمشنید برگشته داره نگام میکنه میگه کمک میخوای !!... منم که داشتم زیر پرس تلف میشدم گفتم پ ن پ صدات میزنم ببینم سمعکت کار میکنه یا نه !! ....

بر اساس یک داستان کاملا واقعی ... ببینید چی کشیدم از دستش باور کنید پیرم کرد

به داداشم میگم ساعت 5 میریم خونه خاله تو نمی یای میگه 5 بعد از ظهر ،پ نه پ 5 صبح میریم که نمازم با هم بخونیم.

رفتم با اسم خودم تو چتروم به همه سلام کردم بچه ها میگن:بهنام خودتی؟؟؟؟؟
میگم :پــَـ نــَـ پـــَـ بابامه رمزمو پیدا کرده اومده ببینه پسرش با کیا دوسته !!!!!

دارم شیشه هارو پاک میکنم دادشم اومده میگه شیشه هارو پاک میکنی؟ گفتم پ ن پ شیشه ها کمبود محبت دارم دست نوازش به سرشون میکشم !

فن کامپیوترم خراب شده بردمش کامپیوتری بهم میگه فنش خراب شده؟ برگشتم بهش گفتم پ ن پ هوا خیلی سرد بود با لگد زدم خاموش بشه از سردی یخ بستم به جاش یه شوفاژ بزن بی زحمت :|

بابام میبینه که دارم فیسبوک چک میکنم میگه:همش توفیسبوکی!بادوستات می فیسبوکی؟؟! منم گفتم پـَـ نـَـ پـَـ من مارک زوکر برگم، اوضاع کاربران فیسبوک رو چک میکنم یه وقت کم و کسری نداشته باشن!!!! بابام گفت دِ نـَـ دِ تواگه مارک زوکر برگ بودی پول شارژ ADSL رو از من نمیگرفتی! گفتم:مگه شماهم دِ نـَـ دِ میدونی؟؟گفت: پـَـ نـَـ پـَـ فقط تو میدونی!

داریم نهال می کاریم،نهالو گذاشتم تو زمین بغلش آب ریختم ، به دوستم می گمٌ:خاک بریز.
میگه:بغل نهال؟
می گم: پ ن پ تو سر من که یکی مثل تورو اوردم کمکم کنی!!

ﺍﯾﺴﺘﮏ ﺧﺮﯾﺪﻡ ، ﺩﺭ ﺑﺎﺯ ﮐﻦ ﺭﻭ ﺩﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﻢ ، ﻣﯿﮕﻪ : ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﺵ ﮐﻨﻢ ؟!!
ﻣﯿﮕﻢ ﭘَــــ ﻥَ ﭘَــــ !! ﺭﻭﺵ ﺭﺍﺳﺖ ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻦ ! ﺍﻭﭘﻦ ﻭﯾﺖ ﺭﻭ ﺑﺰﻥ ! ﺑﺎ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺍﮐﺴﭙﻠﻮﺭ ﺑﺎﺯﺵ ﮐﻦ !!
ﻫﻤﭽﯿﻦ ﻧﮕﺎﻡ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻣﯿﮕﻪ : ﮐﺎﺵ ﻭﯼ ﭘﯽ ﺍﻥ ﺩﺍﺷﺘﻢ ! ﭼﻮﻥ ﺍﮔﻪ ﺍﻟﮑﻞ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻓﯿﻠﺘﺮﻩ !

میگم بجای سمنو حنا خوردم ، میگه : حالت بده ؟
گفتم پ ن پ تو روده ام حنا بندونه تو معده ام بله برون !!!

میخوام برم خونهچشام قرمزه به رفیقم میگم چشام قرمزه؟
میگه:آرهمیخوای همینجوری بری؟
میگم:پ ن پ وایمیسم تا سبز بشه بعد حرکت میکنم!

باداداش دوقلوم توی خیابان داشتیم راه میرفتیم .ازم پرسیدن دوقلویین گفتم پ ن پ من سیمکارتم اینم جاییزمه........

بابای دوستم اومده مدرسمون باهاش حرف زدیم بعد که رفته یکی دیگه از دوستام اومده به دوستم میگه بابات بود
بهش گفتم پَ نَ پَ مامانشه
گفت نه من فکر کردم مامان تو بود
مردم دیگه نمی فهمن چی میگن
یککی به دادشون برسه

زنگ زدم 115 یارو میگه آمبولانس میخواین؟میگم پ ن پ اگه آمبولانس کم دارین گفتم رو ماشین منم حساب کنید :|

يه روز كه بچه بودم داداشمو هل دادم سرش خورد به ميز.بعد مطمئنا سرش باد مي كنه.مامانم ازم پرسيد:از دستش عصباني بودي هلش دادي كلش باد كرد؟
منم گفتم:په نه په...ديدم اندازه ي سرش نرمال نيست همه فكر مي كنن بچه ناقصه...گفتم يه لطفي به داداش دلبرم(با هل دادن) بكنم!!!!
واااالاااااا!!!

میخواستم بخوابم به برادرم گفتم:لامپو خاموش کن
گفت:نورش اذیتت میکنه؟
گفتم:پ... گفت جرات داری بگو
گفتم:پتو میکشو رو سرم خوب
گفت :آفرین بالاخره آدم شدی
گفتم: پ ن پ فکر کردی تا آخر عمر الاغ میمونم؟

آقا بردم کتاب خونه کتابم رو تحویل بدم میگه آوردی تحویلش بدی؟ پ ن پ این تبعیدیه منم سربازشم آوردم معرفیش کنم یه وقت در نره

!!!!!دوســـــــتــــــان!!!!!!
ایــــــنـــــجــــــارو هــــــم بـــــکــــــلـــــیــــــکـــــیـــد.....
تـــــــرولاشـــــ قــــشـــــنـــــگــــــنــــ.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!طـــــ☺ــــــــنــــــــــــ☻ـــــــــــــز!

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط تیز بال
آگهی
عالیییی
دستت درد نکنع
سایه2 هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☻☺پــَــــ نـــَــــ پــــَـــــ☺☻ 1

Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
قشنگ بود
☻☺پــَــــ نـــَــــ پــــَـــــ☺☻ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان