امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

46 سال غار نشینی و حمام نرفتن بخاطر عشق + مردی که 69 سال سلطان خالکوبی است

Lightbulb 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
46 سال غار نشینی و حمام نرفتن بخاطر عشق + مردی که 69 سال سلطان خالکوبی است 1

پیرمرد 66 ساله‌ای بیش از 46 سال از عمرش را در غاری میان جنگل های انبوه روستای جیرده از توابع دهستان آلیان فومن سپری کرده و آخرین باری که استحمام کرده 20 سال قبل بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، عزیز نوروزی پرور پیرمرد 66 ساله متولد آذر 1320 و شماره شناسنامه 4، همانند انسانهای نخستین داخل یک حفره سنگی در میان جنگل های سربه فلک کشیده روستای جیرده فومن زندگی می‌کند و با آنکه اهالی محل یک کلبه چوبی برای وی ساخته اند از زندگی در آنجا خودداری می‌کند و همچنان برزندگی غارنشینی مصر است.

وی گفت: طی مدت 46 سال به زندگی غارنشینی خوگرفته ام و هرگز غذای گرم نخورده و روزها و شب هایم را با آب، نان، ماست و گیاهان جنگلی می‌گذرانم.

نوروزی پرور که فاقد هرگونه امکانات بهداشتی است، افزود: 20 سال پیش زمانی که در بیمارستان بستری بودم حمام کرده و بعد از آن رنگ حمام را ندیدم.

این پیرمرد غارنشین که پس از 5 سال در تیرماه امسال موهای سرش را کوتاه کرده در این باره اظهار داشت: از آنجا که هرروز پیاده روی می کنم و به روستاهای پایین دست سرمی‌زنم و نان و ماست تهیه می کنم به اصرار مردم و بچه ها موهایم را کوتاه کردم و از این بابت بسیار دلخور و ناراحتم.

اهالی و پیرمردان خوش قریحه روستاهای جیرده، مشه که، کنتانسر، گاو کوه ی آلیان نیز در گفت وگو با خبرنگار فارس، نوروزی پرور را مردی بی آزاد می‌دانند که تاکنون صدمه و آسیبی به کسی نرسانده اما از آداب اجتماعی و نوع معیشت دنیای امروز فاصله دارد و زندگی او غارنشینی را تداعی می‌کند.

نوروزی پرور که به عزیز غارنشین شهرت دارد دارای حافظه خوبی است و تا کلاس پنجم ابتدایی درس خوانده و از 20 سالگی به صورت طبیعی زندگی کرد اما از آن به بعد به جنگل پناه برد و احوالاتش دگرگون شد.

وی اشعار زیادی از کتابهای اول تا پنجم ابتدایی را در ذهن خود به خاطر سپرده و آنها را زمزمه می‌کند.
این غارنشین در ادامه گفت وگوی خود در مورد علت غارنشینی خود اذعان داشت: من در سوگ یگانه نگارم آواره کوه و جنگل شدم.

وی در پایان از آرزویش سخن گفت: تنها آرزوی من داشتن یک تفنگ ته پر، یک کاخ و ازدواج با دختری زیبا است.                                                                          

مردی 69 ساله سلطان خالکوبی جهان شد..(عکس)

[url=http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.parsnaz.com ][/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رسانه های رسمی انگلستان اعلام کردند که یک پیرمرد 69 ساله تمام بدنش را خالکوبی کرده است.

«تامی ولز» 69 ساله در این باره به رسانه های رسمی انگلستان خاطرنشان کرد: من 52 سال وقت صرف کردم تا تمام بدنم را خالکوبی کنم. البته پس از مرگ همسرم که هفت سال پیش روی داد، اکثر وقت خود را صرف این کار کردم و امروز وجب به وجب بدنم از خالکوبی های ریز و درشت پر شده است.

[url=http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.parsnaz.com ][/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پیرمرد در ادامه به روزنامه دیلی میل یادآور شد: همسرم به خالکوبی اصلا علاقه ای نداشت و تا زمانی که زنده بود همواره از نشان دادن قسمت های خالکوبی بدنم به او امتناع می کردم. با این حال، با این کار هم مخالف نبود؛ چرا که خالکوبی را نوعی تفریح برای من می دانست.

این پیرمرد 69 ساله که مربی رانندگی بوده است درباره خالکوبی های بدنش افزود: در مدت 52 سال تمام بدنم از جمله پاها، کمر، دستان، سرم و صورتم را با انواع نقش ها و تصاویر خالکوبی کردم. بهترین خالکوبی بدنم هم مربوط به جمله ای است که در وصف همسرم نوشته شده و در کمرم قرار دارد. مردم در انگلستان لقب «مرد جوهری» را به من داده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط اریانا دولت ابادی ، نگار100 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Roshanak1 ، kamyar karimi ، jinora ، ALPHA ، shawkila ، i m a n ، گریس ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، shining ، ρѕуcнσραтн ، sara mehrani ، نیلوفر جوووووووووون ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، mobina bieber ، ♥nahid♥ ، ~~SARA:HIVA~~ ، M ATIN ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -м α є ∂ є- ، maynaz90 ، pegah 13 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، Berserk ، TARA* ، آویـــســا ، mr.destiny ، *!hasti!* ، لیدا پرنسس دلها ، باران20 ، آهیو ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، **KING** ، girl of chaos ، موناجون خوشگل
آگهی
کسی نظر نمیده؟SadSadcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط نگار100 ، i m a n ، ارواح خبیثه
چه بی کار//////!!!!!!!!DodgyDodgy
آنگاه که غرور کسی راله میکنی آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران میکنی آنگاه که شمع امید کسی را خاموش میکنی انگاه که بنده ای را نادیده میگیری انگاه که حتی گوشت را میبندی تا صدای خرد شدن غرورش رانشنوی ...
میخواهم بدانم دستانت را بسوی کدام آسمان دراز میکنی تا برای خوشبختی خودت دعاکنی؟؟؟؟؟؟Huhcry girl
پاسخ
 سپاس شده توسط i m a n ، ✘PETER✘
ددددددددددددددددددستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت درد نکنه......................
فوق العاده بود!!!!!!!!!!!!
برای اینکه شکست نخورید
هیچ وقت تلاش نکنید
یه فیلسوف بزرگ
پاسخ
 سپاس شده توسط i m a n ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ✘PETER✘
خیلی جالب بود.مرسی:cool:
اگه من vampire نباشم،پس کی باشه:vil:
پاسخ
مر30Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
وای46 سال غار نشینی و حمام نرفتن بخاطر عشق + مردی که 69 سال سلطان خالکوبی است 1
اساسين كريد عشق منه فقط ماله منهTongueTongue
پاسخ
ممنونم از دوستانی که نظر دادنHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط i m a n
مرسی جالب بودRolleyes
Heartدوستت دارم هدیه ایست که هر قلبی فهم گرفتنش را ندارد...
قیمتی دارد که هر کسی توان پرداختش را ندارد...

جمله ی کوتاهیست که هر کسی لیاقت شنیدنش را ندارد...Heart
پاسخ
مرسی خیلی جالب بود مرسی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .
Wink داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون)
  مردی با عجیب‌ترین اعتیاد
  مردی که در تهران مرده اما در رشت زنده اس!!!
  خالکوبی های دخترونه
  مردی که سالانه فقط 10 بار غذا میخورد!!
Lightbulb عجیب و قریب ترین حمام ها از سراسر جهان +عکس
  ازدواج بسیار جالب و همزمان مردی با 4 دختر! +عکس
  چرا شیر را سلطان جنگل میگویند؟
Rainbow مردی که اشتباهی به جای گوشی تلفن،اتو را به گوشش چسباند!!!+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان