امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【۶۸】

(10-01-2014، 21:18)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟؟ شرط بندی برا دربی؟؟؟

ارع من دیگه DodgyAngel
آگهی
(10-01-2014، 21:19)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2014، 21:18)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارع من دیگه DodgyAngel

سلآم=)
چطوریع؟:}
 سپاس شده توسط Mr.Robot
روژی کجا رفتی ؟؟

خف من برم شآم کوفت کنم-__-
خدآفسی ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot
هعیییییی...):
یکی حرف بزنع=(
الاخ رفتی؟=/
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(10-01-2014، 21:20)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2014، 21:19)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارع من دیگه DodgyAngel

سلآم=)
بدک نیستم thQ تو خووی ؟!
(10-01-2014، 21:25)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2014، 21:20)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارع من دیگه DodgyAngel

سلآم=)
بدک نیستم thQ تو خووی ؟!

ارع:}
خوبم:}
اونروز گشنم بود:}
نزدیک بود بخورمت:|
 سپاس شده توسط Mr.Robot
آگهی
آبی هستی بابا دربی رو باختین
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【۶۸】 4
نسخه نسخه نسخه نسخه کابوس کابوس کابوس کابوس ! ..
:|
فــــــظ @
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【۶۸】 4
سلامممم
دم تنهایی گرم دوباره برگشت کنارم
(10-01-2014، 21:14)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2014، 21:12)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتراع^_^
باربارا^_^
سلام
خوبید؟؟^_-

سلام عجیجم .. تو خوفی ؟/

اوهون^_^
چ خبر؟ (:

(10-01-2014، 21:14)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونی کع ت اینستاس:}
راستی عسل چرا ت اصن اینستا نمیای؟:|

هع:|
یا تو وایبرم یا اینجا پلاسم
و یا دارم کتابامو میخورم:}
چ خبر؟:}
[/quote]
برو یه سر بزن به اینستا0.0
دو نفر فالوت کنن حداقل:|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان