امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویلای من

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای من 1

در این تایپیک به معرفی سریال جدید ویلای من به کارگردانی مهران مدیری می پردازیم.نظرات و اخبار و اطلاعات

پیرامون همین سریال هم در همین تایپیک قرار می گیره.

داستان:

داستان ویلای من درباره پیرمردی ۹۰ ساله و پولدار(آقای مشکات) است که قرار است به‌زودی فوت کند. وی هرگز ازدواج نکرده و فرزندی ندارد.او فقط چند برادر دارد که همه ی آنها فوت کرده اند. وکیل درستکار وی به دنبال وراث واقعی او می باشد که به طور اتفاقی ارسلان و هدایت که در یک رستوران کار می کنند متوجه این ماجرامی شوند و تصمیم می گیرند که خود را به عنوان برادر زاده مشکات معرفی کنند. ارسلان فردی با هوش و خلاف کار با سابقه است و هدایت نیز سابقه زندان دارد و در جعل مدرک استاد است.

در مورد سریال:

*مجموعه اول این سریال در 2 قسمت در یکی دی وی دی,هفته پیش وارد بازار شد.
*مدت زمان تقریبی هر قسمت حدود 40 دقیقه است.
*این سریال همراه با زیرنویس فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی و کردی عرضه خواهد شد.
*برای اولین بار در ایران، این سریال به همراه دوبله ترکی و کردی عرضه خواهد شد.
*برای اولین بار در ایران، این سریال با بالاترین کیفیت تکثیر بر روی DVD9 عرضه خواهد شد. حجم ذخیره DVD9 تقریباً دو برابر دی وی دی‌های معمولی است. به دلیل حجم محدود دی وی دی معمولی، تنها در صورتی می‌توان محتوای جدیدی به دیسک اضافه کرد که محتوای اصلی فشرده گردد که باعث افت کیفیت تصویر می‌شود، اما در DVD9 قرارگیری متنوع محتوا، همراه با کیفیت مطلوب، تنوع دوبله، تنوع زیرنویس و ... کاملاً امکان‌پذیر است. از این رو در دی وی دی «ویلای من» علاوه بر صدای اصلی متن، دوبله ترکی و دوبله کردی نیز در این DVD گنجانده شده است.
*سریال ویلای من با قیمت ۳۰۰۰ تومان عرضه خواهد شد.شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ، تکثیر و تولید DVD این مجموعه را عهده‌دار است که به روزترین تکنولوژی تولید دیسک در کشور را در اختیار دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط noosha joon ، poya
آگهی
مهران مديري بلاخره به دنياي كارگرداني بازگشت
پاسخ
دیدمش باحال بودSleepy
Heart
درود بی کران بر کوروش کبییییییییییییییییرHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان