امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی +18 من جلو یه پسر /: ( اگه منحرفی بیا تو )

Thumbs Up 
سلام ^_^
این سوتی خعلی زشته یعنی +18 هستش و فقط ادمای منحرف میتونن این رو بفهمن
پس اگه منحرف نیستی هـــِــــریTongue
.
.
.
.
اقا یه روز من تویه یه پارکی بودم پارکه بزرگ بود خعــــــــــــلی ^_^
فقط چون صبح بود و ساعت 10 بود کسی نبود جز من و یکی از دوستای جون جونیم(ساینا) و با 15 تا پسر Dodgy
اقا من گوشی لازم بودم یعنی گوشی لازم داشتم که به یکی زنگ بزنم اون روز هم بعد مدرسه که امتحانم تموم شد رفتیم اون باغه و مُسَلَمَا پسرا هم امتحان داشتن بعد امتحان میرفتن اونجاRolleyes
من اون موقع گوشی داشتم ولی گوشی خودم شارژ نداشت بعد مجبور شدم برم به یکی از پسرا بگم گوشیشو بده.. /: رفتم پیشه یه پسره، پسره رو میشناختم هم کلاسیم بود ( تو کلاس فرانسه) پسر بدی نبود ولی خودمونیم خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی باحاله و خوش تیپه و خیلی بانمکه و منحرف به تمام معناست یه کوچولو هم دوسش دارمAngel 
اسم واقعیش یه چیزه دیگش ولی الان میگم امیر که یه وقت ریا نشهAngel خلاصه رفتم به امیر
 گفتم هووووی
 گفت هوووی عمتهBig Grin
گفتم باباته؛
 گفت کارت؟
گفتم مگه داری با خآلَت صحبت میکنی الاغ؟ اِینِه ادم حرف بزن !! Dodgy
گفت ب*لاخ باباااااااااا سریع کارتو بگو چیه؟Dodgy
  گفتم گوشیتو میخوام Big Grin
گفت گوشیمو ؟ Confused
 گفتم اره Sleepy
بعد یهو گوشیش زنگ خورد رفت 1 دقیقه اونور صحبت کرد اومد !!
 گفتم بده ( الان باید منحرف بشیBig Grin )
گفت چی؟ Big Grin
 گفتم بده دیگه نترس نمیخورم ( خودم متوجه حرفام نبودم 0_0 )

بلند خندید گفت جدی میگی؟
گفتم اره نداری؟ ( منحرف شو 0_0)
 گفت چرا دارم میخوای نشونت بدم؟ ( فکر کرد منظورم یه چیزی زشت بود بود 0_0 ولی منظورم گوشی بود)
 گفتم اره با خنده گفت اگه داشتم چی کار میکنی؟
 گفتم  منو بزن
 با خنده گفت به کجات بزنم ؟ 25r30
 گفتم خیلی منحرفیاااااااااا
 گفت نه این که تو الان نیستی؟Dodgy
 اقا تا این الان و گفت تازه فهمیدم چی گفتم 0_0
بعد گفتم آقآ داری غلط کردم
 تا داشتم میرفتم
 داد زد رَکسانا وایسا قرار بود بزنمت
گفتم جدی جدی دلت میاد منو بزنی؟ Tongue
گفت ارهSleepy
 گفتم نگهبانا ببیننت که با این دنبالمی میگیرنت بدبخت ! Dodgy
گفت اشکال نداره فوقش 6 ماه زندانه دیگه Big GrinTongue
بعد دیدم تند دارع میاد طرف بعد دویدم اون هم دوید همه هم داشتن ما رو نگاه میکردن Shy
بعد همینجوری که میدویدیم
 گفتم امیر جونه ننت وایسا crying
دیدم وایساد گفتم من منظورم یه چیزه دیگه ایی بود باووو اه >_< تو هم منحرف شدی >_<
 بعد دیدم نگهبانه داره میاد
 گفتم امیر جلو تر بیای به نگهبانه میگم Big Grin
 دیدم بدتر اومد جلو دویدم پیشه نگهبانه
گفتم ایشون مزاحمم شده و دویدم در رفتم نگهبانم اونو معتل کرد و من رفته بودم :/
شانس اوردمآآآآآآآآآآآآآ -_-
.
.
.
.
.
( با بدبختی این همه رو تایپ کردم دستم شکست )
اگه سپاس ندی ایشالله همین اتفاق سرت بیاد>_<
Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mahdi.ir ، سامینا ، PISHY ، نا اشنا ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ★~Ѕдула~★ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، along boy ، D.I.Z.E.R.E ، A R M A N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، گریس ، دریا24 ، rana m ، پری استار ، محمد مهدی8 ، مهسا 00 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، noosha joon ، RTEMIS@ ، Shervin_ST ، شکوفه2 ، سورنا فاول ، sara-ice girl ، crazy lady ، Dragon_FM ، مینا بهرامی ، زیبا دخت ، sohrabe khaste ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، تیناجونی ، Ξrιc logιc ، shawkila ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، دیانا2 ، setare 92 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، jinora ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ▪неизвестный▪ ، fate min ، shahi 80 ، sara1112 ، amir 2000 ، Ati-74 ، Ana Hita ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، BLUE WATER ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، 1399 ، مریم ابی ، Hadigheh ، مینا جان ، پروفسور مگنا ، علی کاراته باز ، .. ReZa .. ، mandana jooon ، A.R.K ، Samaneh77 ، z.l♥ve ، nne13 ، arslan001 ، kimia kimia1378 ، من محمد ، *کاترینا جون* ، hossianrap ، محسن آقا افشانی ، ✿viℴℓℯt ، mahsa80 ، Adl!g+ ، ~H!P HØp §tâR~ ، sefidbarfy ، amirali% ، Mohammad 77 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، !~IмДи~! ، زهرا10000 ، Reza.NTK ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ❤R@TA❤ ، ☆รคђคг★ ، irenealireza ، ~KiAηA~ ، Ehsan 021 ، پگی ، Mahish ، niloofar1997 ، ارواح خبیثه ، bakhi ، سعاد جون ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، T@¥loor$wift*** ، parham007 ، I LOVE YOU FARHAD ، . . . P oo R ! A . . . ، ×●SomeOne●× ، [ niki ] ، saeed25/12 ، ~HiSssh~ ، elena.sadr ، melika77 ، ندا* ، -м α є ∂ є- ، Elena ♥♥♥♥♥ ، | NEON DEMON | ، دخمل باحال ، sara mehrani ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، naznazi123 ، FurY ، مهدی خفن ، asal.hz ، www.sara.love ، The Light ، ღ narges ღ ، *KING* ، First Star ، ✘ คl๏ภє ✘ ، tom odell ، ...I Love ، amirhosein92 ، سانا50 ، mina-2mrp ، karona ، DOLIツ2013/DEC/15 ، mohammad31 ، زیبا محمدی ، P e D i ، ற!sS~saЋİ ، vahid 77 ، مهدیس ♥♥♥ا ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، دختر زیبا ، امیر خفن ، mohammadhh ، پری خانم ، نگین15 ، ρяіηcεss~Αιοηε ، Aesthetic ، parisa16 ، sjmmc ، روح سپید ، samira malik ، ~~SARA:HIVA~~ ، تیلور خوشگله ، عسل. ، shayesteh prans ، Dilan ، MS.angel ، RєƖαx gнσѕт ، صالح02 ، mordad ، Meteorite ، shovalie ، حقوقدان انجمن ، باران 15 ، arnvsh77 ، دوست مهربان ، golbarg00 ، نفس. ، ~ERFAN~ ، دلارام2 ، G*O*H*A*R ، h.shahbazi ، בחור משוגע ، 77 امیر ، ALI_HZ ، #marya# ، alishariati2011 ، علی 23 ، سیدپویا ، Medusa ، یسنا1374 ، ( DEYABLO ) ، f a t e m e h ، rval ، ارمیتاخوشگله ، مائده88 ، melika79 ، amaya nanaz ، 1 نفر ، دخترک ، Šįƞă... ، ghazal07 ، Avril. ، sasa. ، pesare bad ، **li@** ، سوپرمغز ، هلنا جون m ، _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ ، ~Mahnaz~ ، Sмιle ، ✯ ℬℰℋ ✯ ، mehdi2020 ، صادق خطر ، ترول ، ڪـــ❤ــیمیــ❤ــا ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ~ALONE GIRL~ ، TurK WolF ، xman1994 ، ḲℑℳℐÅ ، خیس خاطره ، ຖēŞค๑໓ ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، sd17 ، kiss mi ، ŁŪ¢ĩƒ£Ŕ ، SaRvEnAz_Hn ، Far Zad ^_^ ، marjan00 ، *ARTEMIS * ، Melika... ، pardis! ، _PαяαиÐ_ ، яᎧмιиα ، سمیرا 512 ، تارا گوگولی ، мoвιɴα т ، عشق لامبورگینی ، اوا2014سابق ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، وینکس ، fafa23 ، m.shp ، mobina81 ، شیطون بلای سایت ، نیلوفر 2000 ، *TaNiA* ، MOHAMMAD.R.B ، mT_pOoM_taaK ، * MASIHA * ، بهار1396 ، єη∂ℓєѕѕღ ، BIG-DARK ، noosha joon
آگهی
ههههه عجب سوتی دادیاBig Grin
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
سوتی +18 من جلو یه پسر /: ( اگه منحرفی بیا تو ) 1سوتی +18 من جلو یه پسر /: ( اگه منحرفی بیا تو ) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، نفس. ، سمیرا 512 ، noosha joon
چه سوتی دادیاBig GrinBig GrinBig Grin
❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، نفس. ، noosha joon
ههههههه خعلی سوتیه باحالی بود ولی خداییش واقعی بود یا الکی ؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، نفس. ، † αƖιєη †
چی سوتی هستی تو Big GrinBig Grin
تازه استاد کسی که پنجه بکس داره اسمش جاهله نه کسی که دوس داشته باشن
اونوقت تو اومدی جلوی این سوتی دادی25r3025r3025r30
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، ***shabnam***
فقط چون صبح بود و ساعت 10 بود کسی نبود جز من و یکی از دوستای جون جونیم(ساینا) و با 15 تا پسر

از نظر تو تو پارک کسی نبود؟Huh
 من عاشقم.Heartسوتی +18 من جلو یه پسر /: ( اگه منحرفی بیا تو ) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، † αƖιєη †
آگهی
مایه دوست داشتیم می گفتی میه روز سوتی ندی اصن روزت شب نمیشه حالا شده جریان تو
همش زندگیت سرشاراز سوتیه
ههههههههههههههههههه
ولی خیلی منحرفیا
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، † αƖιєη †
عجب سوتی خفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنی دادیا!!!
باحال بود ممنونHeartBlush

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی +18 من جلو یه پسر /: ( اگه منحرفی بیا تو ) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس. ، نفس.
(13-01-2014، 10:27)RTEMIS@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی سوتی هستی تو Big GrinBig Grin
تازه استاد کسی که پنجه بکس داره اسمش جاهله نه کسی که دوس داشته باشن
اونوقت تو اومدی جلوی این سوتی دادی25r3025r3025r30
باووووو این یه آدم باحالیه که نگو
پنجه بکسه هم خودش فردا بهم نشون داد دِکُوری بود ^_^
اون فقط خواست باهام شوخی کنه
نگوووووووو ناناسه ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna ، † αƖιєη †
همین؟
من برا تحقیق زیست حتی بیشتر 2صفحه هم تایپ کردم...
ولی ی سپاس کمت بود!Tongue
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان