امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زنی که برهنه به خیابان ها آمد تا مردم راحت باشند + عکس( من که اشکم در اومد)

Sad 
زنی که برهنه به خیابان ها آمد تا مردم راحت باشند + عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنی که برهنه به خیابان ها آمد تا مردم راحت باشند + عکس( من که اشکم در اومد) 1
همسر دوک کاونتری انگلیس زنی خیلی محبوب و محترم بود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی ظلم شوهر و مالیات سنگینی که باعث بدبختی مردم شده بود،را مشاهده کرد، اصرار زیادی کرد به شوهرش که مالیات رو کم کنه ولی شوهرش از این کار سرباز می‌زد. بالاخره شوهرش یه شرط گذاشت، گفت اگر بر هنه دور تا دور شهر بگردی من مالیات رو کم می کنم. گودیوا قبول می‌کنه.

خبرش در شهر می‌پیچد، گودیوا سوار یک اسب در حالی که همه‌ی پوشش بدنش موهای ریخته شده بدنش بود در شهر چرخید، ولی مردم شهر به احترامش اون روز، هیچکدوم از خانه بیرون نیامدند و تمام درها و پنجره‌ها رو هم بستند.

[url=http://www.parsnaz.ir/news_cats_1.html]زنی که برهنه به خیابان ها آمد تا مردم راحت باشند + عکس( من که اشکم در اومد) 1

در تاریخ انگلیس و کاونتری بانو گودیوا به عنوان یک زن نجیب و شریف جایگاه بالایی داره و مجسمه اش در کاونتری ساخته شده است.

عکس
پاسخ
 سپاس شده توسط samira malik ، alireza..... ، M ATIN ، گل رز آبی...!!! ، امیر مهدی نوری ، jinora ، tara h m ، narges ziba ، maryamam ، هلیا سرچمی ، PISHY ، عذرا 79 ، ~ERFAN~ ، Nυмв ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، یه رهگذر ، *ARTEMIS * ، Andrea ، Far Zad ^_^ ، عاطی جوجو ، D.I.Z.E.R.E ، Son of anarchy ، reza-n ، MS.angel ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، TARA22 ، @پوریا@ ، Volkan ، . . . P oo R ! A . . . ، امیر حسین 222 ، Apathetic ، نیلوفرجون.باهوش انجمن ، †cυяɪøυs† ، # αпGεʟ ، _Lσѕт_ ، yegi200180 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، SOGOL.NM ، n.leito ، A lover ، ⍣Raha⍣ ، mr.destiny ، Amir-al ، mT_pOoM_taaK ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ~ERFAN~
آگهی
منتقل شد تاریخ
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ~ERFAN~
چه زن با جربزه ای...
آفرین بهش...
پاسخ
وای...!
پاسخ
چقدر فداکار آفرین به این زن
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ✘PETER✘
نمی خوام توهین کنم ولی بحث مهم داشتن یک فرهنگ بزرگ است .

اگه این اتفاق در ایران رخ می داد خدا می دانست که چه می شد (منظورم دقیقا این بود که از فرهنگ تهی هستیم یک معادله سخت که جوابی ندارد !)
پاسخ
 سپاس شده توسط Dayan. ، ✘PETER✘
آگهی
SALAM
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
خییییییلی جالب بود
actually wtf!?
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
جالب بوود Shy
http://niloofargirl.loxblog.com/

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
تو تاریخ ما هم زن های پر افتخار زیاد هست
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان