پارس ایمپریا   گیفت کارت
 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<-----------

#1
---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1




[b]....لحظه تحویل سال 1393 هجری شمسی :
پنجشنبه 29 اسفند 1392 , ساعت 202707 - مطابق 18 جمادی الاولی 1435 هجری قمری و 20 مارس 2014 میلادی .
-------------طالع بینی سال 1393---------------
نام سال : اسب.....
فال و طالع بینی سال 1393 هجری شمسی... (سال اسب)
چینیها معتقدند بودند در شروع سال نو ازبین تمام حیوانات تنها دوازده حیوان را برای گردش زمین انتخاب کرده است که به ترتیب ظاهر می شوند وانسانها برحسب تولد در سال مورد نظر دارای همان خصوصیات می باشند .این حیوانات به ترتیب : موش ، گاو ، ببر ( پلنگ ) ، گربه ( خرگوش ) ،اژدها (نهنگ) ، مار، اسب ، بز (گوسفند) ،میمون ، خروس (مرغ وجوجه) سگ وبالاخره خوک می باشند....شبیه همین اعتقاد نیز بین ما ایرانیان وجود دارد.......
[/b]
---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1




سال 1393 به نام اسب می باشد ببینیم سال اسب برای ما چگونه خواهد بود :
[b]خصوصیات متولدین سال اسب :

نجیب و برازنده , اسب همیشه فوق العاده به نظر می رسد عاشق مکان های عمومی، ورزشکار، شوخ، نکته سنج، زرنگ، ناآرام، خودخواه، خود دوست، اقتصاد دان، به خاطر عشق از همه چیز می گذرد. خونگرم هیجانی و نا آرام است. اسب با بز و سگ و ببر می تواند زندگی خوبی داشته باشد ولی با موش هرگز.
اسب همیشه خود را آراسته و ستودنی می نماید . جاذبه جنسی او خیره كننده است و می داند چگونه لباس بپوشد. او به مكان های عمومی مانند: كنسرت، تئاتر، گردهمائی ها، مسابقات ورزشی ومهمانی ها علاقه خاصی دارد. وی اغلب خوش اندام و ورزشكار است.
اسب بسیار خوش برخورد ، خوش صحبت، با نشاط، دلسوز، شوخ، سرگرم كننده و در همه حال محبوب و دوست داشتنی است.
روحیه اسب با فعالیت های سیاسی بسیار سازگار است و این گونه كارها او را خشنود می كند و به او امكان رشد می دهد. اسب با شگردی خاص ، دیگران را زیر سلطه خود در می آورد و فرمان بردار خود می كند.
اسب بسیار حاضر جواب است و پیش از آن كه لب به سخن بگشایید بحث وگفت و گویی ـــ چه در آن سر رشته داشته باشد یا نه ـــ وارد شود و بر دیگران پیشی بگیرد.
اسب در كارهای عملی هم به اندازه كارهای فكری ، توانمند، خلاق و ماهر است. اما در حقیقت ، او بیشتر زرنگ است تا با هوش و خودش نیز این را می داند؛ به همین دلیل، برخلاف ظاهری آرام و مطمئن ، اعتماد به نفس ندارد و موجودی ضعیف است.
اسب بی تاب ، تند خو، نازك دل و پرشور و حرارت است؛ از این رو گاه از نفوذ كلام خود برای سیطره بر دیگران استفاده می كند. كسانی كه یك بار از خشم و غضب اسب آسیب دیده باشند، دیگر هرگز نسبت به او خوش بین نخواهد بود و همیشه از او می هراسد و برای پیروزی در زندگی باید خود را كنترل كند.
اسب موجودی خود خواه است و هر كس كه در راه رسیدن او به اهدافش مانع ایجاد كند ، لگد كوب می كند. افزون بر این، تا اندازه ای متكبر و خودپسند است و به مشكلات و ناراحتی های دیگران اهمیت نمی دهد وتنها به امور مربوط به خودش می پردازد؛ با این حال ، در صورت لزوم ، با شجاعت تمام در امور دیگران دخالت و وساطت می كند. اسب مستقل ، سر كش و خود سر است. او همیشه راه خود را می رود و نصایح دیگران را قبول نمی كند. اسب خیلی زود آغوش خانواده را ترك می كند تا زندگی اش را بسازد . او این كار را با میل و رغبت انجام می دهد ، زیرا زندگی مستقل و مطابق میل و سلیقه شخصی را بر هر چیز دیگر ترجیح می دهد.
وقتی اسب به میل خود خانه و خانواده ای درست می كند، سر پرستی آن را به عهده می گیرد و به خانواده خود عشق می ورزد. اسب در زندگی خانوادگی سالار و ارباب است و كار ، مشكلات ، تندرستی و حتی اتوی لباسهایش بر عهده دیگران است كه البته این برخورد و نگرش اسب چندان هم دور از انصاف نیست؛ زیرا در حقیقت ، حضور او ضامن بقای خانواده است و اگر زمانی به هر علت خانه و خانواده را ترك گوید، همه چیز مانند خانه ای پوشالی در هم می ریزد.
لذا ، با این موجود خودخواه ، فقط برای خود و موفقیت های شخصی اش كار می كند؛ اما بی شك همیشه بازده كاری اش فوق العاده عالی است و برای دیگران مفید است.
اسب زحمتكش است و در امور مالی دیدی كار شناسانه داشته و ماهرانه عمل می كند. اما متاسفانه از آن جا كه دارای روحیه متغیری است ، ممكن است توجه خود را به امور دلخواهش از دست بدهد؛ این امور می تواند عاشقانه ، مربوط به كار و یا هر مورد دیگری باشد و تفاوتی ندارد . اما نگران نباسید، او دوباره با همان میزان موفقیت خواهد رسید.مشروط بر آن كه انجام كار مورد نظر نیاز به گوشه گیری ، تفكر و عمق نداشته است و نیاز به بودن در میان دیگران دارد تا او را تایید و ستایش كنند.
اسب در ارتباط با جنس مخالف ، موجودی ضعیف است. او به خاطر عشق از همه چیز می گذرد و آنچنان مجذوب عشق می شود كه همه چیز را از یاد می برد؛ به همین دلیل ، با آن همه استعداد های مثبتش ، زندگی اش رضایت بخش نیست و راضی اش نمی كند. اما اگر او بتواند بر این ضعف خود غلبه كند و اهداف خواسته هایش بر خشم و هیجانش غلبه كند، زندگی شاد و موفقی خواهد داشت.
در دوران كودكی و جوانی اسب ، پر فراز و نشیب است . او در جوانی خانه و خانواده اش را ترك می كند كه همین امر باعث دل شكستگی و افسردگی اسب می شود. زندگی عشقی او نیز هرگز بی دردسر و راحت نیست؛ اما دوران پیری آرامی خواهد داشت.
نماد اسب آتش - كه هر شصت سال یك بار تكرار می شود - ( سالهای 1285، 1344، 1404 و ... ) برای خود اسب و خانواده اش شگون ندارد، زیرا در این سال ها خصوصیات مثبت و سودمند وجود اسب تبدیل به ویژگی های زیان آور و شرارت آمیز می شود و خانواده او در معرض بیماری های خطرناك، تصادف و بد اقبالی قرار می گیرند.
مردان و زنانی كه در سال اسب آتش متولد شوند، از نظر شخصیتی همان خصلت های متولدان سال اسب را دارند اما صفات خوب و بدشان شدیدتر است. آنان بسیار كوشاتر، زیرك تر، مستقل تر، خوش ذوق تر و با استعدادتر و بیش از دیگران خودخواه هستند. روحیه پر شر و شور و خود پسندی دیوانه وار اسب، روابط عشقی او را به سوی زیاده روی های زیان بار سوق می دهد.
بعضی بر این باورند كه متولدان سال اسب آتش، بر افراد خانواده خود نفوذ عجیبی دارند؛ اما باور عموم این است كه اسب های آتشین برای خانه ای كه درآن متولد شده اند و نیز برای خانوده ای كه خود تشكیل خواهند داد، مشكل سازند.
شایان ذكر است كه متولدان سال اسب آتش به شغل های متنوع تر، جالب تر و استثنایی تر از متولدان سال اسب عادی می پردازند و احتمال این كه به خوشنامی یا بدنامی، شهره شوند، بیشتر است.
[/b]
---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1
شعار اسب: "من اداره می کنم"..........
[b]پیشگویی های سال 1393 :

سال 1393 هفتمین سال از دوره اثنی عشری ست که آن را به ترکی آت نامیده و معتقدند که حوادث سال با طبع اسب هماهنگی دارد.......
افراد مشهور متولد سال اسب :
ابتدا از اسب آتش شروع می كنیم. سیسرون، رامبراند، كورنلی و دیوی كروكت در سال اسب آتش متولد شده اند. شارلمانی، روزولت، خروشچف، هاكسلی و هرزوك - كه همگی زحمت كش، نجیب زاده و خود پسند بوده اند - در سال اسب به دنیا آمده اند.در میان متولدان این سال به شگفتی به نام لویی پاستور نیز بر می خوریم. می گویند كه اسب، خود را به خاطر عشق به مخاطره می اندازد. مادام دوبرینویلرز در راه عشق مسموم شد و ادوارد هشتم نیز از تاج و تخت كناره گیری كرد. دلاكروا، نیوتون، ژرژ براك، بوفالوبیل و شاه بودوئن از دیگر متولدان سال اسب بوده اند.......

[/b]
دیدپینی---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~× like nOboDy ×~ ، Asanat ، دیانا2 ، fershteh gh ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، M ATIN ، نازدخت ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، 0027 ، SEL♥♥♥ ، -м α є ∂ є- ، شکوفه2 ، ☆รคђคг★ ، # αпGεʟ ، I LOVE YOU FARHAD ، Blązing~Ŝtąr ، ★~Ѕдула~★ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، noosha joon ، ❤R@TA❤ ، نیلوفر جوووووووووون ، ✘PETER✘ ، چرا؟ ، asal.hz ، NeginNg ، MR.FARZAM
آگهی
#2
چه جلب
دوس دارم ی گوشه بشینم های های گریه کنم
اونقدگریه کنم خداجون اونقدگریه کنم…
تاخودت ازاون بالابیای پایین
ی دونه سیلی بزنی!!!
بعد یه چشمک بزنی!!
بگی درستش
میکنم



    چه حرف بی ربطیست که مرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

   کاش یکی پیدا میشد که وقتی میدید گلوت ابر داره و چشمات بارون ، به جای اینکه بپرسه “چته ؟ چی شده ؟” ؛ بغلت کنه و بگه “گریه کن” …



    آنکه می رود فقط می رود ولی آنکه می ماند درد می کشد ، غصه می خورد ، بغض می کند ، اشک می ریزد و تمام اینها روحش را به آتش می کشد و در انتظار بازگشت کسی که هرگز باز نخواهد گشت آرام آرام خاکستر می شود …
    آری ، این است خاصیت عشق یک طرفه …

    درد اگر سینه شکافد ، نفسی بانگ مزن ! درد خود را به دل چاه مگو !
    استخوان تو اگر آب کند آتش غم ، آب شو ، آه مگو !


    من ماندم و حلقه طنابی در مشت
    با رفتن تو به زندگی کردم پشت
    بگذار فردا برسد می شنوی
    دیروز غروب ، عاشقی خود را کشت


بعضی مواقع
دنبال یک کلید”Shift” میگردم
برای دیدن اون روی آدمــــهــــا!.



دلم میخواست یکی رو داشتم بعضی وقتا که مردم خستم میکنن میومد
کنارمو دستاشو می گذاشت دوطرف صورتم زل میزد تو چشام
میگفت ؛ بیبین ..تو من و داری

وقتی زنی دیوانه وار باتو بحث میکنه خوشحال باش…!!
چون سکوت زن, نشانه پایان توست…!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ✘PETER✘
#3
اسب حیوون سال 1393
دیدپینی---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
#4
ببخشید می تونستی بزرگ بنویسیHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
#5
ویرایش شد
دیدپینی---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
#6
خیلی ممنون BlushBlushSmile
فقط بهم پ.خ بده بگو ساعت 8 شبه یا 8 صبح Huh
اخه همه می گن ساعت 2 شب هستشHuhHuh
---------->"فال و طالع بینی سال 93 لحظه تحویل سال"<----------- 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
#7
HeartممنونHeart

HeartسپاسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ✘PETER✘
#8
ممنونHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ✘PETER✘
#9
ممنونHeart
پاشوبیاکمی بغلم کن
ببوس.تاباورکنم حضورتواین دفعه خواب نیست.
مراببوس...تاهمه ی شهرپرشود
این اتفاق هرچه که باشدسراب نیست
دنیاسرجدایی ماشرط بسته اند
امادعای شوم کسی مستجاب نیست!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ✘PETER✘
#10
مرسی سپــــاسـ♥ــــ
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ✘PETER✘


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked آینده جالب کیهانی شما !! (طالع بینی)
Rainbow طالع بینی تاریخ تولد !!!
  عکس یه زن و مرد را بدید و عکس بچشونو تحویل بگیرید
Rainbow طالع بینی ایتالیایی (واقعی بودا!)
  پیش بینی مرگ با این ساعت مچی +عکس
  جراحی بینی چیست
  حیوان سال شما کدام است؟ (طالع بینی)
  بیا یه لحظه اینو ببین بیا دیگه
  طالع بینی ازدواج متولدین ماه های مختلف با هم !!+دلیل خوب یا بد بودن وصلت
  عشق از نظر متولدین 12 ماه سال (فال و طالع بینی)

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان