امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت های خانزاده درباره ی پرسپولیس و دربی پیشرویش

Smile 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صحبت های خانزاده درباره ی پرسپولیس و دربی پیشرویش 1

به خاطر جدایی از پرسپولیس نه بغض می کنم و نه حسرت می خورم ؛ یکی دو بازیکن بروند پرسپولیس درست می شود.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن گفت: «مي‌خواهم اگر هم برگشتم با قدرت برگردم و فيکس بازي کنم.»

هر چند محمدرضا خانزاده به دليل سختي دوري از خانواده و تهران دوست نداشت از پرسپوليس جدا و به ذوب‌آهن ملحق شود اما با توافق مسئولين دو تيم چنين اتفاقي افتاد و حالا مدافع فصل گذشته سرخ‌ها نه تنها از آرامش فراوان در ذوب‌آهن صحبت مي‌کند بلکه مي‌گويد از اينکه چنين تصميمي براي ادامه فوتبالش گرفته بسيار راضي و خوشحال است. اين بار با خانزاده فقط درخصوص پرسپوليس، داربي، محروميت پيام صادقيان و ... صحبت کرديم و اصلا کاري به ذوب‌آهن و اتفاقات اين تيم نداشتيم.

* بازي پرسپوليس - فولاد را ديدي؟
- بله اين بازي را از طريق تلويزيون تماشا کردم. فولاد تيم بسيار خوب و دونده‌اي بود. من هم مانند خيلي‌ها فکر مي‌کنم گل دوم هند شد و عادلانه اين بود بازي با نتيجه تساوي تمام شود. پرسپوليس بدشانس بود. اميدوارم آنها بتوانند در دربي جبران کنند.

* وقتي بازي‌هاي اين تيم را مي‌بيني حسرت نمي‌خوري؟
- براي چي بايد حسرت بخورم؟!

* بالاخره همه تو را به عنوان يک پرسپوليسي‌ مي‌شناسند و مي‌دانند تو با دل خوشي اين تيم را ترک نکردي؟
- اتفاقا از ته دل راضي بودم از پرسپوليس بروم. به خاطر شرايط فوتبال و آينده‌ام بايد اين اتفاق مي‌افتاد.

* از انتخابت راضي هستي؟
- خيلي، خدا را شکر در اينجا آرامش دارم و از هياهو دورم. ذوب‌آهن باشگاه منظم و ريشه‌داري است و...
* اما بعد از پايان فصل دوباره بايد به پرسپوليس برگردي؟
- آره خب. من با پرسپوليس قرارداد دارم. بعد از پايان فصل بايد با اين تيم صحبت کنم. مي‌خواهم اگر هم برگشتم با قدرت برگردم و فيکس بازي کنم. انتخاب ذوب‌آهن فوق‌العاده درست بود. اين هم تجربه‌اي است که اميدوارم بعدها به نفعم تمام شود.

* بعد از گذشت اين همه مدت نمي‌خواهي بگويي علت جدايي‌ات چه کسي است؟
- علت جدايي‌ام فقط خودم بودم و خودم. من بايد از پرسپوليس مي‌رفتم.

* از دست علي دايي ناراحت نيستي؟
- خير. براي چي بايد ناراحت باشم؟! هميشه عاشق علي دايي بوده و هستم.

* پولت را از پرسپوليس گرفتي؟
- همه پولم را خير. فقط 20 درصد از مطالباتم را گرفتم.

* فکر نمي‌کني بهتر بود نورمحمدي هم مانند تو پرسپوليس را ترک مي‌کرد؟
- اتفاقا تا آنجا که مي‌دانم رضا چنين قصدي را داشت اما رفتن من مزيد بر علت شد او در پرسپوليس بماند.

* باتوجه به اينکه در مصاحبه‌هايت گفته بودي اصلا قصد جدايي از پرسپوليس را نداري فکر مي‌کرديم با ديدن بازي‌هاي اين تيم کلي بغض کني و حسرت بخوري؟
- به هيچ‌ عنوان نه بغض مي‌کنم و نه حسرت مي‌خورم. در ذوب‌آهن خيلي راحتم و کلي پيشرفت کردم. البته اين را بايد بگويم آرزوي هر بازيکني حضور در تيمي مانند پرسپوليس است. اين تيم بسيار بزرگ و مربي کاربلد و بزرگي دارد اما يکي دو بازيکن به هيچ عنوان در حد پرسپوليس نيستند و اگر آنها بروند تيم درست مي‌شود.

* چه کساني؟
- بي‌خيال. نمي‌خواهم اسم ببرم. شايد بعدها چنين کاري کردم. اما اجازه بدهيد نام اينها در دلم محفوظ بماند.

* خط دفاع پرسپوليس را چطور مي‌بيني؟
- وجود سيدجلال حسيني براي پرسپوليس نعمتي است. سيدجلال يک رهبر تمام عيار است و او مي‌تواند به تيم‌ملي نيز کمک‌هاي فراواني کند مدافعين با ديدن بازيکن خوبي مانند سيدجلال در کنارشان کلي اعتماد به نفس مي‌گيرند. همچنين محسن بنگر نيز بازيکن فوق‌‌العاده قوي و با تجربه‌اي است اين دو نفر باعث شدند خط دفاع پرسپوليس عالي کار کند. اما به نظرم در دفاع چپ اگر مهرداد پولادي به ميدان برود بهتر از اين خواهد شد.

* حتما مي‌دانيد که جمعه دربی است؟
- بله، مگر مي‌شود از اين موضوع خبر نداشته باشم.

* در چند دربی حضور داشتي؟
- فقط در يک دربی که آن هم بازي رفت بود و من به عنوان مهره فيکس به ميدان رفتم. خيلي دوست داشتم روزي دربی اين دو تيم را تجربه کنم. خدا لطف کرد و توانستم يک بار مقابل استقلال به ميدان بروم. فوق‌العاده هم روز خوبي را سپري کردم. الان هم براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌کنم.

* فکر نمي‌کني اگر آن شوت زيبايت وارد دروازه استقلال مي‌شد شايد آينده‌ات در پرسپوليس زير و رو مي‌شد؟
- اصلا با اين حرف شما موافق نيستم. چرا که شرايط پرسپوليس طوري بود که ديگر نمي‌توانستم در اين تيم فوتبالم را بازي کنم. پس فکر نمي‌کنم اگر شوتم تبديل به گل مي‌شد به موقعيتم کمک مي‌کرد.

* فکر مي‌کني کدام بازيکنان مي‌توانند نتيجه دربی را تغيير بدهند.
- استقلال را نمي‌دانم چون از اين تيم شناختي ندارم اما فکر مي‌کنم پيام صادقيان اين قدرت را دارد که نتيجه دربی را تغيير بدهد.

* از صادقيان گفتي به عنوان بازيکني که در تيم اميد بودي آيا صحنه قليان کشيدن او را ديدي؟
- کدام صحنه؟! هيچ صحنه‌اي نبود. بنده خدا پيام را بي‌خود و بي‌جهت محروم کردند.

* يعني فکر مي‌کني در حق صادقيان اجحاف شده؟
- بله، واقعا در حق پيام اجحاف شده نبايد اين قدر بد و خشن پيام را محکوم مي‌کردند. در اين مدت او را خيلي اذيت کردند.

* پرسپوليس امسال قهرمان مي‌شود؟
- الان خيلي زود است در مورد قهرماني پرسپوليس حرف بزنيم. واقعا شرايط سخت است. انشا‌اله که تيم محبوبم قهرمان شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط Ati-74
آگهی
(16-01-2014، 12:53)Ati-74 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازیکنه خیلی خوبی بوووووود

از ماهینی هم خیلی بهتر بوووووود ... Heart
Goodbye Flashkhor...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  برتری پرسپولیس در اولین بازی دوستانه فصل
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  ذوالفقارنسب: دکترهای زیادی در پرسپولیس هستند!
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید!
  دربی در لیگ قهرمانان 2021 چقدر محتمل است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان