امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کری خوانی بهنوش بختیاری و تیپ عجیبش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کری خوانی بهنوش بختیاری و تیپ عجیبش 1

به بهانه حضور بهنوش بختیاری (بازیگری که به شدت طرفدار تیم قرمزهاست) در جشن ۵۰ ساله شدن پرسپولیس‌ تصمیم گرفتیم با او صحبتی داشته باشیم. جالب این که او خیلی راحت می‌گوید که طرفدار تیم قرمز پایتخت است. حرف‌های او در مورد تیم محبوبش و کری‌هایی که برای استقلال خوانده است را در زیر می‌خوانید:

* شما هم به جشن پرسپولیس‌ دعوت شده بودید؟

- بله دعوت شدم و به آن جا رفتم تا به همه نشان دهم که در هر شرایطی مدافع تیمم هستم. چه موقعی که پرسپولیس‌ ضعیف عمل کند چه موقعی که در صدر باشد.

* چرا زود محل جشن را ترک کردید؟

- هم شلوغ بود همین که خودم کار داشتم فقط آمدم که دعوتشان را پاسخ گفته باشم.

* چهره‌تان هم خاص بود.

- قبل از این که به آن جا بیایم رفته بودم برای رونمایی فیلم شوخی کردم ولی بعد از اتمام آن به خانه رفتم تا لباس‌های قرمزم را بپوشم.

* علی ضیاء هم در جشن گفته که شما از آن پرسپولیسی‌های هزار آتیشه هستید. حرفش را تایید می‌کنی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- من اصلا محافظه‌کار نیستم و همیشه با احترام به استقلالی‌ها می‌گویم که یک پرسپولیسی‌ هستم. آدم باید راحت عقایدش را بیان کند. اگر قرار است کسی با علم به این که من طرفدار تیم قرمز هستم دیگر مرا دوست نداشته باشد. همان بهتر که نداشته باشد!

* پرسپولیسی شدنت علت خاصی دارد؟

- خودم که کلا این تیم را دوست دارم تمام خانواده‌ام از جمله پدرم به شدت پرسپولیسی هستند. پدرم هم از قدیم با حمید درخشان رابطه دوستانه دارد.

* با استقلالی‌ها کل‌کل هم می‌کنی؟

- اتفاقا اکثر دوستان من آبی هستند. بیشتر از همه هم با پرستو صالحی شوخی می‌کنم. این بحث‌ها صمیمت‌‌مان را بیشتر می‌کند البته باز هم می‌گویم من برای تمام استقلالی‌ها احترام قائلم. بازیکنان این تیم هم دارند به نوبه خودشان زحمت می‌کشند.

* پس حسابی کری می‌خوانید دیگر؟

- بله، این کری خواندن‌ها باعث بالا رفتن جذابیت می‌شود. شما خودتان بگویید ما اصلا چیزی به رنگ آبی داریم؟

* پس آسمان یا دریا چه رنگی است؟

- دریا‌ها که آنقدر الان کثیف شده‌اند که رنگشان بیشتر متمایل به سیاه است تا آبی. آسمان هم که به خاطر آلودگی هوا طوسی است ولی هر چی وسیله پلاستیکی است رنگش آبیست!

* با توجه به مشغله‌ای که دارید توانسته‌اید تمام بازی‌های تیم محبوب‌تان را ببینید؟

- همه را که نه ولی اکثرا دیده‌ام. متاسفانه بازی با مس کرمان که ۶ تا زدیم را موفق نشدم ببینم.

* پرسپولیس می‌تواند در دربی استقلال را شش‌تایی و تاریخ را تکرار کند؟

- فکر کنید نتواند این کار را کند! معلوم است که شش تا می‌زند. زنبور هم در ده دقیقه نمی‌تواند به این سرعت عمل کند که پرسپولیس‌ کرد و در ده دقیقه به استقلال سه گل زد خب این تیم این بار هم ۶ تا می‌زند.

* بین پرسپولیسی‌ها چه کسی را بیشتر از همه قبول داری؟

- اسطوره من علی پروین است. یک بار رفته بودم پیش پروین گفتم من به شما و پرسپولیس‌ خیلی احترام می‌گذارم با همان لحن خاصش گفت: بچه‌های ما هم شما را خیلی دوست دارند (می‌خندد). البته دایی و کریمی را هم خیلی قبول دارم.

* پس قطعا ناراحت شدید که کریمی از پرسپولیس‌ رفت؟

- بله، واقعا خیلی حیف شد او یک بازیکن با استعداد است که در هر تیمی باشد معجزه می‌کند.

* مثل این که روی یک بازی کامپیوتری هم گزارش کرده‌اید. چه شد تصمیم گرفتید این کار را بکنید؟

- گزارش کردن را خیلی دوست دارم و جسارت داشتم که این کار را انجام دهم. سعی هم نکردم که ادای گزارشگران آقا را در بیاورم کاملا با لحن خودم این کار را کردم اطلاعات زیادی از گزارشگری نداشتم و در عین حال می‌دانستم که کار سختی است برای همین قبلش کتاب خواندم و روی گزارش بازی‌های مختلف تمرکز کردم، کتاب خواندم و تجربه کسب کردم. دوست دارم یک بار داربی را گزارش کنم!

* یکی از حسرت‌های فوتبالی‌تان چیست؟

- این که نمی‌توانم به ورزشگاه بروم.

* برویم سراغ حرفه اصلی‌تان، درمورد مجموعه شوخی کردم و بازی در این مجموعه صحبت کنید.

- شوخی کردم را از این جهت دوست دارم که واقعا به مسائل اجتماعی پرداخته. من مهران مدیری را خیلی قبول دارم. جا دارد که به او صدآفرین بگویم چون با تمام سختی‌هایی که وجود دارد کارش را خیلی خوب انجام می‌دهد و به نظرم این مجموعه مدیری از تمام کارهای او سطحش بالاتر است.

مرجع : روزنامه نود
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρåяįα..... ، mahdi1441 ، Mr.Black ، cheshm asali ، شکوفه2 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، رها0 ، nazi.exo
آگهی
لاالالد

پاسخ
(16-01-2014، 19:59)جواد89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاالالد

بله!!!
اسپم ندید لطفا
پاسخ
مرسی.............
جامعه ی ما آدم زنده قبول نمی کنه باید مردو قهرمان شد...
پاسخ
تورو خدا قیافشو نگاه کن
خدا اینارو نمی افرید خر قیمتش واقعا میرفت بالا
با اون تیپ مسخررررررش

اینم عکس آرزو خانوم که نفس امیرعباس(خواهرزادم)
پاسخ
محمد ی اندراس ساختم همش مسدود میکنن الان من چی کار کنم؟100 نفر اکانت دارن
پاسخ
آگهی
کلا ازش بدم میومدبادیدن این تیپش کامل متنفرشدم ازشUndecided
پاسخ
(16-01-2014، 19:50)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بهانه حضور بهنوش بختیاری (بازیگری که به شدت طرفدار تیم قرمزهاست) در جشن ۵۰ ساله شدن پرسپولیس‌ تصمیم گرفتیم با او صحبتی داشته باشیم. جالب این که او خیلی راحت می‌گوید که طرفدار تیم قرمز پایتخت است. حرف‌های او در مورد تیم محبوبش و کری‌هایی که برای استقلال خوانده است را در زیر می‌خوانید:

* شما هم به جشن پرسپولیس‌ دعوت شده بودید؟

- بله دعوت شدم و به آن جا رفتم تا به همه نشان دهم که در هر شرایطی مدافع تیمم هستم. چه موقعی که پرسپولیس‌ ضعیف عمل کند چه موقعی که در صدر باشد.

* چرا زود محل جشن را ترک کردید؟

- هم شلوغ بود همین که خودم کار داشتم فقط آمدم که دعوتشان را پاسخ گفته باشم.

* چهره‌تان هم خاص بود.

- قبل از این که به آن جا بیایم رفته بودم برای رونمایی فیلم شوخی کردم ولی بعد از اتمام آن به خانه رفتم تا لباس‌های قرمزم را بپوشم.

* علی ضیاء هم در جشن گفته که شما از آن پرسپولیسی‌های هزار آتیشه هستید. حرفش را تایید می‌کنی؟

- من اصلا محافظه‌کار نیستم و همیشه با احترام به استقلالی‌ها می‌گویم که یک پرسپولیسی‌ هستم. آدم باید راحت عقایدش را بیان کند. اگر قرار است کسی با علم به این که من طرفدار تیم قرمز هستم دیگر مرا دوست نداشته باشد. همان بهتر که نداشته باشد!

* پرسپولیسی شدنت علت خاصی دارد؟

- خودم که کلا این تیم را دوست دارم تمام خانواده‌ام از جمله پدرم به شدت پرسپولیسی هستند. پدرم هم از قدیم با حمید درخشان رابطه دوستانه دارد.

* با استقلالی‌ها کل‌کل هم می‌کنی؟

- اتفاقا اکثر دوستان من آبی هستند. بیشتر از همه هم با پرستو صالحی شوخی می‌کنم. این بحث‌ها صمیمت‌‌مان را بیشتر می‌کند البته باز هم می‌گویم من برای تمام استقلالی‌ها احترام قائلم. بازیکنان این تیم هم دارند به نوبه خودشان زحمت می‌کشند.

* پس حسابی کری می‌خوانید دیگر؟

- بله، این کری خواندن‌ها باعث بالا رفتن جذابیت می‌شود. شما خودتان بگویید ما اصلا چیزی به رنگ آبی داریم؟

* پس آسمان یا دریا چه رنگی است؟

- دریا‌ها که آنقدر الان کثیف شده‌اند که رنگشان بیشتر متمایل به سیاه است تا آبی. آسمان هم که به خاطر آلودگی هوا طوسی است ولی هر چی وسیله پلاستیکی است رنگش آبیست!

* با توجه به مشغله‌ای که دارید توانسته‌اید تمام بازی‌های تیم محبوب‌تان را ببینید؟

- همه را که نه ولی اکثرا دیده‌ام. متاسفانه بازی با مس کرمان که ۶ تا زدیم را موفق نشدم ببینم.

* پرسپولیس می‌تواند در دربی استقلال را شش‌تایی و تاریخ را تکرار کند؟

- فکر کنید نتواند این کار را کند! معلوم است که شش تا می‌زند. زنبور هم در ده دقیقه نمی‌تواند به این سرعت عمل کند که پرسپولیس‌ کرد و در ده دقیقه به استقلال سه گل زد خب این تیم این بار هم ۶ تا می‌زند.

* بین پرسپولیسی‌ها چه کسی را بیشتر از همه قبول داری؟

- اسطوره من علی پروین است. یک بار رفته بودم پیش پروین گفتم من به شما و پرسپولیس‌ خیلی احترام می‌گذارم با همان لحن خاصش گفت: بچه‌های ما هم شما را خیلی دوست دارند (می‌خندد). البته دایی و کریمی را هم خیلی قبول دارم.

* پس قطعا ناراحت شدید که کریمی از پرسپولیس‌ رفت؟

- بله، واقعا خیلی حیف شد او یک بازیکن با استعداد است که در هر تیمی باشد معجزه می‌کند.

* مثل این که روی یک بازی کامپیوتری هم گزارش کرده‌اید. چه شد تصمیم گرفتید این کار را بکنید؟

- گزارش کردن را خیلی دوست دارم و جسارت داشتم که این کار را انجام دهم. سعی هم نکردم که ادای گزارشگران آقا را در بیاورم کاملا با لحن خودم این کار را کردم اطلاعات زیادی از گزارشگری نداشتم و در عین حال می‌دانستم که کار سختی است برای همین قبلش کتاب خواندم و روی گزارش بازی‌های مختلف تمرکز کردم، کتاب خواندم و تجربه کسب کردم. دوست دارم یک بار داربی را گزارش کنم!

* یکی از حسرت‌های فوتبالی‌تان چیست؟

- این که نمی‌توانم به ورزشگاه بروم.

* برویم سراغ حرفه اصلی‌تان، درمورد مجموعه شوخی کردم و بازی در این مجموعه صحبت کنید.

- شوخی کردم را از این جهت دوست دارم که واقعا به مسائل اجتماعی پرداخته. من مهران مدیری را خیلی قبول دارم. جا دارد که به او صدآفرین بگویم چون با تمام سختی‌هایی که وجود دارد کارش را خیلی خوب انجام می‌دهد و به نظرم این مجموعه مدیری از تمام کارهای او سطحش بالاتر است.
Heartباحال بود
مرجع : روزنامه نود
پاسخ
میسی
••بِخَند

••بیخیْال دُنیا
••هَر چی غُصهْ خوردیمْ
••چیزی عوضْ نَشُد Smile
پاسخ
خره بابا
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهنوش بختیاری مخالفانش را تهدید کرد!
  نمایشنامه خوانی (باغ وحش شیشه ای)ـــــبیایید باهم بخوانیم
  بهنوش طباطبایی همبازی شهاب حسینی شد
  واکنش بهنوش بختیاری به توهین «یالثارات»
  «قهرمانان کوچک» با بهنوش بختیاری و نادر سلیمانی کلید خورد
  بهنوش بختیاری با «شکلات تلخ» می‌آید
  افشاگری بهنوش بختیاری در برنامه زنده تلویزیونی !
  ظاهر جالب بهنوش طباطبایی با چادر
  مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی زوج خوشبخت سینما و تلوزیون
  خواستگاری بی شرمانه از بهنوش بختیاری در اینستـاگرام (عکس و متن)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان