امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 20:16)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 20:15)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 20:13)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 20:12)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا درودی دیگر بدرود:|

|: خخ مـامـانت تورو هم دعوا کرد!؟ ^_^ ؟!

(18-01-2014، 20:12)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر علافان مملکت:|
خوبید؟ در نبود من چ گذشت؟:|

|: درود هموطن !!

نع دعوا نکرد چون من مارمولک تر از این حرفام Confuseds32: Confuseds32: Confuseds32:

آرع تو راست میگی مشتی ^__^ !! |: :|

خو نامرد مارمولک بازی در نیار . .خو داداشت گوناه داره _-_ البته به من چه بهتره حرف نزنم

دوباره برام شایعه درس میکنن _-_

(18-01-2014، 20:15)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی ایسان اونی که من دنم تو چی شد گفتی تا چند روز دیگه شلوغ میشه

|: هیچی خصوصی شد !! :| مال خودمونه :| |:
خخخخ
راستی اونو چه جوری درستش کردی به منم یاد بده 
بهد دیدی گفتم اونجا رو من شلوغ کردم تا رفتم اونجا هم خلوت شد و هیچکس نیومد
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، இFATEMEHஇ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ۞ ♥♥♥ ۞گفتگــــــــــ آزادـــــــو نسخـــــــ70ـــــــه۞ ♥♥♥ ۞ - Ξrιc logιc - 18-01-2014، 20:19

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان