امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشق من به تو=به قلم خودم

عشق من به تو"..
ارزش این همه فکر و خیال را ندارد
وقتی به یاد تو بودن برای منی که یک فراموش شده ام چیزی جز دست و پنجه نرم کردن با مرگ نیست
نه زندگی که برایت کوچکترین ارزشی نداشت عشق انچرا که فکرش را می کردم نبود
جز رنج دوری
تو"..وقتی که من تنها ماندم "
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق  تبلور بودن است 
نه نیستی
اما کاش زودتر می فهمیدم نه وقتی که تو"..پی به نبودنم ببری اری انکه بود تو"..بودی و این من بودم که نبودم بودنی به قیمت زندگی ات و نبودنی به قیمت مرگ من اما خدا خودش بهای این عاشقی را می پردازد و زندگی شیرین می شود به شیرینی" شیرینی -------------------------------------------------------------------------------------------------------

نزدیک تر میام...حالا میتونم صورت ماه تو واضح ببینم...آره خودتی...چه لباس قشنگی...چقد بهت میاد..چقد آرزو داشته ام من الآن کنارت بودم..الان باید دستای من تو دستات میبود!چی شد یدفه؟نمیدونم...!تو سرم سروصداست...شلوغه..جلو میام...اشکام...خسته شدم..کاش خواب بود..حرفات یادم میاد تو عشق منی عزیزم..بدون تو میمیرم..اونیکه مرد منم نه تو..بازم اشکام..جلوتر میام..نگات به من می افته..فقط نگا میکنی..وامیستم..دیگه جلوتر نمیام..اه اشکای لعنتی..زیر لب...خوشبخت شی..!لبخند میزنی...اشک میریزم...دیگه منم و اشکام...خودم تنها..!
کاش دروغ نمیگفتی! 

مخاطب פֿـاص نــבارҐ ! چوטּ פֿـوבҐ פֿـاصҐ .!!
عشق من به تو=به قلم خودم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh ، ( DEYABLO ) ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، shawkila ، یلدا عبدی
آگهی
خييييييييييييييلييييييييييييييييييييييييييي قشنگ بودHeartHeartHeart
دوست دارم یه سنگ بردارم و روی اون بنویسم: دلم برات تنگ شده و اونو محکم بکوبونم توی سرت تا بفهمی که فراموش کردن من چقدر سخت و دردناکهcryingcrying
پاسخ
عالی Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط بیتا خانومی*
ممنون از نظرات قشنگتونHeartHeart
 مخاطب פֿـاص نــבارҐ ! چوטּ פֿـوבҐ פֿـاصҐ .!!
عشق من به تو=به قلم خودم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان