امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زندگی به سبک1000 سال پیش + عکس+(آشپزی اوباما و دخترش)

Wink 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زندگی به سبک 1000 سال پیش + عکس

"پاول ساپوژینکو" جوانی 24 ساله است که تصمیم گرفته تا به سبک اجدادش زندگی کند و کمی از دنیای پیچیده و پر زرق و برق امروزی دور بماند.

انسان ها همیشه برای زندگی راحت تر تلاش می کنند و از این روست که با گسترش علم به دنبال تسهیل بخشیدن به تمامی کارها هستند اما این باعث شده است که زندگی انسان های گذشته را نیز ما از یاد ببریم و سبک آ« ها را فراموش کنیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زندگی به سبک1000 سال پیش + عکس+(آشپزی اوباما و دخترش) 1
"پاول ساپوژینکو" جوانی 24 ساله است که تصمیم گرفته تا به سبک اجدادش زندگی کند و کمی از دنیای پیچیده و پر زرق و برق امروزی دور بماند. این جوان که اهل روسیه است زندگی خود را به 1000 سال پیش برگردانده و از امکاناتی استفاده می کند که در آن زمان وجود داشته است.
بر اساس ایده زندگی به سبک 1000 سال پیش عده ای از دانشمندان نیز تشویق شده اند تا سیستم بدنی و رفتاری او را مورد تجزیه و تحلیلی قرار دهند تا روند تغییراتش را در طول مدت این آزمایش بررسی کنند. این دانشمندان اعتقاد دارند زندگی این مرد می تواند باعث طول عمرش شود.
پاول برای ایده خود و قطع ارتباط از تمامی دنیا روستایی دور افتاده را انتخاب کرده است و میگوید من دوست دارم تنهایی در گذشته زندگی کنم و از پیشینیان زندگی کردن را یاد بگیرم. او از وسایل و حتی ظروفی استفاده می کند که شکل و شمایلی 1000 ساله دارند و از جنس همان مواد است. او هم اکنون 8 ماه است که در این حالت زندگی می کند.
اوباما و دخترش در آشپزخانه
پاسخ
 سپاس شده توسط عاشق الکترونیک ، nily ، باران20 ، AعطریناA ، hasti-a ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، @پوریا@ ، mahsa._.abd ، آراگل ، هدیه 20 ، MS.angel ، دریای بی موج ، IM JUST TIRED ، maryam goly
آگهی
ممنونم.
اینم کلاه کاسکت کراسی خودمه.
آنقدر دوستت دارم و بهت عشق میورزم که گاهی وقتا فراموش میکنم که
.
.
.
دوستم نداری...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
چه باحال

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
چی بگم اخه :|||||||||||||||||||

پاسخ
عجیبه
گفته بودم كه بي تو چه قدر سخت ميگذرد
اما امروز حرفم را پس ميگيرم
بي تو اصلا نميگذرد
Heart
پاسخ
آورین Tongue
کرتی‍م داآش :491:
پاسخ
آگهی
وای چقد مسخرس Confused
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زندگی به سبک1000 سال پیش + عکس+(آشپزی اوباما و دخترش) 1 [/img]
پاسخ
(15-12-2015، 13:01)هدیه 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای چقد مسخرس Confused
هر كسي يه سبكي انتخاب ميكنه درست نيست كه بگين مسخرس شما كه امتحان نكردين
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  از زندگی آموختم که....شما بگید!
  31 راز موفقیت در زندگی!
  ۱۵ راه برای زندگی بهتر..♡
  بهترین چیز ها در زندگی مجانی هستند^_^♡
  راهکار برای زندگی شاد
  ماجراهای تصویری زندگی دانشجویی در ایران
  حزب کرالیسم ساخت خودم:پنجره ای رو به زندگی بدون گناه
  آب به عنوان مایه حیات چه اهمیتی در زندگی ما دارد؟
  این دختر جوان مثل عروسک ها زندگی می کند (عکس)
  نقش ویژه و محسوس زنان در زندگی!! (طنز تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان