امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ73ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

نسي نسخه نيست ولي اگه اخطار خواسي هس -ــــــــــــــ^
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ73ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 363
آگهی
(29-01-2014، 18:08)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2014، 18:02)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بی شخصیتی !
واقعاً دارم اعصابمو برای یه کسی که اصلا نمیخواد آدم بشه صرف میکنم اصلا بیشتر آدمای اینجا ارزش حرص خوردنو و نآراحت شدنو ندارن !
بیرون نت دوستام برام کم نمیزارن ایتجا میام از این بچه چهارتا حرف بیخود میخورم !
اصلا تو چرا الان داری این حرفآ رو میزنی اگه واقعا میخواستی بری همون موقع که بهت این حرفا رو میزد میرفتی نع الان تو الان میخوای خودتو نشون بدی یا ....... !
در هر حال برات متاسفم !
خدآفظ !
آرع بی شخصیتم...آرع آدم نیستم ..آرع من بچه ام... آرع من میخوام خودم رو نشون بدم ...آرع برام متاٌسف باش...
اونوقت یه سوال...
تو خودت فک میکنی خیلی آدمی؟؟؟دیگ به دیگ میگه روت سیا!
تو فک میکنی خیلی بزرگسالی که من بچه سالم؟؟؟
اصن من هروقت خواستم اومدم هر وقت بخوام میرم...فضولیش به شما نیومده...
تو هم دلت خوشه..من نمیخوام خودم رو نشون بدم..فک کنم خودت رو تو آیینه دیدی...
من نیاز ندارم تو برات متاسف باشی
به سلامت
اصن من بی شخصیتم :|

بسه بچه ها ادامه ندین ..

دعوا نکنین ..
زندگی کوتاه است ؛ تازمانیکه دندان دارید لبخند بزنید !!

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(29-01-2014، 18:08)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2014، 18:02)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2014، 18:00)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2014، 17:56)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2014، 17:51)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی
ولش نیایش

تو منو میشناسی؟0_0
خوبی نیایش؟
من تو رو نمی شناسم
تو منو از کجا میشناسی؟
تو کی هستی؟
بهت گفتم یک گل رو میشناسی
یادت اومد
اهان....

داییم اومد(:
من میرم بایییییییییی
 سپاس شده توسط hamid ♥
(29-01-2014، 18:08)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-01-2014، 18:02)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بی شخصیتی !
واقعاً دارم اعصابمو برای یه کسی که اصلا نمیخواد آدم بشه صرف میکنم اصلا بیشتر آدمای اینجا ارزش حرص خوردنو و نآراحت شدنو ندارن !
بیرون نت دوستام برام کم نمیزارن ایتجا میام از این بچه چهارتا حرف بیخود میخورم !
اصلا تو چرا الان داری این حرفآ رو میزنی اگه واقعا میخواستی بری همون موقع که بهت این حرفا رو میزد میرفتی نع الان تو الان میخوای خودتو نشون بدی یا ....... !
در هر حال برات متاسفم !
خدآفظ !
آرع بی شخصیتم...آرع آدم نیستم ..آرع من بچه ام... آرع من میخوام خودم رو نشون بدم ...آرع برام متاٌسف باش...
اونوقت یه سوال...
تو خودت فک میکنی خیلی آدمی؟؟؟دیگ به دیگ میگه روت سیا!
تو فک میکنی خیلی بزرگسالی که من بچه سالم؟؟؟
اصن من هروقت خواستم اومدم هر وقت بخوام میرم...فضولیش به شما نیومده...
تو هم دلت خوشه..من نمیخوام خودم رو نشون بدم..فک کنم خودت رو تو آیینه دیدی...
من نیاز ندارم تو برات متاسف باشی
به سلامت

مهـرواه ؟!!!!!!!))))؛؛؛

حالآ احـمد ول کـرده تو کشش بدـه ...

چـه خبر >؟؟ AngelBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=83934

نسخه ی جدید ..

بفرمایید ): Angel
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، pink lady ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان