امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بارتومئو، رییس جدید بارسلونا: در ماجرای نیمار سرسختانه از باشگاه دفاع خواهیم کرد.

Shocked 
بارتومئو، رییس جدید بارسلونا: در ماجرای نیمار سرسختانه از باشگاه دفاع خواهیم کرد.

بارتومئو، رییس جدید بارسلونا: در ماجرای نیمار سرسختانه از باشگاه دفاع خواهیم کرد. 1

رییس جدید بارسلونا گفته در ماجرای نیمار از باشگاه دفاع خواهد کرد.

به نقل از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وبلاگ اخبار و حواشی ورزشی ، جوزپ ماریا بارتومئو جانشین ساندرو روسل، رییس پیشین بارسلونا شده است. او گفته باشگاه به‌شدت از خود در پرونده انتقال نیمار دفاع خواهد کرد.

استعفای روسل امروز تایید شد و بارتومئو تا پایان دوره فعلی که در سال 2016 به پایان می‌رسد رییس باشگاه خواهد بود.

رییس جدید به خبرنگاران گفت: «ما در زمینه دفاع از باشگاه برابر تمامی مقامات قضایی و ورزشی بسیار سرسختانه عمل خواهیم کرد.»

روسل باز هم تاکید کرده که در قرارداد نیمار کار اشتباهی انجام نشده است و بارتومئو می‌گوید: «کار با ساندرو روسل در تمامی این سال‌ها مایه افتخار بود. می‌خواهم از هیئت مدیره باشگاه تشکر کنم که به من اجازه دادند این پروژه را رهبری کنم.

اولین پیام من به عنوان رییس بارسا این است که این پروژه تا سال 2016 ادامه خواهد داشت. ما احساس قدرتمندی می‌کنیم و ارزش‌هایی که ما را در این سال‌ها رهنمون شده‌اند را حفظ خواهیم کرد.»

بارتومئو درباره اولویت باشگاه گفت: «آینده ورزشگاه نوکمپ اولویت ماست. ما در چند ماه آینده تکلیف آن را روشن خواهیم کرد. اکنون در بهترین دوره در تاریخ باشگاه به سر می‌بریم.»

بارتومئو همچنین گفت که باشگاه جمعه جلسه‌ای خواهد داشت و سپس یک نشست خبری برگزار خواهد کرد تا درباره مسائل فعلی بارسلونا صحبت شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بارتومئو، رییس جدید بارسلونا: در ماجرای نیمار سرسختانه از باشگاه دفاع خواهیم کرد. 1
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  نعمتی: می‌خواهیم پله پله به فینال برسیم
  چاهی که مدیران پرسپولیس برای باشگاه کنده‌اند + سند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان