امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارعجیب جوانان هندی برای اثبات مرد شدنشان+ ازدواج پیرمرد 112 ساله بادختر 17 ساله

کار بسیار عجیب جوانان هندی برای اثبات مرد شدنشان
کارعجیب جوانان هندی برای اثبات مرد شدنشان+ ازدواج پیرمرد 112 ساله بادختر 17 ساله 1
فستیوال سالانه واقعا خطرناکی در ایالت تامیل نادو وجود دارد که گوشه‌ای از آن را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

به گزارش ایران ناز به نقل از لایو جورنال، جوانان برای اثبات اینکه محکم شده و به اصطلاح مرد شده‌اند باید دستان خود را به شاخ گاو های وحشی بزنند. این فستیوال تاکنون صدها قربانی گرفته است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارعجیب جوانان هندی برای اثبات مرد شدنشان+ ازدواج پیرمرد 112 ساله بادختر 17 ساله 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تعداد ازدواج پیرمردی 112 ساله با دختری 17 ساله +عکس
به گزارش ایران ناز یک مرد سومالیایی که ادعا می‌کند 112 سال سن دارد برای بار ششم ازدواج کرده است. ازدواج این پیرمرد 112 ساله اما این بار اندکی متفاوت است، چرا که وی با دختری تنها 17 ساله ازدواج نموده است.

این در حالی است که صدها نفر از مردم در مراسم عروسی داماد و عروس حضور به هم رساندند.

داماد که «احمد محمد دوره» نام دارد پس از عروسی در این باره گفت: «امروز خداوند به من کمک کرد تا به آرزوی خود برسم». داماد 112 ساله همچنین می‌گوید مدتی صبر کرده است تا عروس بزرگتر شود و پس از آن از وی تقاضای ازدواج نموده است.

وی در این باره گفت: «اجباری در کار نبود، اما از تجربه‌ام برای متقاعد کردن وی نسبت به عشقم استفاده کردم»! خانواده عروس نیز بر این عقیده‌اند که دخترشان «از شوهر جدیدش راضی و خشنود است».

داده‌های سازمان‌های بین المللی حکایت از آن دارد که میانگین میزان امید به زندگی برای مردان در سومالی 47 سال است.  سپاسHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط I LOVE YOU FARHAD ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، mobina bieber ، gesooya ، رومینا اتیش پاره 2 ، narges ziba ، shining ، هاناجون ، یاسی@_@ ، ~Mahnaz~ ، زهرا10000 ، arian 007 ، امیر مهدی نوری ، ''HeisEnbErg'' ، -Nᴇɢᴀʀ- ، M ATIN ، divoone shady# ، نگار100 ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
واقعاخاك توسرشون من بيشتردلم برااون گاوه ميسوزه اون پيرمرده هم كه هزارمااشالاچه اشتهايي دارع
ممنون
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
ایــن هندی هــا مشکــل روحی و روانی دارن !!
پاسخ
 سپاس شده توسط M . S ، ✘PETER✘
هــــــع ...  پیرمرده تازه مرد شده ...!!Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط divoone shady# ، ✘PETER✘
ایشــالا خدا شفــاشون بــده (:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
خیلی احمق هستن 117 سال کجا 17 سال کجا
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  اثبات 2+2=5
  ازدواج دو زن+ عکس
  جواهرات خاص مرواریدی برای جوانان به چه شکل هستند؟
  پیشنهاداتی خاص و بینظیر برای حلقه های نامزدی و ازدواج
  ویدیوی اثبات ربتایل(خزندگان فضایی) بودن سلبریتی هایی همچون تیلور سوییفت ، ریحاناو....
Thumbs Up انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم
  ازدواج مخفیانه دختر 17 ساله با مرد 50 ساله +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان