امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس های مخصوص مخ زنی !!!!!!!!!!!!!!! new

هرچه بیشتر انسان ها را می شناسم، سگ ها را بیشتر ستایش می کنم
--
لشكر گوسفندان كه توسط یك شیر اداره میشود، میتواند لشكر شیران را كه توسط یك گوسفند اداره میشود، شكست دهد
--
زندگی سه لحظه اش زیباست دیدن تو خندیدن تو بوسیدن تو‎ ‎...‎ ‎
--
منتظر دیدار تو هستم، سهل است بگویم که گرفتار تو هستم، من در پی این حادثه غمخوار تو هستم، هر چند که دور از منی و من ز تو دورم، بر جان تو سوگند که دوستدار تو هستم
--
بازیچه دست یار بودن عشق است/ درپنجه غم شكاربودن عشق است/ در محاكمه ای كه یار باشد قاضی / محكوم طناب دار بودن عشق است
--
تست معرفت:
1-اگه دوسم داری یك جوك بفرست
2-اگه عاشقمی بهم زنگ بزن
3-اگه برات مهمم یك تك زنگ بزن
4-اگه دوست داری منوببینی یكsmsخالی بفرست
5-اگه ازمن خوشت نمیادهیچكاری نكن
--
امروز قلبم درد گرفته بود. فکر کنم یه کمی تپل شدی و جات تنگ شده
--
منتظر كسی باش كه اگه حتی در ساده ترین لباس بودی، حاضر باشه تو رو به همه دنیا نشون بده وبگه كه:
"این دنیای منه
--
اگر دنیای ما دنیای سنگ است بدان سنگینی سنگ هم قشنگ است اگر دنیای ما دنیای درد است بدان عاشق شدن از بهر و رنج است اگر عاشق شدن یک گناه است پس دل عاشق شکستن صد گناه است
--
وقتی که خدا داشت منو بدرقه می کرد بهم گفت: جایی که میری مردمی داره که میشکوننت ، نکنه غصه بخوری ، من همه جا باهاتم تو تنها نیستی تو کوله بارت عشق می ذارم که بگذری، قلب میذارم که جا بدی ، اشک میدم که همراهیت کنه و مرگ که بدونی برمگردی پیشم
--
بر خاک بخواب نازنین،تختی نیست. آواره شدن ,حکایت سختی نیست. از پاکی اشکهای خود فهمیدم . لبخند همیشه راز خوشبختی نیس
--
اگه کسی رو دوست داشته باشی، نمی تونی توی چشم های اون زل بزنی... نمی تونی دوریش را تحمل کنی... نمی تونی بهش بگی که چقدر دوستش داری... نمی تونی بهش بگی چقدر بهش نیاز داری ... واسه همینه که عاشق ها دیوونه میشن
--
به چشمی اعتماد کن که به جای صورت به سیرت تو می نگرد ، به دلی دل بسپار که جای خالی برایت داشته باشد و دستی را بپذیر که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است
--
عشق با روح شقایق زیباست، عشق با حسرت عاشق زیباست، عشق با نبض دقایق زیباست، عشق در حسرت دیدار تو بودن زیباست
--
دیروز روز جهانی آوارگان بود. توقع داشتم یه تبریک خشک و خالی بهم می گفتی که یه عمره آوارتم
--
اگه گفتی love is your face یعنی چی؟
یعنی جمالتو عشقه
--
پاییز از زمستون غمگین تره چون بهار و ندیده، ولی من از پاییز غمگین ترم ، چون خیلی وقته تو رو ندیدم
--
یک قطره اشک مى اندازم تو دریا
تا زمانى كه پیداش كنى دوستت دارم.
اگه پیدا كردی اون وقت تو رو فراموش می كنم

سپاس و نظر فراموش نشود با تشکر دمتون جیزززززززززززززززیزیززWinkWinkSmileSmileSmile
اس ام اس های مخصوص مخ زنی !!!!!!!!!!!!!!! new 1
پاسخ
 سپاس شده توسط fershteh gh ، elahe000 ، natalia ، ḲℑℳℐÅ ، shawkila ، سلاله2255 ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، maryamam ، ~Mahnaz~ ، _TaK PaR_ ، batika ، eNorto ، اشکان پیشرو ، *Armila* ، .. ReZa .. ، Emmɑ ، parisa 1375
آگهی
مخ چند تا دختر رو با این حرفا زدیBig Grin
 همیشه از خودم میپرسم من کی هستم؟
قلبم میگه تو یه عاشقی هستی که هیچ وقت  به عشقت نرسیدیcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
مرسی HeartHeartHeartHeart

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های مخصوص مخ زنی !!!!!!!!!!!!!!! new 1

پاسخ
مســـــــــــــــــــــخره...Dodgyچــــــــــــــــــــــرت. ..Dodgyیعنی موضوع بهتر برا گذاشتن پیدا نکردی؟؟؟؟؟من تا حالایه موضوعه خوب من از تو ندیدم!!!!
پاسخ
ممنون مرسی
به هرکی دل بستم
گفت
عزیزیم شارژبفرست
پاسخ
زیـــبـــا بودن بعضیاش...یعنی بعضیاش هم نه....بیشترش.....تشکر. Rolleyes
پاسخ
آگهی
ههههههههههههه باحاله هااااااااا ایول

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
باحال بود مرسی!!
پاسخ
حوصله خوندن نداشتم .
سپاس+
پاسخ
مررررررریسی عالی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تختی که هرشب تنها.............

با یادکسی روش بخوابی..........

تخت نیست........................

تابوته...........................!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان