امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الناز شاکر دوست، برگزیده نظرخواهی بهترین سوپر استار

Photo 
الناز شاکر دوست، برگزیده نظرخواهی بهترین سوپر استار 1

نتیجه جدیدترین نظر خواهی سایت «بانی فیلم» آنلاین، شاید متفاوت تر از آنچه خیلی از ما در تحریریه «بانی فیلم» و نیز شاید پیش بینی خوانندگانی از آب درآمده که پیگیر آن بودند.
در این نظر خواهی از کاربران سایت خواستیم تا از میان ۱۲ بازیگر زنی که با همفکری کارشناسان و تحریریه «بانی فیلم» از میان گزینه های متعدد انتخاب شدند، سوپراستار فعلی سینما را برگزینند. این گزینه ها نیز (بر اساس حروف الفبا) عبارت بودند از: ۱- مهناز افشار، ۲-هانیه توسلی،۳-هدیه تهرانی،۴-نگار جواهریان،۵- لیلا حاتمی،۶-میترا حجار،۷-مریلا زارعی۸-الناز شاکردوست،۹-ترانه علیدوستی،۱۰-مهتاب کرامتی،۱۱-نیکی کریمی و ۱۲- باران کوثری
بر همین اساس، نتایج این نظر سنجی که از ۱۰ آذر در سایت «بانی فیلم» آنلاین در دسترس کاربران قرار داشت و تا عصر دیروز نیز ادامه داشت، الناز شاکر دوست با تفاوت آرای اندک و در رقابتی پایاپای، در صدر جای گرفت. این در حالی بود که مهناز افشار و لیلا حاتمی نیز با حدود ۲۰ رأی کمتر، به طور مشترک دوم شدند. البته ناگفته نماند هدیه تهرانی هم با چند رأی کمتر پس از این سه هنرمند قرار گرفت.
شاکردوست: خوشحالم که منتخب مردم بودم
الناز شاکردوست در همین رابطه در گفت و گوی کوتاهی با بانی فیلم گفت: خوشحالم در این نظرسنجی بیشترین رای را به دست آوردم. خیلی وقت ها انتخاب شدن از طرف مردم ارزش بیشتری از گرفتن جایزه در جشن ها و جشنواره ها دارد. در نظر سنجی روزنامه بانی فیلم هم همین اتفاق افتاده است. خوشحالم که منتخب مردم بودم.»
اواتار الناز شاکر دوست، برگزیده نظرخواهی بهترین سوپر استار 1خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
آگهی
حال ندارم بخونم
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994
من اول لیلا حاتمی رو دوست دارم بعد مهناز افشار و بعد الناز شاکر دوست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Alijah-1994

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهترین برنامه های صدا و سیما!
Video بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
  آیا شما فیلم ترسناک دوست دارید؟
  معرفی می کنیم ! عروسک دوست داشتنی و گوگولی آنابل!
  بهترین‌های سینمای روسیه؛ سرد و فلسفی
Thumbs Up | بهترین فیلم‌هایی که درباره فرار از زندان ساخته شده‌اند |
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  فهرست برندگان جوایز اصلی امی 2020 مشخص شد؛ Succession، بهترین سریال درام
  برنده جایزه امی بهترین آلبوم موسیقی متن اورجینال سال در تلویزیون: سریال The Mandalori
  لیزی کاپلان، آنتونی استار و کلوپاترا کولمن به بازیگران فیلم Cobweb پیوستند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان