امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمله دوباره قلعه‌نویی به فردوسی‌پور/ آدمی که حال و روزش معلوم است!(بیاین عکس باحال)

حمله دوباره قلعه‌نویی به فردوسی‌پور/ آدمی که حال و روزش معلوم است!(بیاین عکس باحال) 1

کرمان شهر عادل فردوسی‌پور است و قاعدتا یارکشی در این شهر در نهایت به سود این مهمترین چهره تلویزیونی ایران خواهد چربید
[rtl] [/rtl]
[rtl]سایت گل – امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در کنفرانس مطبوعاتی پرسروصدایش در کرمان موضوع جدایی آندرانیک تیموریان از استقلال و سفر او به قطر را به فضاسازی رسانه‌ای عادل فردوسی‌پور مجری 90 ربط داد.[/rtl]
[rtl]به گزارش گل قلعه‌نویی که در کرمان با دیدن دوستان قدیمی‌اش هیجان‌زده شده بود و می‌تازاند باز هم عادل فردوسی‌پور را از حملات خود بی‌نصیب نگذاشت. او به طور جد عقیده دارد فردوسی‌پور فردی است که به صورت جدی علیه وی و تیمش فعالیت می‌کند. قلعه‌نویی گفت:« افرادی که حال و روزشان معلوم است به آندو فشار آوردند تا او به قطر برود. من در فرودگاه کرمان هم که بودم مردم آمدن به من گفتند که اینها چشم ندارند موفقیت تو را با استقلال ببینند و بنابراین مدام در کارت اختلال ا یجاد می‌کنند.»[/rtl]
[rtl]جالب اینکه کرمان شهر عادل فردوسی‌پور است و قاعدتا یارکشی در این شهر در نهایت به سود این مهمترین چهره تلویزیونی ایران خواهد چربید.[/rtl]
حمله دوباره قلعه‌نویی به فردوسی‌پور/ آدمی که حال و روزش معلوم است!(بیاین عکس باحال) 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  همه چیز در مورد مسی و راموس معلوم می شود
  هجومی‌ترین ترکیب فصل پرسپولیس؛ حمله با ۶ بازیکن!
  حضور دوباره بانوان سوری در ورزشگاه آزادی/عکس
  خطر محرومیت دوباره از بیخ گوش آل‌کثیر گذشت!
  خروج دوباره حسینی از ترکیب ترابزون
  تبریک ای‌اف‌سی با عکس عادل فردوسی‌پور
  شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد
  علیزاده: تعهد قلعه‌نویی خیال بازیکنان را راحت می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان