امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیر قلعه نویی : با جدایی منتظری و تیموریان مخالف بودم. ( استقلالی ها بیان )

از من بپرسید کدام بازیکن را برای مس دارم؟!

قلعه نویی : با جدایی منتظری و تیموریان مخالف بودم

امیر قلعه نویی : با جدایی منتظری و تیموریان مخالف بودم. ( استقلالی ها بیان ) 1

استقلال در روزی با مس مواجه می‌شود که تحت تاثیر جدایی چند بازیکن خود و مصدومیت خسرو قرار دارد. امیر قلعه‌نویی می‌داند در کرمان کارش سخت است و خودش به این سختی واقف است. قلعه‌نویی در ارتباط با بازی مس اینطور می‌گوید: «فکر می‌کنم مشکل اصلی ما برای این بازی کیفیت زمین است. من با توجه به شناختی که از لوکا بوناچیچ دارم، او بازی روی زمین را دوست دارد اما بازی مس و نفت را که دیدم متوجه شدم کیفیت زمین بد است و فکر می‌کنم مسوولان این شهر باید تا روز بازی با آبیاری و غلتک زمین را صاف کنند. مس تیم خوب و درگیرشونده‌ای است اما ما هم مشکلات خاص خودمان را داریم که نمی‌دانم از کجا باید صحبت کنم. از من می‌پرسند برای بازی با مس کدام بازیکنان را ندارم اما من باید بگویم که کدام بازیکنان را دارم؟! بازیکنان مصدوم و محروم داریم. آندو و اولادی که در جریان مشکلاتشان هستید. جمشیدیان، کبه و حیدری هم مصدوم ما هستند.» قلعه‌نویی درباره جدایی تیموریان از استقلال هم اینطور اظهارنظر می‌کند: «من با جدایی تیموریان مخالفم. او بازیکن ارزشی، اخلاقی و فنی است که من دوستش دارم و چه در تیم ملی و چه در باشگاه جزو بازیکنان انرژیک و با روحیه ما بود. من توقع دارم او در استقلال باقی بماند اما می‌گویند او در قطر است. باید با آقای فتح‌ا...زاده و هیأت مدیره در این باره صحبت کنم چرا که هیأت مدیره باید در این مورد تصمیم بگیرد. من مخالف رفتن آندو هستم همانگونه که مخالف رفتن منتظری بودم. اینها بروند ما ضرر می‌کنیم.» سرمربی استقلال باز هم در لابلای صحبت‌هایش از رسانه‌ها گلایه می‌کند و می‌گوید: «زمانی که من مربی تیم ملی بودم خیلی از مطبوعات و قلم ‌به دستان معروف علیه من قلم زدند اما من باید بگویم ما در این 6 بازی آینده به آنها نیاز داشتیم و کاش در میان ما می‌ماندند. ما در هر دو جام مدعی هستیم. همین الان من نمی‌دانم به جای غلام‌نژاد و حیدری چه کسی را دفاع راست بگذارم. من با رفتن این بازیکنان مخالف بودم و هستم. درباره تیموریان هم باید جمع‌بندی کنیم تا ببینیم چه می‌شود.»
نکته: قلعه‌نویی اسم نکونام را نیاورده؛‌یعنی با جدایی‌اش موافق بوده؛ برخلاف اظهارات گذشته ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر قلعه نویی : با جدایی منتظری و تیموریان مخالف بودم. ( استقلالی ها بیان ) 1
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد نکونام ، MAZIYAR007
آگهی
نباید میزاشتی نکونام جونم میرفت!!!!!!!cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خنده دارترین و جالب ترین گیف جهان!!!!!! (:
http://www.flashkhor.com/forummember.php?action=profile&uid=91406
پاسخ
 سپاس شده توسط MAZIYAR007

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  آلوز: نیامده بودم در ایران تفریح کنم
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  عصبانیت و نا‌امیدی هالند؛ جدایی نزدیک است؟ (عکس)
  تست کرونای امیر غفور منفی است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان