امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بارداری جنجالی بازیگر هالیوودی مشهور (عکس)

مگان فاکس و برایان اوستین گرین بازیگر 40ساله که پیش از صاحب یک پسر به نام نوح شانون شده بودند دوباره در انتظار فرزند دیگری هستند که اینقد این بچه در راه آمدن است را دوست می دارند که نگو، درحالیکه اولین بچه آنها فقط 11 ماه دارد. و هم اکنون برایان همه تلاشش را می کند تا یک شوهر حمایت کننده باشد.و می گوید: من هر کاری که مگان ازم بخواهد انجام می دهم، مهم نیست چه باشد جواب من بله است! چونکه همسر من کار خارق العاده ای انجام می دهد، او یکبار این کار را کرده است، اما من آرزو نمی کنم همه این کار را کنند، چونکه خودم هم نمی توانم،
له من نمی توانم بچه به دنیا آورم! این کار غیرممکن است!او ادامه داد من و همسرم برایمان اهمیتی ندارد که بچه بعدی پسر باشد یا دختر، تنها می خواهیم یکبچه سالم باشد.

گرین از سال 2004 با مگان فاکس 27 ساله دوست شده و در سال 2010 ازدواج کردند. آنها در سپتامبر 2012 صاحب یک پسر شدند. حال در فاصله کمتر از دو سال دومین بچه شان هم قرار است به دنیا بیاید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irannaz.com/images/2013/09/3/Pregnancy-controversial-Hollywood-celebrities-Photos.jpg

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.irannaz.com/images/2013/09/3/Pregnancy-controversial-Hollywood-celebrities-Photos-2.jpg

http://www.irannaz.com/images/2013/09/3/Pregnancy-controversial-Hollywood-celebrities-Photos-3.jpg

سپاااااااااااس
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi.ir ، saye641 ، ساسان######### ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، BAHEREH!!`´ ، sasan/d ، *Armila* ، hasti … ، -м α є ∂ є- ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ
آگهی
ممنون عزیزم
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را    هرگزنمیگیرد کسی در قلب من جای توراRolleyes
پاسخ
ولی بازیگر خوشگلیه هاBig Grin
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

بارداری جنجالی بازیگر هالیوودی مشهور (عکس) 1
پاسخ
مرسی عزیزمHeartHeart
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
کجاش جنجالی بود؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!DodgyDodgy
پاسخ
مسخرهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

.
پاسخ
آگهی
ههBig GrinBig GrinBig Grin

پاسخ
این قدر اسپم ندین
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدا نیکو-مدل و بازیگر زیبای ایرانی مقیم کره جنوبی+عکس
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  حرفهای جنجالی شکیرا در مورد زندگی شخصی اش
Exclamation اعتیاد عجیب یک زن مجرد به بارداری +عکس
  عکاسی به قیمت جان عکاس/تصویر جنجالی از شیر خشمگین
  14 چهره مشهور جهان هنگام مرگ چه جمله ای گفتن خیلی جذاب
Photo زنی که در 5 بار بارداری 11 فرزند به دنیا اورد+عکس
  عکس های الهام عرب مهمان جنجالی ماه عسل+احسان علیخانی
  عکسی از بازیگران مشهور که تا حالا ندیده اید
  دختر داریوش اقبالی مجری مشهور " اتاق خبر "

پرش به انجمن: