امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هدایتی:فردی که ۶۰ میلیارد به من بدهکار است شایعه‌سازی‌ می‌کند

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدایتی:فردی که ۶۰ میلیارد به من بدهکار است شایعه‌سازی‌ می‌کند 1 [/img]

حسین هدایتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ادعای یکی از سایت‌ها در خصوص بدهی میلیاردی او اظهار داشت: فردا صبح به دادگاه فرهنگ و رسانه خواهم رفت و از سایتی که چنین مواردی را مطرح کرده شکایت خواهم کرد.

وی افزود: اگر چنین خبری صحت داشته باشد حاضر هستم سَرم را نیز بدهم . شک نکنید این خبر کذب بوده و هدف از انتشار چنین اخباری خراب کردن چهره من است.

مالک باشگاه استیل‌آذین ایرانیان خاطرنشان کرد: درست است که مجموع کارخانجات استیل‌آذین بدهی جاری دارند اما این بدهی‌ها به میزانی که اعلام شده نیست و در امر تجارت و تولید داشتن بدهی طبیعی است. ما حتی نصف این مبالغی که گفته شده نیز بدهی نداریم و اغلب این بدهی‌ها یا در حال تسویه حساب بوده یا تعیین تکلیف شده‌اند.

هدایتی گفت: شکر خدا مراجع نظارتی کشور آنقدر مقتدر هستند که بدهی مجموعه‌های اقتصادی را به طور دقیق بدانند. انتشار چنین اخبار کذبی کاری جز تشویش اذهان عمومی ندارد و مسئولان بی‌تردید به این موضوع رسیدگی می‌کنند. در سالیان گذشته چند بار چنین مواردی را به من انتساب داده‌اند که هرباره کذب بودن آن مسجل شده است.

وی عنوان کرد: فردی که در پشت پرده حضور دارد و حدود 60 میلیارد تومان به من بدهکار بوده به دنبال تسویه حساب شخصی است و برای فرار از بدهی چنین مسائلی را از طریق رسانه‌ای خاص مطرح می‌کند. من همین امروز این فرد را به مسئولان مربوطه معرفی خواهم کرد تا براساس قانون با او برخورد کنند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تاریخ‌سازی وفایی؛ قهرمانی جهان تقدیم به مادربزرگ!
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  واکنش استقلال به شایعه ترانسفرشدن قایدی
  صدای بکن باوئر درآمد؛ هانسی‌فلیک شفاف سازی کند
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شاگرد خلف کی‌روش در جاده‌ی شگفتی‌سازی!
  دست رد ماشین‌سازی به درخواست استقلال
  شایعه جدید پیرامون ازمون. لیورپول به دنبال جذب مهاجم ایرانی زنیت.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان