امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مخوای بدونی چطور احضار کنی؟؟.........البته امتحان نکنی بهره

(19-06-2020، 22:33)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 22:31)amir mahdi 1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 21:49)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 19:37)amir mahdi 1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 12:53)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماکه ازاین چیزها وحشت داری بسپار به ما Sleepy

من دارم برای خودتون میگم وگرنه شما احضار کنی یا نکنی برای من فرقی نداره

اره دیگه برا ما اسون و هیجان کارشم بالاس  Smile

اگه دوست داری احضار کن ولی اگه کردی یک لحظه هم بترسی باید بدونی افتادی توی بدبختی Smile

نه دیگه این کار جای ترس نداره حتی شک کردن هم حرووم  Sleepy

نگاه کن روح رو اگه دوست داری احضار کن ولی به هیچ عنوان جن احضار نکن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخوای بدونی چطور احضار کنی؟؟.........البته امتحان نکنی بهره 2
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
(19-06-2020، 22:35)amir mahdi 1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 22:33)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 22:31)amir mahdi 1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 21:49)majid j نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2020، 19:37)amir mahdi 1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دارم برای خودتون میگم وگرنه شما احضار کنی یا نکنی برای من فرقی نداره

اره دیگه برا ما اسون و هیجان کارشم بالاس  Smile

اگه دوست داری احضار کن ولی اگه کردی یک لحظه هم بترسی باید بدونی افتادی توی بدبختی Smile

نه دیگه این کار جای ترس نداره حتی شک کردن هم حرووم  Sleepy

نگاه کن روح رو اگه دوست داری احضار کن ولی به هیچ عنوان جن احضار نکن

اره جن دیگه شوخی نیستهر اتفاقی ممکن ...
ولی خب بازم باید بدونی چیکار کنی عصبی نکنی ش کار راحت انجام میشه  Sleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
واقعا که دویستا بازدید فقط یک سپاس

من دیگه حرفی ندارم
مخوای بدونی چطور احضار کنی؟؟.........البته امتحان نکنی بهره 2
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
تو خودت انجام دادی؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یک روش جدید و بی خطر برای احضار
  دعا برای احضار کردن روح و...
  چگونه یک جن احضار کنیم
  ماجرای تخت بلقیس و احضار آن توسط «آصف‌بن برخیا» و حقیقتی در مورد جن ها
  انسان نااميد، چطور می تواند به خدا توکل کند؟
  دعاهای افزایش حافظه و موفقیت در امتحان
  میخوای سرباز امام زمان شی باید رتبت زیر 313 شه.....نمیخوای تلاش کنی برای امتحان؟
  راستی شما چطور امر ب معروف و نهی از منکر میکنید¿
  با این قیمت های نجومی چطور میشه ازدواج کرد؟
  چطور باید خمس مالمان را محاسبه کنیم ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان