امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مارچلو لیپی : شاید مربی تیم ملی چین بشوم.

تصویری :
مارچلو لیپی : شاید مربی تیم ملی چین بشوم. 1
متن کامل :
مارچلو لیپی مربی کهنه کار ایتالیایی با بیان اینکه قصد ندارد بیش از یک سال دیگر در تیم گوانگژو حضور داشته باشد، از احتمال حضورش در یکی از تیم‌های ملی که شاید چین باشد، صحبت کرد. او که سابقه قهرمانی با تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2006 را در کارنامه دارد، پس از بر عهده گرفتن هدایت گوانگژو توانست این تیم را به مقام نخست رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برساند و در جام جهانی باشگاه‌ها نیز شرکت کند.
لیپی درباره تصمیم بعدی‌اش گفت: «هنوز یک سال دیگر از قراردادم با گوانگژو باقی مانده و صادقانه بگویم که هرگز به تمدید قراردادم فکر نمی‌کنم. البته از گود خارج نمی‌شوم و همچنان به مربیگری ادامه خواهم داد. می‌خواهم باز هم هدایت یک تیم ملی را بر عهده داشته باشم که شاید آن تیم، چین باشد چرا که نه؟ طی سال‌های اخیر چندین بار به حضور روی نیمکت چند تیم انگلیسی از جمله تاتنهام نزدیک شدم و جوابم همیشه منفی بود، چون نمی‌توانم به زبان آنها حرف بزنم.» او با اشاره به شرایط ایتالیا در جام جهانی ادامه داد: «آیا اگر مربی ایتالیا باشم، توتی را با خودم به برزیل می‌برم؟ پاسخ دادن به این سوال سخت است؛ چون باید در شرایطش باشم. امیدوارم جوزپه روسی یک ماه قبل از جام جهانی به دنیای فوتبال برگردد و برای کسب آمادگی لازم در دو یا سه بازی نیز به میدان برود.» مربی سابق یوونتوس درباره شرایط این تیم نیز گفت: «آنتونیو کونته به رویای خود برای هدایت یووه دست یافته و توانسته نتایج استثنایی نیز در این تیم بگیرد. وقتی مطلبی را خواندم که درباره احتمال جدایی کونته از یووه نوشته شده بود، عشق او به این باشگاه را به یاد آوردم. شک دارم که کونته قبل از تصاحب افتخاری در سطح قاره اروپا تصمیم به ترک تورین بگیرد.» لیپی اشاره‌ای هم به حضور کلارنس سیدورف روی نیمکت میلان کرد: «کلارنس بازیکن من در اینتر بود. او تجربه زیادی به‌عنوان یک بازیکن دارد و توانسته چهار بار قهرمان اروپا شود. او برای یک مدت طولانی برای هدایت میلان انتخاب شده و طبیعی بود که جایگزین آلگری شود. دوست دارم که سیدورف کارش را با تمرکز روی چهار بازیکن تهاجمی در ترکیب تیمش آغاز کند.»
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
آگهی
چه علاقه ای به چین داره! Undecided
من در رفاقت این گونه ام :
پایدار تا « پایِ دار » ... !

کانون هواداران کریس رونالدو در فلشخور

http://www.footballars.blogfa.com

http://www.flashkhor.com/forummember.php?action=profile&uid=91406
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ادعای خبرنگار عراقی: کی روش مربی عراق می شود
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  آلکنو: مربی که قول نتیجه دهد، شارلاتان است!
  نکونام مربی العین را از کار بیکار کرد
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر
  زلاتان: من در میلان، رئیس، مربی و بازیکن هستم!
  کاوه موسوی: دوومیدانی ایران باید از نو شروع کند/ پنبه مربی خارجی را از گوش دربیاورید
  مربی تیم ملی قایقرانی: المپیک لغو شود خود به خود تغییر نسل اتفاق می‌افتد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان