امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جواهیرسوکای : بازگشت از مصدومیت کار اسانی نیست.

تصویری :
جواهیرسوکای : بازگشت از مصدومیت کار اسانی نیست. 1
متن کامل :

جواهیر سوکای که فصل قبل از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم سپاهان بود، ابتدای این فصل و در اردوی آماده‌سازی تیمش با مصدومیت شدیدی روبرو شد تا این فصل لیگ برتر را از دست بدهد. البته مهاجم آلبانیایی سپاهان اکنون در شرایط خوبی قرار دارد و با تشخیص کرانچار می‌تواند برای زر‌دپوشان اصفهانی بازی کند. او درباره شرایط فعلی‌اش اینطور توضیح می‌دهد: «برای بازی کردن آماده‌ام اما می‌دانید که بازگشت بعد از مصدومیت به هیچ وجه کار راحتی نیست و اکنون باید گام به گام جلو بروم تا به ترکیب اصلی برسم. امیدوارم بتوانم تا 10، 15 روز دیگر به ترکیب اصلی بازگردم و بدون هیچ مشکلی برای سپاهان بازی کنم.»
او با اینکه از ابتدای فصل در لیگ نبوده اما رقابت برای قهرمانی را بسیار نزدیک می‌داند: «من 3 سال است که در ایران حضور دارم و باید بگویم لیگ ایران امسال خیلی قوی شده و تیم‌ها کار سختی دارند. امسال می‌بینیم که 4، 5 تیم در بالای جدول حضور دارند و برای قهرمانی رقابت می‌کنند. رقابت آنقدر نزدیک است که برای همه ابهام به وجود آمده که کدام تیم می‌تواند به مقام قهرمانی برسد.»
سوکای معتقد است اگر سپاهان، پرسپولیس را شکست می‌داد، شانس قهرمانی‌اش بالا می‌رفت: «دیدار هفته قبل ما با پرسپولیس بسیار مهم و سرنوشت‌ساز بود و اگر می‌توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم شانس‌مان برای قهرمانی خیلی زیاد می‌شد اما متاسفانه شکست خوردیم. البته ما هنوز برای قهرمان شدن شانس داریم و به نظرم 5 تیم بالای جدول به یک اندازه برای قهرمان شدن امید دارند که باید دید در این 5 بازی سرنوشت‌ساز کدام تیم بهتر از فرصت استفاده می‌کند. من امیدوارم که سپاهان قهرمان شود و دوباره جام را بالای سر ببریم.»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/viewer.php?file=04413355594860347430.gif
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، hamid ♥ ، جواد نکونام ، مارادونا در زمان حال
آگهی
بزار همون مصدوم بمونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواهیرسوکای : بازگشت از مصدومیت کار اسانی نیست. 1
پاسخ
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ ، مارادونا در زمان حال

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  بازگشت بیرانوند و توقف آنتورپ
  امیری؛ دفاع چپ مطمئن یا بازگشت به پست تخصصی؟
  بازگشت سجاد به گلزنی پیش از نبرد با پرسپولیس
  مصدومیت سخت برای مهاجم حریف تراکتور
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین مشخص شد
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
Wink بازگشت آل کثیر به اردوی پرسپولیس
  سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان